Bankaların Yeni Yıl Kredi Kampanyaları

Bankaların Yeni Yıl Kredi Kampanyaları

Tüketicilerin bankaların yeni yıl kredi kampanyaları düzenlemesi  dikkatinden kaçmıyor. Hemen hemen bütün bankalar yarış halinde. En uygun krediyi hangi banka veriyor, yeni yılın düşük faiz oranlı kredileri hangileridir? Vadesi ve tutarı en fazla tercih edilen ihtiyaç kredileri veren bankalar hangileridir, sizlere kısa kısa bilgilendirme yapacağız. İnsanların yeni yılda iyi bir bak iyi bir başlangıç yapmaları için Bankaların sunduğu […]

Tüketicilerin bankaların yeni yıl kredi kampanyaları düzenlemesi  dikkatinden kaçmıyor. Hemen hemen bütün bankalar yarış halinde. En uygun krediyi hangi banka veriyor, yeni yılın düşük faiz oranlı kredileri hangileridir? Vadesi ve tutarı en fazla tercih edilen ihtiyaç kredileri veren bankalar hangileridir, sizlere kısa kısa bilgilendirme yapacağız.

İnsanların yeni yılda iyi bir bak iyi bir başlangıç yapmaları için Bankaların sunduğu fırsatları değerlendirmek istediğini biliyoruz. Bankalar da hem görsel medya hem de sosyal medya aracılığıyla boy boy ilan vererek yarışa girdiler. Peki hangi finans kurumları yeni yıl  için uygun kredi veriyor bizlere kısa kısa bahsedelim. Siz de uygun bankadan gidip yılbaşı kredisi almak isteyebilirsiniz..

İş Bankası yeni yıl kredisi

İhtiyaç kredisi ihtiyacımızı gidermek amacıyla yeni yılın Flash kredisi İş Bankası’ndan geldi. Yüzde 1,35’den başlayan faiz oranları ile müşterilerine yılbaşı kredisi veren kurum oldukça dikkat çekiyor. Sürekli müşterilerine farklı avantajlar sunarak Kredi ürünleri kullandıran İş bankası bu sefer de tüketicilerin gözüm üzerinde olacak.

İş Bankası’nın sunduğu yılbaşı kredisi 12 ay vadeli 5000 lira kredi fırsatı veriyor. Komisyonsuz kefilsiz kredi veren İş Bankası aylık 497 liralık taksitler halinde ihtiyaç sahiplerine krediyi geri veriyor.

yeni yıl ihtiyaç kredisi

Garanti Bankası yılbaşı ihtiyaç kredisi

Çözüm arayanlar için farklı bir alternatif sunuyor. Garanti Bankası yeni yıl kredisi 12 ay vade 5000 lira tutar için faiz oranı yüzde 1,81 olarak dikkat çekiyor. Ayrıca 26 lira 25 kuruş masraf talep edilmektedir. Toplam ödemeniz gereken tutar 5759 lira 97 kuruş.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  İlk ve Acil Yardım Bölümü (Paramedik) İş İmkanları Maaşı Taban Puanları

İNG Bank yeni yıl ihtiyaç kredisi

Müşterilerine 10000 TL kredi çekme fırsatı veriyor. Faiz oranı 1,29 olarak uygulanıyor. Böylece aylık ödemeniz gereken tutar 502 lira

Yapı Kredi Bankası yılbaşı kredisi

Yüzde 1,19 oranından başlayan faizlerle 24 ay vadeli 10 bin lira kredi fırsatı sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası’nın sizlere sunduğu avantajlı yılbaşı kredisi için uygunsa banka ile görüşebilirsiniz ya da SMS ile kredi alma yolunu kullanabilirsiniz.

Enpara yılbaşı ihtiyaç kredisi

Tüketicilerin yüzde 1,24 faiz oranları sunarak dosya masrafsız 48 ay vadeli 20 bin lira yılbaşı kredisi sunan enpara.com önemli bir fırsat sunmaktadır. Paraya ihtiyacı olanların enpara.com avantajını kullanmasını tavsiye ederiz.

Diğer bankalar aynı şekilde farklı yeni yıl kredi kampanyaları düzenlemektedir. Televizyonda internette billboardlarda yeni yıl kredi faiz oranları dikkatinizi çekmiştir.

Bankaların tüketicilere sunduğu yılbaşı kredileri daha ziyade İhtiyaç Kredisi olarak verilmektedir. Bankalar genelde düşük miktarda kısa vadeli yılbaşı kredileri vermeyi tercih ederken bazı bankalar ise uzun vadede 20 bin liraya kadar kredi kullandırma yoluna gitmektedir. Yılbaşı kredisi kampanyaları ihtiyaç sahiplerine önemli avantajlar sunabilir.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?