C Vitaminli Detoks İçeceği

C Vitaminli Detoks İçeceği

Hazırlanması oldukça pratik ve etkisi oldukça güçlü bir C Vitaminli Detoks İçeceği hazırlamak için sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Bu içecek C vitaminli detoks özellikli olacak ve özellikle yaz aylarında serinleyerek vücudumuzun zararlı maddelerden arınmasına yardımcı olacak. C Vitaminli Detoks içeceği için gerekli malzemeler hemen altta sıralandı. Bu enerji kaynağı içeceği alanların lezzeti bir tarafa aynı zamanda […]

Hazırlanması oldukça pratik ve etkisi oldukça güçlü bir C Vitaminli Detoks İçeceği hazırlamak için sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Bu içecek C vitaminli detoks özellikli olacak ve özellikle yaz aylarında serinleyerek vücudumuzun zararlı maddelerden arınmasına yardımcı olacak. C Vitaminli Detoks içeceği için gerekli malzemeler hemen altta sıralandı.
Bu enerji kaynağı içeceği alanların lezzeti bir tarafa aynı zamanda detoks yaparak etkili biçimde vücutlarında biriken toksinlerin dışarıya atılmasını sağlayacak. Zinde, huzurlu bir vücuda sahip olacaklar. İçeriğinde bulunan limon, mandalina ve nane karışımının etkisi kısa süre içerisinde fark edilecek ve enerji bütün vücudumuza yayılarak büyük bir gevşeme ve rahatlama hissedeceksiniz.
C Vitaminli Detoks İçeceği malzemeleri

Sadece sıcak günlerde değil, kış mevsiminin soğuk etkisine karşı da kendinizi, bünyenizi koruma amaçlı olarak bu içeceği sık sık hazırlayıp tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Böylece  ferah bir gün getireceğinizi şimdiden hayal edebilirsiniz. Bu etkili C vitaminli Detoks içeceği arkadaşlarına ve çevrene de tavsiye edebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun diyoruz.

C Vitaminli Detoks İçeceği için gerekli malzemeler

  • 1 litre su
  • Mandalina
  • Limon
  • Taze Nane

C Vitaminli Detoks İçeceğinin hazırlanması

Tüm malzemeler dilim dilim olacak şekilde kesilir ve suyun içine atılır. Nane de yaprakları koparılıp suyun içine atılır. En az 5 saat bekletildikten sonra içilebilir. C vitaminli detoks içeceğinin hazırlanması oldukça basittir. Elbette sadece bu içecek değil farklı alternanif içecekler hazırlanabilir. Sizde bildiğiniz farklı detox içecekler tavsiye edebilirsiniz.

Afiyet olsun.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Uyku Bozukluğunun Tedavisi Mümkün!

Bir önceki yazımız olan Berbat 2 Buluş; Cips ve Cola başlıklı makalemizde Cola nasıl bulundu?, George Crum ve Patates cipsi nasıl icat edildi? hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?