Avon ile Nasıl Para Kazanılır

Avon ile Nasıl Para Kazanılır

Satış temsilciliği yaparak gelir elde etmek aynı zamanda kendi satın alacağınız ürünlerde indirim sağlamak mümkün. Kozmetik dünyasının büyük pazar payına sahip olan markalarından biri Avon ile para kazanmak isteyenler giderek artış gösteriyor. Bilhassa bakım ve güzelliğine önem veren kadınlar bu önemli çıkış noktasının keşfetmesi gerekir. Çünkü yılda tonlarca para harcanan makyaj malzemeleri, güzellik araç gereçleri […]

Satış temsilciliği yaparak gelir elde etmek aynı zamanda kendi satın alacağınız ürünlerde indirim sağlamak mümkün. Kozmetik dünyasının büyük pazar payına sahip olan markalarından biri Avon ile para kazanmak isteyenler giderek artış gösteriyor. Bilhassa bakım ve güzelliğine önem veren kadınlar bu önemli çıkış noktasının keşfetmesi gerekir. Çünkü yılda tonlarca para harcanan makyaj malzemeleri, güzellik araç gereçleri hatta aksesuarlar bile Avon satış temsilciliği yaparak ucuza getirilebilir.

Avon temsilcisi nasıl olunur

Çok fazla emek harcamadan gerek internetten, gerek çevrenizde aktif Avon temsilcisi olan kişilerden yardım alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde sizin temsilciliğiniz onaylanır. Satış yapmaya anında başlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra üyeliğiniz aktif edilir, sonrasında doğrudan satış yöntemleri uygulayarak kar elde etmeye başlayabilirsiniz.

Eğer internetten başvuru yaptıysanız sizi yetkili birisi arayacak ve size gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Sizden teyit aldıktan sonra adınıza katalog gönderilecek ve çevrenizde güzellik malzemeleri ve kozmetik ürünleri ihtiyacı olanlara pazarlamaya başlayabileceksiniz.

Avon ne kadar kar veriyor

Yaklaşık %33 civarında size kazanç payı aktarılacak. 18 yaşını geçen herkes Avon satış temsilcisi olabiliyor. Avon satışı yapmak için taktikler geliştirmelisiniz. Bunu da en iyi yaşayarak öğreneceksiniz. Hedef kitlenizi belirleyip gerekirse alacağınız kardan feragat etmelisiniz. Bu, sizin için başlangıçta kar yapmama anlamına gelse de uzun vadede müşteri kazanma anlamına gelebilir.


Avon ne kadar kar veriyor

Son zamanların farklı pazarlama stratejilerinde birisi olarak dikkatimizi çeken katalog usulü pazarlamada en yaygın olanı Avon ile para kazanma olarak karşımıza çıkmaktadır. Avon ile nasıl kar yapılır diye soranlar muhtemelen küçük yerleşim yerinde oturan insanlardır. Çünkü şehirlerde bu sistemin nasıl çalıştığını hemen hemen herkes bilmektedir. Avon güzellik bakım ürünlerini katalog usulü ile satmanız sayesinde siz de satılan ürünlerden belli oranlarda kar ve komisyon alacaksınız. Bu şekilde ek bir gelir elde ederek ailenize katkı sağlayacaksınız. Ek iş fırsatları arasında yer alan Avon ile para kazanma stratejisi çok yorucu olmasa da geniş bir çevreye sahip insanların para kazanacağınız yöntemlerden birisi olduğunu hatırlatmakta fayda var çevreniz geniş değilse sokak sokak ev ev dolaşarak bu işi yapamazsınız. Avon ürünlerini satmak için arkadaşlarınız aileniz yaşadığınız ortam oldukça kalabalık olması gerekir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Tığ ile Fiyonk Örerek Kazanın

Avon kataloğu size gönderildiği zaman siz de bu katalogdaki ürünleri tanıdıklarınıza arkadaşlarınıza göstereceksiniz. Onlar beğendikleri ürünleri size sipariş verecek sizde siparişleri firmanıza göndereceksiniz. Siparişler size kargo ile firma tarafından gönderilecek. Siz Avon tarafından gönderilen ürünleri sipariş aldığımız kişilere dağıtacaksınız ancak aradaki fiyat farkı size komisyon olarak kalacak. Örneğin bir ürün katalogda 30 lira yazıyorsa Avon size bunu 20 lira olarak yazacak. Böylece aradaki 10 lira size kar olarak kalacak bu ek iş sayesinde oldukça yüklü paralar kazanabilirsiniz.

Yalnız tekrar hatırlatmakta fayda var. Aileniz, çevreniz ve bulunduğunuz ortam kalabalıksa iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Hatta Avon ile para kazanma işinde sadece satışları geniş bir çevre sahibi iseniz kendinize satın aldığınız ürünleri de ucuz alacağınız için bu da kazanç olarak hanenize yazılacaktır. Çevrenizde daha önce bu sektöre girip yol almış kişiler olduğunu göreceksiniz. Bunlar sizin rakipleriniz olacak. Doğrudan satış yöntemi ile para kazanmak hem çok kolay hem de hevesinizi kıracak zorluklar ile karşılaşma durumunda bırakabilir. Yılmayanlar her zaman kazanmıştır, pes edenler sadece Avon ile para kazanma konusunda değil diğer girişimlerde de sekteye uğrarlar.

Bir önceki yazımız olan Eczacı Kimdir Ne İş Yapar Kazancı başlıklı makalemizde ECZACILIK İÇİN ALINMASI GEREKEN EĞİTİM, ECZACININ TANIMI VE GÖREVİ ve Eczacının çalışma ortamı ve koşulları hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?