Buz Lazer İzmir

Buz Lazer İzmir

Konforlu ve kılıcı epilasyon çeşitlerinden biri de buz lazer uygulamasıdır. Gelişen teknoloji ile uzun süredir tercih edilen buz lazer işlemi daha çok kıl köküne ulaşarak kesin sonuç vermektedir. Buz lazer İzmir olarak her alanda lazer çeşitleri hakkında bilgi almak mümkündür. Dalga boyları ile yapılan buz lazer işleminde kullanılan cihaz daha geniş başlığa sahiptir. Tüm vücut […]

Konforlu ve kılıcı epilasyon çeşitlerinden biri de buz lazer uygulamasıdır. Gelişen teknoloji ile uzun süredir tercih edilen buz lazer işlemi daha çok kıl köküne ulaşarak kesin sonuç vermektedir. Buz lazer İzmir olarak her alanda lazer çeşitleri hakkında bilgi almak mümkündür. Dalga boyları ile yapılan buz lazer işleminde kullanılan cihaz daha geniş başlığa sahiptir. Tüm vücut üzerinde yapılabilen buz lazer uygulamasında ağrı hissi en az seviyede devam etmektedir.

Kalite açısından da oldukça beğenilen buz lazer uygulamasında geniş başlıktan ötürü daha fazla alana erişim sağlanmaktadır. Tüm vücut lazer işlemi yaklaşık olarak 35 – 40 dakika sürmektedir. Acı hissinin olmamasından ötürü de atış çokluğu daha fazla olmaktadır. Bunun içinde hızlı bir şekilde sonuç almak da mümkündür. Lazer epilasyon her alanda rahatça tercih edilerek seans aralığı da hızlanmaktadır. Böylelikle rahat ve acısız şekilde buz lazer uygulaması yapılabilir.

Buz Lazer Acı Hissi Bırakır mı?

Açık renkli olan tüylerde lazer süreci daha uzun süreli olabilmektedir. Kıllar tıraş bıçağı ile alındıktan sonra buz lazer ile en açık renkte tüyleri de görebilmektedir. Bu nedenle buz lazer işlemi daha normal lazerden daha etkili olarak sonuç vermektedir. Acısız olmasından ötürü de soğutucu lazer uygulaması cildin hassas taraflarında daha çok kullanılabilmektedir. Buz lazer İzmir ile kesin sonuç için iletişim kurmak da mümkündür. Link üzerinde bulunan sayfadan da detaylı bilgi alımı mümkündür.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Kırmızı Meyveli Detoks İçeceği Yapımı

Gelişmiş olarak bulunan tüm teknolojilerden yararlanmak ve kalıcı çözümü acısız olarak uygulamak buzlu lazer ile yapılabilmektedir. Minimum acı hissi veren lazer çeşidi vücudun her yerinde kullanılabilmektedir. www.buzlazer.com sayfasından tüm detaylara erişim sağlanabilir ve bilgi alınabilir şekildedir. Soğutucu teknolojiye uygun olarak üretilmiş olan buzlu lazer çeşidinde minik tüylere erişim sağlanır. Böylelikle kısa süre bir zaman içerisinde minik tüylerden de kurtulmak da söz konusudur.

Buz lazer uygulaması nasıl yapılır

Hangi Mevsimde Buz Lazer Uygulaması Yapılır?

Lazer uygulamasından ötürü güneş ışınlarından korunmak gerekmektedir. Bu işlem buz lazer uygulaması için geçerlidir. Genel anlamda her mevsimde lazer sonrası aşırı sıcak ve güneş ışınlarından korunmak gerekir. Yaz mevsiminde uygulanan lazer epilasyon sonrası güneş koruyucu krem uygulaması yapılması gerekir. Yüksek faktörlü güneş kremleri tercih edilerek lazer uygulaması yapılan bölgeye sürülmektedir. Kimyasal uygulaması ya da herhangi bir krem sürülmesi de söz konusu olmamalıdır.

Cildin ten rengine uygun olarak bulunan lazer uygulaması dört mevsim geçerli şekilde kullanılabilmektedir. Özellikle buzlu lazer uygulaması vücudun her yerinde geçerli ve rahatça tercih edilebilmektedir. Uzman kişi tarafından belirlenen lazer oranı ten rengine göre belirlenir. Bu aşamada yoğunlukta cildin tonuna göre ayarlanabilir. Genital bölgeden yüz lazer uygulamasına kadar her alana sorunsuz olarak yapılabilmektedir. Uzman kişi tarafından belirlenen yoğunluk seanslara ayrılarak tüy azalmasını ve köklerin yanmasını tamamlamaktadır. Bunun için buz lazer İzmir olarak her çeşit bulunmaktadır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Bakımlı Kadın Nasıl Olur?

En çok merak edilen buz lazer uygulamasında seans aralığı da ten rengine ve tüy köklerinin kalınlığına göre ayarlanabilmektedir. Tüm lazer çeşitlerinin uygulaması yaklaşık olarak 1 buçuk 2 yıl sürede tamamlanmaktadır. Bu anlamda buzlu lazer uygulamasının geniş başlığı bu süreci daha hızlı yapabilmektedir. Acısız ve konforlu şekilde tercih edilen lazer epilasyon son teknolojiye uygun olarak üretilmiştir. Alerjik durumu ya da cilt rahatsızlığının bulunmadığı buzlu lazer uygulaması eski sisteme göre daha hızlı sonuç görülmektedir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından uygulanabilen soğutucu sistemli lazer hassas ciltler içinde önerilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kilo Yönetimi Nedir Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Kilo yönetimi, kilo yönetimi hakkında bilgi ve Kilo yönetimi prensipleri hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?