Ahşap Şezlong Tercih Ediliyor

Ahşap Şezlong Tercih Ediliyor

Farklı modellerde üretilen ve bizi yazın kumun, güneşin verdiği rahatsızlıktan korumak amacı ile üretilen ahşap şezlonglar turistik tesis sahiplerinin olduğu kadar, son dönemde normal evlerde, parklarda, bahçelerde ve yazlıklarda kullanılmaya başlaması ile herkesin dikkatini çekmektedir.

Mobilya üretim teknolojisi o kadar hızlı gelişiyor ki eskiden plastik şezlonglar daha çok rağbet görürken ,sağlıklı olmaları nedeniyle ahşap modelleri talep görmesi sebebiyle yoğun şekilde üretiliyor. Otellerde, motellerde, yazlıklarda, tatil köylerinde ve plajlarda boy boy, sıra sıra kendini göstermeye başladı. Sadece işletme sahipleri değil, bahçesinde, sitesinde havuzlu bulunan insanlarda farklı türde şezlong modellerini araştırarak bütçesine en uygun olanını satın almak istemektedir.

Normal şezlongların aksine düşük bütçeli insanlar için katlanır şezlonglar var. Otel ve plaj sahiplerinin depolama ve tasarruf amacı ile daha çok tercih ettiği modeller arasında yerini almaktadır. Üst seviyede kalitede üretilebilen katlanabilir özelliklere sahip şezlonglar da günümüzde yerlerini almaya başladı. Bunlar normal olanların aksine daha çok düşük bütçeli otel ve plaj tesislerinde, daha çok tasarruf niyetiyle kullanılmaktadır. Bu sebeple ahşap şezlong fiyatları her bütçeye göre ve ihtiyaca göre farklılık göstermektedir. Örneğin portatif şekilde üretilecek kullanım amacına göre en yüksek verimi sallayarak, üretilen şezlonglar kolay saklanması ve kullanması yanında elbette rahat taşınması sebebiyle de tercih edilen ürünler arasındadır. Ancak estetik bakımdan en az tercih edilen şezlong tipi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fileli Ahşap Şezlong

 Bu ürünlerin kullanım alanları ne olursa olsun doğa dostu bir malzemeden yapıldıkları için insanlar tarafından daha çok tercih edilmekte ve gelişen teknoloji sayesinde de üreticilerin sağlam ürünler piyasaya sürmek adına farklı araştırmalar ve geliştirmeler yaparak, uzun ömürlü olmaları amaçlanmaktadır. Ancak ahşap ürünlerin özen göstermek istenmesi ve bakımlarının oldukça masraflı olması da farklı bir etken olarak kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Bu sebeple dayanıklılığı artırmak amacıyla farklı işlemler ve masraflar yapılarak fiyatlar birazcık yukarıya doğru kaymaktadır. Her ne olursa olsun, birçok modeli farklı şekillerde üretilse de insanların ihtiyacına cevap vermesi bakımından fiyat ikinci planda gelmektedir. Çünkü zaten tatil amacıyla dinlenmek amacıyla gidilen yerlerde paranın birden fazla hesabı yapılmamaktadır. Bu sebeple de tesis sahipleri müşterilerini memnun etmek için en kaliteli şezlongları tesislerine yerleştirmek istemektedir.

Şezlonglar yalnızca tatil zamanı kullanılan ürünler değil, günlük hayatta farklı amaçlarla da kullanılabilen dinlenme araçlardır. Doğal güzelliğinin yanımda basit ve küçük bakım işleri ile daha çok değeri artıyor. Bu nedenle de kullanım ömrü uzatılan ahşap şezlong fiyatları sizin bütçenize uygun şekilde piyasaya sürülmektedir. Çünkü kullanılan malzemenin türüne göre, teslim tarihi, adet sayısı, baz alınarak fiyat değerlendirmesi ortaya çıkmaktadır. Sizin de tahmin edeceğiniz üzere birinci kalite ürünlerin sürekli olarak daha pahalı fiyata satıldığını hatırlatarak ortalama 350 lira ile 3000 lira arasında farklı şezlong türleri olduğunu söylemek gerekir.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Kalp Yapımından Para Kazanmak başlıklı makalemizde Dekoratif kalp, dekoratif kalp yapım işi ve dekoratif kalp yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

FACEBOOK SAYFAMIZ