Apple Watch’ın inanılmaz özellikleri

Apple Watch’ın inanılmaz özellikleri

Apple Watch inanılmaz özellikleri ile rakiplerine fark yaptı Apple’ın piyasaya sunduğu akıllı saati Apple Watch kamuoyunda ve tüketiciler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. İşlevsellik ve tasarım bakımından çok başarılı bulunan Apple Watch pil ömrü ve fiyat konusunda ise olumsuz eleştiriler aldı. Nisan ayının sonlarına doğru piyasaya çıkacak olan Apple Watch, android işletim sistemi ile çalışan büyük […]

Apple Watch inanılmaz özellikleri ile rakiplerine fark yaptı Apple’ın piyasaya sunduğu akıllı saati Apple Watch kamuoyunda ve tüketiciler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. İşlevsellik ve tasarım bakımından çok başarılı bulunan Apple Watch pil ömrü ve fiyat konusunda ise olumsuz eleştiriler aldı.

Nisan ayının sonlarına doğru piyasaya çıkacak olan Apple Watch, android işletim sistemi ile çalışan büyük markalar LG, Samsung, Sony gibi rakiplerine fark atmak istiyor.

APPLE WATCH’IN BAZI ÖZELLİKLERİ

  • Apple Watch diğerlerinde olmayan bir özelliği dikkat çekiyor. Örneğin size gelen sms leri sesli olarak cevap verebileceksiniz.
  • Diğerlerinde bulunmayan nfc özelliği sayesinde Apple Watch sayesinde ödemelerinizi hızlı yapabileceksiniz.
  • Apple Watch oldukça yüksek bir fiyatla piyasaya sunulacağı düşünülmektedir tahmini apple watch fiyatı 10 bin dolar dan başlayıp 20 bin dolara kadar değişen fiyatlarda piyasaya gelmesi tahmin edilmektedir.
  • Apple Watch’ın bir başka güzel özelliği editon serisinden satın alırsanız bu serinin kutusu aynı zamanda şarj yapma özelliğine sahip olduğu için şarj istasyonu olarak da kullanma imkanınız olacak.
  • Apple watch satın alan kişiler isterlerse apple watch satın alan ve kullanan başka arkadaşlarına kalp atış sayısını ve ritmini gönderme imkanına sahip olacaktır.
  • Apple watch ana sayfasındaki bütün uygulamaları başka sayfalara giriş yapmadan erişebilecektir Apple watch ekranında toplantı saati hava durumu gibi bilgiler görüntülenebilecektir.
  • Apple watch klasik kol saatlerinde saat ayarlama tuşu olarak kullanılan bölümü ekranı büyütme küçültme şeklinde kullanma fırsatı vermektedir.
  • Apple watch güzel özelliklerinden birisi de saat üzerinde yaptığınız çizimleri yine başka bir Apple Watch sahibi arkadaşınıza gönderebilmenizdir.
BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Android Telofonlar İçin Şaşırtan Kodlar

Bir önceki yazımız olan 4.5G Nedir, 4G Teknolojisi Hakkında başlıklı makalemizde 4.5g nasıl geçilir, 4.5g nedir ve 4g ile 3g arasındaki fark hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?