Android Telofonlar İçin Şaşırtan Kodlar

Android Telofonlar İçin Şaşırtan Kodlar

Son zamanlarda iletişim alanında yapılan çalışmalarla mobile telefonlar insanların bütün işlerini görmeye başladı dersek yalan olmaz. Android işletim sistemli telofonlar için şaşırtan kodlar olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız. Özellikleri android uygulaması dünyada en çok tutulan telefon tiplerinden olduğunu söyleyebiliriz. Android özellikli telefonlar sayamayacağımız kadar uygulaması mevcuttur çünkü isteyen herkes farklı uygulamalar hazırlayarak kullanıcıların zevkine göre uygulama […]

Son zamanlarda iletişim alanında yapılan çalışmalarla mobile telefonlar insanların bütün işlerini görmeye başladı dersek yalan olmaz. Android işletim sistemli telofonlar için şaşırtan kodlar olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız. Özellikleri android uygulaması dünyada en çok tutulan telefon tiplerinden olduğunu söyleyebiliriz.

Android özellikli telefonlar sayamayacağımız kadar uygulaması mevcuttur çünkü isteyen herkes farklı uygulamalar hazırlayarak kullanıcıların zevkine göre uygulama alanına gönderilir ve isteyen kişi ihtiyacına göre farklı uygulamalar arasında beğendiği uygulamayı telefona indirecek kullanabilme imkanına sahiptir.

Dünyada android telefonları kullandığı en çok beğenilen özelliklere sahip bazı kodları sizlere anlatmaya çalışacağım ihtiyacınıza göre telefonlarda kullanabileceğiniz kodları yeri geldiği zaman kullanabilirsiniz. Android işletim sistemli telofonlar için faydalı kodlar oldukça işlevsel.

Android işletim sistemli telofonlar

 

 

Android telefonlarda batarya ekran bilgileri ve kullanım istatistikleri öğrenmek için şu kodu girmeniz gereklidir.

Android telefonunuzun fabrika ayarlarına döndürmek için uygulama verilerini silmek için bu kodu girmeniz yeterlidir.

Android işletim sistemli telofonlar için faydalı kodlar

 

Android özelliğe sahip telefonunuzda kodları silmek w telefonunuza yeniden farmville yüklemek için girmeniz gereken kod ise aşağıdakidir.

 

Android özellikli telefonunuzun kamerası hakkında bilgi toplamak için girmeniz gereken kod ise bu şekildedir.

 

 

Android telefonlarda güç düğmesini davranışını değiştirmek için gereken kod bu şekildedir.

Android işletim sistemli telofonlar bütün medya dosyalarını çok hızlı bir şekilde yedeklemek istiyorsanız girmeniz gereken kod aşağıdaki gibidir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  AMPULLER NASIL YAPILIR

 

Android özellikli mobil telefonunuzun kablosuz lan ağlarını test etmek için aşağıdaki kodları denenmesi gerekmektedir.

 

Samsung, Htc diğer benzer android özellikli telefonlar arama ekranını su kodu girdiğiniz zaman gördüğünüz sonuca inanamayacaksınız.

 

Android telefonlarda gps hız testi yapmak için ihtiyacınız olan kodlar ise aşağıdaki gibidir. Android işletim sistemli telofonlar için faydalı kodlar çok harika.

 

Verdiğimiz  Android işletim sistemli telofon kodları test ederek telefonunuzda oluşacak herhangi bir olumsuz durum için sitemiz hiçbir şekilde garanti vermemektedir. Kodları deney denemek sizin kendi iradenize bağlıdır. Bu bilgiler başka sitelerden derlenerek size aktarılmıştır, sorumluluk tamamen cihaz sahibine ait olacaktır.

Bir önceki yazımız olan GAZIN YANMASI NASIL GERÇEKLEŞİR başlıklı makalemizde gaz nasıl yanar, Gazın alev alması için ve Gazın yanma aşaması hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?