2. El Cep Telefonu Alış-Satışı

2. El Cep Telefonu Alış-Satışı

Mantıklı düşünmek zorunlu hale geldi. Parayı çarçur etme dönemi de sona erdi. Aklına esince yeni çıkan son model telefonlardan alayım da ortamlarda havam olsun zamanı da geçti. Yeri gelince 2. el telefon alıp kriz süreçleri en hafif şekilde atlatılmalıdır. Teknolojik ürünlerin tüketim  çılgınlığının yaşandığı son dönemde herkes teknolojik ürünlerin en kalitelisini, en yenisini, en çok […]

Mantıklı düşünmek zorunlu hale geldi. Parayı çarçur etme dönemi de sona erdi. Aklına esince yeni çıkan son model telefonlardan alayım da ortamlarda havam olsun zamanı da geçti. Yeri gelince 2. el telefon alıp kriz süreçleri en hafif şekilde atlatılmalıdır.

Teknolojik ürünlerin tüketim  çılgınlığının yaşandığı son dönemde herkes teknolojik ürünlerin en kalitelisini, en yenisini, en çok tercih edileni kullanmak istemektedir. Dolayısıyla da bir sene önce satın aldığınız cep telefonları yenilerinin çıkmasıyla birlikte gözden düşüyor ve özelliklerini kaybetmese bile çevrenizden etkilenip yeni bir model araştırmaya başlanıyor.

Siz de benzer durumda arkadaşlarınızın, eşinizin-dostunuzun yanında kendinizi eksikliği gibi düşünerek mahcup oluyor musunuz? Gerçekten de çalışıyorsunuz, işiniz gereği yüksek özellikli son model bir akıllı telefon ihtiyacınız doğuyor olabilir, bu anlayışla karşılanabilir.

Çocuğunuz okulu bitiriyor ve telefonunu değiştirmek istiyorsa bu durumda yapmanız gereken farklı çözüm yolları mevcut. En kolayı yeni çıkan akıllı telefonları satın almak yerine aynı telefonun farklı sebeplerden dolayı ikinci el olarak satıldığını duydunuz mu? Eğer bütçeniz son model akıllı telefonlardan almak için yeterli değilse, sizlere tavsiyemiz elinizdeki ikinci el cep telefonunun modeli, markası ne olursa olsun, kullanılır durumda ise gerçek değerinde satın alarak yenileme fırsatını veren yerler olduğunu müjdelemek istiyoruz. Telefonunuz ister Sony olsun, ister VESTEL. Ya da Samsung, HTC, i-Phone Apple… 2. el akıllı telefon alan yerler size hiç küçümsenemeyecek çözümler öneriyor.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Uluslararası Lojistik Meslek Elemanı Görevleri Maaşı
ikinci el cep telefonu

Yeni veya eski hiç fark etmiyor siz satmak isterseniz onlar ürününüzü değerinde satın almak için isterseniz sizin evinize kadar gelebiliyor. Eve kadar hizmet verenler bile çıkmış. Ha, eğer bu durumdan rahatsız olursanız sizin istediğiniz bir yerde buluşarak ürününüzü gerçek ederinden satın alacaklarını tahhüt edenler de var.

Böylece istediğiniz yeni bir i-Phone bile alırsınız. Eğer bir Samsung, Sony, HTC veya son zamanın gözde markası Huawei  son model akıllı cihazdan istiyorsanız takas yoluyla yenileyebilirsiniz. Yasal kullanımda olan ürünleri alıp satan ikinci el cep telefonu dükkanları sıfır ürünler de sattığını unutmayınız. Yine de gerekli bütün kontrolleri yapmayı ihmal etmeyiniz. Fatura ve imei bilgileri de almadan önce mutlaka sorulmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?