Aliye ile Kaaniye

Aliye ile Kaaniye

Bu çocukça ama tertemiz bir arkadaşlık hikayesidir. Her ikisi de şimdi çocuklar ve ilkokul son sınıftalar. Birbirlerini çok seven 2 çocuk olan masumiyet hikayesi aşağıda okumak için sabırsızlandınız mı? Aliye ile Kaaniye çok güzel arkadaşlarmış. Kaaniye çok yaramazmış. Aliye ise çok usluymuş. Bir gün Aliye ile Kaaniye bir Luna parka gitmişler. Aliye hemencecik çarpışan arabalara […]

Bu çocukça ama tertemiz bir arkadaşlık hikayesidir. Her ikisi de şimdi çocuklar ve ilkokul son sınıftalar. Birbirlerini çok seven 2 çocuk olan masumiyet hikayesi aşağıda okumak için sabırsızlandınız mı?

Aliye ile Kaaniye çok güzel arkadaşlarmış. Kaaniye çok yaramazmış. Aliye ise çok usluymuş. Bir gün Aliye ile Kaaniye bir Luna parka gitmişler. Aliye hemencecik çarpışan arabalara binmiş. Kaaniye ona durmasını söylemiş ama Aliye dinlemeyip yere düşmüş ve çenesi kırılmış. Hemen ambulans Musti’yi  aramış.

Kaaniye Aliye’yi uyarmıştı ama Aliye dinlememişti ve yere düşmüştü ve çenesini kırmıştı. Ambulans Musti onu hastaneye götürdü ve durumunun ağır olmadığını söyledi. Kaaniye çok mutlu oldu ve annesine durumun kötü olmadını söyledi ve annesi çok sevindi.

AKILLI İNSAN

Kaaniye babası Mahmutpaşayada aynı haberi verdi. Mahmutpaşa da çok sevindi. Aliye ayağa kalktığında Aliye ile Kaaniye birbirlerine sarıldılar. Tekrar lunaparka gittiler. Çarpışan arabanın satılmasını istediler. Sahibi satmak zorunda kaldı. Çünkü onlara borcu vardı zaten. Aliye ile Kaaniye çarpışan arabaya binip otobana çıktılar. Gerçekten Kaaniye’ in keyfine diyecek yoktu.

Aliye  otobanda Bozkurt görünce korkup arabayı bıraktı. Gerçekten çok heyecanlıydı. Aliye gerçekten çok zor bir şey yapmıştı. Kaaniye ile Aliye evlerine geri dönerler. İkisi de bugün çok yorulmuştu. Hemen dişlerini fırçalayıp ikisi de uyudular mışıl mışıl. Çok zor bir gündü ama olsun onlar yine de çok zorlanıp kurtulmuştu.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Kedi Kurtarma Operasyonu

Bu çocukça tertemiz bir arkadaşlık hikayesi ömür boyu devam etsin inşallah.

Bir önceki yazımız olan Çocuklar Nasıl Mutlu Edilir? başlıklı makalemizde çocuğu mutlu etmek, Çocuklar Nasıl Mutlu Olur ve ÇOCUKLARI MUTLU ETME METOTLARI hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?