Astral Ziyaret Nedir Nasıl Yapılır?

Astral Ziyaret Nedir Nasıl Yapılır?

Ünlü bilim adamı Robert Monroe beden dışı deneyim geliştirme olarak adlandırılan astral ziyaret nedir nasıl yapılır konusu üzerine araştırmalar yapmış önemli biri. Bunun gerçekleşebileceğini, kendisinin defalarca beden dışı deneyim yaşadığını ifade etmiştir. Bunu yapabilmek için insanın konsantre olarak basamak basamak yapılması gerekenleri sırasıyla yapmasını tavsiye etmiştir. Siz de astral ziyaret yaşamak istiyorsanız yani vücudunuzun sizi terk edip başka yolculuklara çıkmasına […]

Ünlü bilim adamı Robert Monroe beden dışı deneyim geliştirme olarak adlandırılan astral ziyaret nedir nasıl yapılır konusu üzerine araştırmalar yapmış önemli biri. Bunun gerçekleşebileceğini, kendisinin defalarca beden dışı deneyim yaşadığını ifade etmiştir. Bunu yapabilmek için insanın konsantre olarak basamak basamak yapılması gerekenleri sırasıyla yapmasını tavsiye etmiştir. Siz de astral ziyaret yaşamak istiyorsanız yani vücudunuzun sizi terk edip başka yolculuklara çıkmasına inanıyor ve izin vermek istiyorsanız aşağıdaki basamakları sırasıyla uygulamayı deneyebilirsiniz.

Astral ziyaret dünya hayatından maddesel ve spiritüel olarak ayrı ve çok farklı yerlere ölüm ve zaman kavramlarının bulunmadığı dünya ziyareti olarak vurgulanmıştır. Bedeniniz sizi terk edecek gittiği yerlerde ölüm de olmayacak zamanın başı sonu diye bir kavram da yaşanmayacak, inanışıdır.

Bu bir inanıştır. Var mı, yok mu yaşanır mı, biz bilmeyiz. Sadece bilgilendirme amaçlı yaşadıklarını ne olduğunu söyleyenlerin düşüncesini aktarıyoruz. Bu inanışın gerçekleşmesi için sizlere yapmanız gereken tavsiyeleri sıralayalım.

Astral yolculuk nasıl yapılır

birinci basamak

Hiç şüphesiz bu konu hakkında çok fazla şey yazılmış, çizilmiş olan rahatlama ve gevşeme basamağıdır. Bunu yapmak için derin bir rahatlama durumuna girmek için kendinize uygun bir yöntem geliştirin ve kullanın. Bunun için hiç aceleci olmayın. Astral yolculuğa çıkmak içinkendinize oldukça çok zaman ayırın. Ünlü bilim adamı Robert Monroe bu işi başarmanın en iyi yolu uyuma ve sürekli yatakta uzanırken uyanma durumları arasındaki sıfır noktası kabul etmiş ve gözleri kapalı iken olmasıdır. Uyanacağınızı hissettiğiniz zaman dikkatinizi bir başka noktaya uygulama yapmanızı tavsiye etmiştir. Bu çıkış noktasını gittikçe daha uzun aralıklarla koruyabildiğiniz zaman ikinci basamağı geçebilirsiniz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  'Çanakkale Ruhu' Yaşatılıyor

ikinci basamak

İkinci basamakta varsayılan karanlığa iyice odaklanın, beyniniz ve görsel korteks sürekli zihinsel semboller göndermeye devam ediyor ve size sanki dans yapan ışık servisi ya da gün boyu devam eden olayların simgelerini gösteriyor olabilir. Eğer karanlık dışında başka hiçbir şey göremiyorsanız bu yaptığınız çalışmanın azalmasını deneyin. Astral yolculuk nasıl yapılır,  astral ziyaret yaşamak,  astral yolculuğa çıkma çok ilginç bir bakış açısıdır.

Astral yolculuğa çıkmak

üçüncü basamak

Üçüncü basamakta sıra dokunma, tat alma, koklama ve son olarak ise işitsel sinyal veya görüntüler şeklindeki farklı duyuların kaydedilmesi ile ifade edilen sınır noktasıdır. Uykunun daha derin bölümlerine çıkmaya hazırsınız demektir.

dördüncü basamak

Dördüncü basamakta  bu işin uzmanı  olan kişi titreşimsel evre olarak adlandırdığı durumu yaşamaya çalışalım. Ünlü bilim adamı Robert Monroe size başınızı manyetik olarak kuzeye doğru yöneltip, vücudunuzu da Kuzey – Güney ekseninde konumlandırmaya çalışarak yapmanızı tavsiye ediyor. Gözlerinizin önünde bulunan karanlığa iyice konsantre olun ve sonra bu odaklanmayı vücudunuzdan iki metre daha yükseğe çıkana kadar yavaş yavaş hareket edin, sonra bu noktayı vücut eksenine paralel olarak 90 derece döndür, bu noktadaki titreşimleri ulaşmaya çalışın. Sonra da bu zihinsel yolculukta kafanızı içinize çekin bütün bu aşamaları doğru olarak başladığı zaman vücudunuzda bir dalgalanma, ateş kıvılcımları, ıslık sesi şeklinde ritmik titreşim dalgalanmaları yaşayacaksınız.

beşinci basamak

Beşinci basamakta bu yaşadıklarınızın tamamen yatışana kadar hiç korkmadan, kendinizi bu farklı durumda objektif bir biçimde dikkatli bir biçimde inceleyiniz. Hiç endişelenmeye gerek yok, bu deneyimi tekrarlayabilirsiniz. Size moleküler ya da atomik seviye doğru ciddi bir biçimde sallanma hissi yaşadığınızı hissedeceksiniz ve titreşimler vücudunuzdan aşağıya yukarıya doğru yönlendirmeye hazırsınız anlamına gelecektir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  İyi Vatandaş Nasıl Olur

altıncı basamak

Altıncı ve son basamak ise sizin astral yolculukdan ayrılma zamanınızda biraz hafiflediğinizi  ve havada kendinizi yukarıya doğru süzülmüş gibi düşünün ya da bedeninizi kaplayan fiziksel alanda döndüğünüzü hayal edin. Bu fiziksel bedeninizde çok uzaklara seyahat etmeyin artık, daha yakınlarda seyir halinde bulmaya çalışın.

Eğer bütün bunları başarabilirseniz. Demek ki sizde Robert Monroe kitabındaki gibi ziyaret etme aşamasına gelmişsiniz demektir, siz de astral yolculuğa hazırsınız demektir. Beden dışı deneyim yaşamak için ücretsiz böyle bir yolculuğa çıkabilirsiniz anlamına geliyor.  Astral yolculuk nasıl yapılır,  astral ziyaret yaşamak,  astral syehata çıkma hakkında farklı açıklamalarda bulunduk.

Not: Bütün bunlar bizim sitemizin tavsiyesi değil, sadece bahsettiğimiz kişinin yaşadığını ve olacağını varsaydığı bir durumdur. Deneyip denememek, sonucunda olumlu ya da olumsuz durumlar yaşamak bizim sorumluluğumuzda değildir. İsteyen denesin,  istemeyen denemesin!

Bir önceki yazımız olan Uluslararası Ayakkabı Numaralarının Karşılaştırılması başlıklı makalemizde Avrupa ya da Dünya ayakkabı numaraları standartları, Ayakkabı Numaralarının Uluslararası Denkliği ve ÇOCUK AYAKKABILARI NUMARA ÖLÇÜLERİ KARŞILAŞTIRMASI hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?