Açık Rüya Görmek

Açık Rüya Görmek

Bazen gördüğümüz rüyaları çok severiz ve unutmak istemeyiz. Aslında güzel rüyaları tekrar görmenin, yaşamanın mutluluğunu elde etme imkanına sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Açık Rüya Görmek… Bunu yapmak için farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Aslında bu rüyaları yaşarsınız görürsünüz ama en son rüyayı hatırladığınız için  hoşunuza giden güzel rüyaları hatırlamakta zorlanırsınız. Çoğu zaman açık rüyalar görürüz ama pek farkına varamayız. […]

Bazen gördüğümüz rüyaları çok severiz ve unutmak istemeyiz. Aslında güzel rüyaları tekrar görmenin, yaşamanın mutluluğunu elde etme imkanına sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Açık Rüya Görmek… Bunu yapmak için farklı yöntemler kullanabilirsiniz.
Aslında bu rüyaları yaşarsınız görürsünüz ama en son rüyayı hatırladığınız için  hoşunuza giden güzel rüyaları hatırlamakta zorlanırsınız. Çoğu zaman açık rüyalar görürüz ama pek farkına varamayız. Rüyada gördüğümüzü sandığımız olayların bazıları gerçek yaşamda yaşanan olaylardır. Uzanıp yattığımız zaman güvenli, sağlam bir yerde uyurken herhangi bir fiziksel veya sosyal sonuca bağlı olmadan, emin olarak mutlak bir serbestlik içinde en delidolu isteklerinizi gerçekleştirebilir ve olayları etkileyebileceğinizi  düşünür müsünüz? Maalesef bu açık rüyalar çok az görülür. Bazı zamanlarda çok iyi bir yakınınızı öpmek gibi veya çok istediğiniz herhangi bir nesneyi sahip olmak ya da işyerinde patronun uzun küçümsemek gibi harika muhteşem ve inanılmaz olabilen açık rüyalar vardır ama bu rüyaları kolay kolay göremezsiniz.

Hayalini kurduğunuz, hoşunuza giden, görmek istediğiniz rüyaları hatırlamak yaşamak unutma istemiyorsak bunları akılda tutmanın farklı yolları var. Bunlardan birkaçını size anlatmak istiyoruz. Açık rüya görmenin en iyi şekli yaşadığınız rüyaları görselleştirmektir.

Açık Rüya Görmek

Gördüğünüz güzel rüyaları unutmamak için bir rüyalar günlüğü tutabilirsiniz. Bunu yapmak için rüyadan uyanır uyanmaz gördüğümüz rüyayı çok taze iken rüya günlüğüne kaydedebilirsiniz. Rüyaları akılda tutabilmenin en kolay yolu işaret edilen bir takım kalıpları ve ipuçlarını aklınızda tutmanız size yardımcı olacaktır. Devamlı her gece en azından bir tane rüyayı yazarsanız rüyalarınız size daha çok kalıcı olacaktır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Paylaşmanın Hazzı

Ne zaman rüya gördüğünü bilmek için en iyi yol uyanık olup olmadığınızı test test etmektir. Açık rüya görmek metin içen bir yazının veya numaranın değişme olasılığı çok fazladır veya ikinci bir rüya görmekte, normal olmayan şeyler görülebilir. Oysa uyumadan rüya görme durumunda ise bilinçli olarak bir rüya esnasında gerçekleşmesi imkansız olan davranışları insanlardan bazıları rüya anladıkları zaman, rüyalarının sanki gerçekle birebir aynı olduğu kanısına varırsınız.

Hâlbuki uyurken görülen rüyalar pek mantıklı olmaması gerekir. Karşınızdakinin anlattığı rüya gerçekten rüya değil de günlük hayattan yaşanmış bir olay gibi anlatıyorsa işte onun gördüğü açık rüyadır. Siz de bunu yapabilirsiniz. Uyanık olduğunuz zaman bir sonraki sefere rüyada bir topu attığınızda veya bir topu elinize yapıştığını hissettiğinizde açık rüyada olabilirsiniz.

Açık rüyalar görmek için kolay yollarından birisi de uyanık iken var olan bir durumu gerçekte rüyada olsaydı nasıl olacağını hayal etmekten geçer. İnsanların bilinçaltı öyle çok alışmadık imge ve ipuçlarını  ancak zaman geçtikçe rüya gördüğünüzü anlayarak gerçekle açık veya arasındaki farkı anlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uluslararası Ayakkabı Numaralarının Karşılaştırılması başlıklı makalemizde Avrupa ya da Dünya ayakkabı numaraları standartları, Ayakkabı Numaralarının Uluslararası Denkliği ve ÇOCUK AYAKKABILARI NUMARA ÖLÇÜLERİ KARŞILAŞTIRMASI hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?