BEDAVA MORPA KAMPÜS ÜYELİĞİ

BEDAVA MORPA KAMPÜS ÜYELİĞİ

Morpa kampüs en iyi  eğitim öğretim sitesi diyebileceğimiz kalitede hazırlanmış web  sitesi olarak gözükmektedir. Elbette bunun hazırlanmasında oldukça titiz davranılması sonucunda mükemmel bir eğitim öğretim sitesi insanların öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Morpa Kampüs eğitim sitesi öğretmenlere ve velilere ücretsiz üyelik sağlamaktadır ama öğrencilere doğal olarak paralı üyelik gerekmektedir. Şu ana kadar Morpa Kampüse bir milyon üç […]

Morpa kampüs en iyi  eğitim öğretim sitesi diyebileceğimiz kalitede hazırlanmış web  sitesi olarak gözükmektedir. Elbette bunun hazırlanmasında oldukça titiz davranılması sonucunda mükemmel bir eğitim öğretim sitesi insanların öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.

Morpa Kampüs eğitim sitesi öğretmenlere ve velilere ücretsiz üyelik sağlamaktadır ama öğrencilere doğal olarak paralı üyelik gerekmektedir. Şu ana kadar Morpa Kampüse bir milyon üç yüz elli bin kişi den fazla üye kaydedilmiş. Bunların 350.000 den fazlası öğretmen ki Morpa Kampüsten eğitim öğretim hizmeti alarak faydalanmaktadır.

Morpa Kampüs içerik bakımından oldukça zengin bilgilere sahip olarak hazırlanmış, 250 milyondan fazla içerik ve materyal hazırlanmış, 150 milyondan fazla soru çözümlü olarak öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.

Türkiye’de 600 binden fazla öğretmen eba  ile milli eğitim bakanlığına bağlı kurumlarda çalışmakta ve  yarısı kadar da özel okul ve dershanelerde de hizmet veren kadrosuz öğretmen varsayıldığı hesap edildiği zaman 1 milyona yakın öğretmen bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.

MORPA KAMPÜS ÖĞRETMEN GİRİŞİ


Morpa Kampüsün ücretsiz öğretmen üyeliği için, ister doğrudan üye olarak ya da milli eğitimin eğitim bilişim ağı eba sitesinden doğrudan geçiş yapılarak kullanılabilecek seviyede,  faydalı olabilecek bir eğitim öğretim sitesidir.

BEDAVA MORPA KAMPÜS ÜYELİĞİ

Morpa Kampüsün hazırlanış mantığında, okulda öğrenilen bilgilerin siteye girilerek konu anlatımlarıyla tekrar edilmesi yatmaktadır, ayrıca okulda öğrenilen konuların  interaktif etkinliklerle ve ödevlerle pekiştirilmesi amaçlanmıştır. Öğrenciler öğrendikleri konuları tekrar ettikleri bilgileri iyice pekiştirdikten sonra bilgi seviyelerini ölçmek için müfredata uygun olarak hazırlanmış binlerce soruyu çözerek kendi seviyesini tespit edebilmektedir. Ayrıca detaylı raporlarla çözdüğü ve çalıştığı konuların başarı grafiklerini görebilme imkanına sahiptir.

Morpa Kampüsün en önemli özelliklerinden birisi de çocukların derslerde yoğun geçen zamanlarını birazcık olsun hafifletmek amacıyla eğitsel oyunlara ve ödüllü bilgi yarışmalara yer vererek eğlendirerek öğretme tekniğini de düşünmeleridir.

Morpa Kampüs ücretsiz üyelik sadece öğretmenlere hediye edilen birkaç bedava üyelikle sınırlıdır. Eğer çocuğunuzu seviyorsanız ve başarılı olmasını istiyorsanız morpa kampüs eğitim öğretim sitesinden üyelik alarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem çocuğunuz derslerini iyice pekiştirmiş olacak, hem de interaktif öğrenme sayesinde kendisini geliştirecek, hem de kaliteli bir eğitim sitesinden hizmet alarak doyurucu bilgiler ulaşacaktır. Morpa kampüse üye olmak için  80 lira civarı bir maliyeti gözden çıkarmanız gerekmektedir. Üye olmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Öğretmen, yönetici ve velilere morpa kampüs üyeliği ücretsizdir.

Bir önceki yazımız olan Özel Okul, Devlet Okulu Tercihi başlıklı makalemizde Çocuğu hangi okula göndermeliyiz, Okul tercihi nasıl olmalı ve Özel Okul mu Devlet Okulu mu hakkında bilgiler verilmektedir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  5 Maymun Hikayesi

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?