AÖF FİNANSAL YÖNETİM KONU ANLATIM VİDEOLARI

AÖF FİNANSAL YÖNETİM KONU ANLATIM VİDEOLARI

Açıköğretim fakültesi üçüncü sınıfa Finansal Yönetim konu anlatım videoları sırasıyla sizler için konuya eklenmiştir. Açıköğretim fakültesinde okuyan öğrenci arkadaşlarımızın sınıflarını geçebilmeleri için çalışması gereklerini, aksi takdirde sürekli sınava girmek zorunda olduklarını biliyorlardır.  Finansal Yönetim – Paranın Zaman Değeri AÖF FİNANSAL YÖNETİM KONU ANLATIM   Bizim size tavsiyemiz mutlaka birkaç kere konu anlatım videolarını izleyerek yanınıza da […]

Açıköğretim fakültesi üçüncü sınıfa Finansal Yönetim konu anlatım videoları sırasıyla sizler için konuya eklenmiştir. Açıköğretim fakültesinde okuyan öğrenci arkadaşlarımızın sınıflarını geçebilmeleri için çalışması gereklerini, aksi takdirde sürekli sınava girmek zorunda olduklarını biliyorlardır. 

Finansal Yönetim – Paranın Zaman Değeri

AÖF FİNANSAL YÖNETİM KONU ANLATIM 

 Bizim size tavsiyemiz mutlaka birkaç kere konu anlatım videolarını izleyerek yanınıza da bir kalem kağıt alıp önemli yerleri not tutarak bu sınavları rahatça başarabileceğimizi söyleyebiliriz. Eklediğiniz konu anlatım videosu 38 adet konu video anlatımı şeklinde sizlere sunulmuştur başka yerlerde tek tek konu anlatımı aramanıza gerek kalmadan finansal yönetim dersinde paranın zaman değeri finansal analiz finansal planlama ve bütçeleme çalışma sermayesi yönetimi sermaye bütçelemesi sermaye yapısı konularını sırasıyla öğrenebilirsiniz.

Paranın Zaman Değeri

İş ve sosyal güvenlik hukuku dersinde çalışma yaşamında esneklik ve iş güvencesi yıllık ücretli izin kullanılması Türk hukukunda sendika özgürlüğü ve sendika özerkliği sosyal güvenlik kurumu ve sosyal sigorta kolları konularını öğrenebilirsiniz. Maliyet muhasebesi dersinde maliyet muhasebesine giriş üretim maliyeti unsurları maliyet hesaplama sistemleri maliyet hacim kar analizi merkezkaç faaliyetinin kontrolü pazarlama konusu ve gelişimi pazarlama yönetimi dersinde işletmelerde fiyat ve fiyat politikaları pazarlama kanalları ve fiziksel dağıtım pazarlamada tutundurma kararları pazarlamalarda yeni gelişmeler ve uygulamalar konularını öğrenebilirsiniz.

Türk vergi sistemi dersinde gelirler vergisi ve mükellefiyet gelirler vergisi ticari kazanç zirai kazanç menkul sermaye iradı gayrimenkul sermaye iradı gelirin beyanı kurumlar vergisi katma değer vergisi emlak vergisi veraset ve intikal vergisi işletmelerde bilgi sistemi veri kaynakları yönetimi telekomünikasyon ve ağlar fonksiyonlarına göre işletme bilgi sistemleri elektronik iş süreçleri karar destek sistemleri uzman sistemler ve yapay zeka sistemleri konularını videolu anlatım olarak izleyerek öğrenebilirsiniz. Finansal Yönetim konu anlatım videoları… Paranın Zaman Değeri

Bir önceki yazımız olan Atatürk İlke ve Inkılapları Konu Anlatımı başlıklı makalemizde Atatürk İlke ve İnkılapları Konusu, Atatürk İlke ve Inkılapları videolu konu anlatımı ve Atatürk'ün 6 temel ilkesi hakkında bilgiler verilmektedir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Yazım Kuralları-Noktalama İşaretleri Konu Anlatımı

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?