Baby Face Lazer

Baby Face Lazer

Anti – aging etkisi ile cilde uygulanan lazer uygulamasında gençleştirilme de söz konusu olmaktadır. Uygulama öncesinde tetkiklerin değerlendirilmesi ile cildin ihtiyacına göre serum kullanımı sağlanıyor. Baby face lazer olarak bilinen bu yöntemde sıkılaşma ve genç görünüm de özellikle kadınlar için vazgeçilmez olarak değerlendiriliyor. Kök hücre uygulaması ile de uygulanan lazerli sistemde iyileşme süreci ya da […]

Anti – aging etkisi ile cilde uygulanan lazer uygulamasında gençleştirilme de söz konusu olmaktadır. Uygulama öncesinde tetkiklerin değerlendirilmesi ile cildin ihtiyacına göre serum kullanımı sağlanıyor. Baby face lazer olarak bilinen bu yöntemde sıkılaşma ve genç görünüm de özellikle kadınlar için vazgeçilmez olarak değerlendiriliyor. Kök hücre uygulaması ile de uygulanan lazerli sistemde iyileşme süreci ya da tahriş söz konusu değildir. Cildin katmanlarının değerlendirildiği ve bu eksikliğe göre serum uygulamasının yapıldığı baby face sisteminde vitamin takviyesi de uygulanmaktadır.

Işıltılı ve parlak görünüme uygun olarak yapılan lazer tedavisi seans aralığı da bulunuyor. Haftalık ya da 10 gün ara ile uygulanan seanslarda 4 kez şeklinde devam etmektedir. Her seans sonrası yapılan bu uygulamada kişiler seans sonrası yeni etkiler de görebilmektedir. 30 yaş sonrasındaki kadınların daha çok tercih ettiği baby face uygulamasında cilt katman onarımı da söz konusu olmaktadır. Bu nedenle baby face lazer uygulanan tüm ciltlerde kalıcı olarak olumlu sonuçlarda görülmektedir.

Baby Faca Lazer Uygulamasının Yan Etkileri Var Mıdır?

Bebek cildi görüntüsüne sahip olmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği sorulardan biri de lazerin herhangi bir yan etkisinin olup olmadığıdır. Cildin eksiğine göre uygulanan vitamin ve mineral dengesinden ötürü ciltte yan etki görülmemektedir. Lazer ışınlarının enjekte edilmesi ile elde edilen porselen cilt görünümü çok hassas ciltlerde hafif kızarıklıklar olabilmektedir. Uzmanlar içinde bu durumun normal olarak karşılanması lazer uygulamasının yan etkisinin olmadığını göstermektedir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Mucize Besinler Hangileridir

Özellikle kadınlar için önemli olan porselen cilt görüntüsünün tüm detaylarına www.babyfacelazer.com sayfasında bakabilirsiniz. Lazer tedavisi olarak cilde uygulanan bu yöntemde iyileşme süreci ya da uygulamanın etkilerini de öğrenebilirsiniz. Bu anlamda online iletişim kurarak da sayfa üzerinden detaylı bilgi almanız mümkündür. Böylece her kadının hayali olan porselen görüntüsünde cilde sahip olmak kolay bir şekilde elde edilmektedir. Klinik ortamında geliştirilen baby face lazer uygulama sonrası günlük hayatınıza hemen dönebilirsiniz. Çünkü uygulama sonrasında kişilerde yan etkiler olmamaktadır.

Lazer tedavisi ile güzelleşme

Hassas Ciltlere Baby Face Lazer Uygulaması Yapılır Mı?

Gelişim dönemini tamamlamış tüm ciltlerde uygulanabilen baby face lazer işleminde yan etki bulunmamaktadır. Bu nedenle hassas ciltlere de sorunsuz olarak porselen görünümü sağlanabilmektedir. Lazer uygulaması ile cildin katmanlarının nem dengesini korumak hassas ciltlerde daha çabuk etki edebilmektedir. Her cilt tipine göre etki eden bu işlem ortalama 4 seans ile sonuçlanıyor. Her seansta belirgin olarak farklılık gösteren ciltte parlak ve canlı görünüm sağlanıyor. Kırışıklıklarda da ilk seansta etki yapan baby face işleminde gençleşme de görülür.

Cildin onarımını ve bakımını kusursuz olarak yapılan lazerli enjekte işleminde iyileşme süreci bulunmamaktadır. Bu nedenle cildin eksikliğine göre hazırlanan serum ile sağlıklı ve canlı cilde sahip olmak oldukça kolaydır. Tek seans sonrasında etkisi gösterilen bu işlemde 7 – 10 gün aralığında uygulama yapılmaktadır. Hemen sonucu gösteren bu işlemde estetik ve bakımlı görümünde kaçınılmaz olacaktır. Seansların düzenli olarak yapılmasının ardından uzun süreli şekilde devam eden porselen cilt görüntüsü ile ekstra kozmetik ürünlerin kullanılmasına da gerek kalmamaktadır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Coolifting Mersin Lazer Epilasyon

Boyun ve dekolte cildinin bakımında da tercih edilen baby face lazer uygulaması 4 seans ile sona ermektedir. Uzun süreli bakımlı ve canlı cilde sahip olmak isteyen kişiler için önemli bir yere sahip olan baby face görüntüsü yorgun cilt görüntüsünün de önüne geçmektedir. 4 seans sonrasında elde edilen parlak ve canlı cilt ile kozmetik ürünlerin kullanımı da azaltılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kilo Yönetimi Nedir Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Kilo yönetimi, kilo yönetimi hakkında bilgi ve Kilo yönetimi prensipleri hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?