Aura Nedir, Nasıl Görülür?

Aura Nedir, Nasıl Görülür?

İnsanların son zamanlarda duymaya başladığı tılsımlı bir sözcük olan aura canlı varlıkların ve cansız nesneleri vücutlarını çevreleyen elektro manyetik radyasyon olarak kabul edilmektedir. Aura insanların en çok ilgisini çeken bir konu olmuş. Düşünce, duygu, niyet gibi bilinçli çalışmalar ilişkili olarak alanını ultraviyole yani morötesi bölümünde oluşturduğu radyasyonla alakalı bir durum olduğunu ve bu durumda auranın […]

İnsanların son zamanlarda duymaya başladığı tılsımlı bir sözcük olan aura canlı varlıkların ve cansız nesneleri vücutlarını çevreleyen elektro manyetik radyasyon olarak kabul edilmektedir.

Aura insanların en çok ilgisini çeken bir konu olmuş. Düşünce, duygu, niyet gibi bilinçli çalışmalar ilişkili olarak alanını ultraviyole yani morötesi bölümünde oluşturduğu radyasyonla alakalı bir durum olduğunu ve bu durumda auranın faydalı mı zararlı mı ya da auradan faydalanılarak nasıl tedavi olunabileceği gibi düşünceler ve inançlar oluşmaya başlamıştır.

Elbette bu iş sıradan insanların yapabileceği alan olmaktan çıkmış, uzman kişilerin yaptığı bir meslek haline dönüşmüştür. Aura okuyucusu olan bir kişi devamlı değişiklik gösteren aurayı gözlemleyerek karşıdaki insanın karakterini ve ruh haline ait pekçok farklı şeyler öğrenebilmek için sadece insanlarda değil diğer cansız vardıklarında yaydığı auralar olduğunu tespit edip ortaya koymaya başlamışlardır.

Aura Nedir

Dünya üzerinde pek çok bilim insanı aura konusuna ağırlık vermiş aura görme ya da aura okuma konuları üzerine kafa yorarak eğitim seminerleri düzenlemişler ve bir insanın aurasını gözlemleyerek diğer insanların düşüncelerini sözlü olarak dile getirme ihtiyacı duymadan ortaya ilginç bir durum ortaya çıkarmıştır. Yani aura insanların gerçek yapısını açığa çıkarmak ta w asla yanlış yönlendirme yapmamaktadır. Aura aynı zamanda bir insanın psikolojik gelişimi katkı sağlamakta ve kişinin ruhsal yapısını ortaya koymaktadır bir örnek vermek gerekirse temiz parlak bir aura ruhsal iyiligin olgunluğun sembolü haline gelmekte, koyu renkteki auralar hisse çok maddi kaygıların ve kötü düşüncelerin temsilcisi olduğu dile getirilmektedir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  İdeal Kilo Nasıl Hesaplanır?

Eğer istiyorsanız siz de kendi auranızı veya başka insanların aura ağlarını görmek için auris gözlem seansları yapabilirsiniz. Bunu yapmak için 5 yaşına kadar sahip olduğunuz fakat 5 yaşından sonraki kaybettiğiniz doğal bir beceri olduğunu bilmenizi hatırlatmak gerekir.

Aurayı görmeye çalışmak için öncelikle gözlerinizi iyi görmek için hassasiyetini artırmak gerekir ve ultra viole ışının içine alınması için görüş mesafesini görüş açınızı genişletmenizi tavsiye ederiz. Bu amaçla çevresel görüş açımızı eğiterek beyninizin sol ve sağ lob suları arasındaki etkileşimi güçlendirerek görme mesafesini geliştirebilirsiniz. Bu amaçla solo doğrusal olarak sıralayın. Sembolik sözlü ifadeleri duyan bir bölüm favori hisse yaratıcı sezgisel olan yani sözel olmayan renk hassasiyeti olan bir bölüm olduğunu bilmeniz gerekir.

Aura okuma bazı pozisyonlarda çevresel olarak kullandığımız ama çok nâdir olarak kullandığımız bir alan olduğunu ve belirli bir noktaya odaklanma sırasında kullanılan retinanın merkezinden daha az zarar görmüş bölüm olduğunu da bilmeniz gerekir.

Bir insanın baş aurası nasıl görülür

Bir insanın baş aurasını görmek için yumuşak tek tip 1 ışık altına oturarak bir fon önünde durmalı alnının tam ortasına bir dakika kadar odaklanması, alın çakrası bulması, aurayı gözlemlemek için kendi çevresel görüş alanını kullanmaya başlaması gerekir. Odaklanma süresi ne kadar uzun olursa aura görme parlaklığı da o kadar yüksek olacaktır.

Aura renklerinin yorumlanması

Beyaz renk yapay uyarılma hastalık görsel eşdeğer ve uyumsuzluğu ifade eder.bu  renk çok zor anlaşılan düşünceleri ve depresyonu temsil eder. Kırmızı renk dünya işleri madde bağımlılığın temsil eder. Pembe renk spiritüel ilişkileri madde ile arasındaki dengeyi ifade eder. Dore rengi çok güçlü spiritüel temsil eder turuncu renk ilham ve gücün timsalidir. Sarı renk özgürlük, bağımsızlık, cömertlik, mizah, eğlence, neşe sembolüdür. Yeşil renk insanda sakinliği, durgunluğu temsil eder. Mavi renk gevşeme, rahatlama, telepati kurma, dengede durmaya temsil eder. Turkuaz renk çok güçlü enerji, zindeliği, karizmayı, lider ruhu temsil eder.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  ALTIN ORAN MUCİZESİ

Bir önceki yazımız olan Berbat 2 Buluş; Cips ve Cola başlıklı makalemizde Cola nasıl bulundu?, George Crum ve Patates cipsi nasıl icat edildi? hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?