CANLI TAVŞANIN TÜYÜNÜ YOLAN VAHŞİLER

CANLI TAVŞANIN TÜYÜNÜ YOLAN VAHŞİLER

GADDAR İNSANLARIN PARA HIRSI KURBANI TAVŞANLAR İnsanların moda düşkünlüğü, giyinme zevki o kadar ileri boyutlara ulaşmış ki bunu diğer canlıların yaşam haklarını hiçe sayarak, vahşilik boyutuna vardı. Hayvandan daha vahşi bir insan kimliğine bürünerek yapmaları insanın tüylerini ürpertiyor. Tüyleri için tavşanları diri diri yolmak hangi insanlıkla açıklanabilir, hangi vicdanla izah edilebilir anlamakta açıklamakta zorlanıyorum. Sizler […]

GADDAR İNSANLARIN PARA HIRSI KURBANI TAVŞANLAR

İnsanların moda düşkünlüğü, giyinme zevki o kadar ileri boyutlara ulaşmış ki bunu diğer canlıların yaşam haklarını hiçe sayarak, vahşilik boyutuna vardı. Hayvandan daha vahşi bir insan kimliğine bürünerek yapmaları insanın tüylerini ürpertiyor. Tüyleri için tavşanları diri diri yolmak hangi insanlıkla açıklanabilir, hangi vicdanla izah edilebilir anlamakta açıklamakta zorlanıyorum.

Çin işkencesi

Sizler için incelediğimiz aşağıdaki videoda canlı tavşanın tüylerini yolma vahşeti, eminim ki sizlerin dekanınızı donduracak, insanlığınızdan utanacaksınız.Kendi zevkleri için hayvanların hiçe sayıldığı, vahşice öldürüldü bir hayatı sanırım insan olan bir kişi asla ve asla tasvip etmez. Kapitalizmin hangi boyutlara geldiğini, toplumun zevki için hangi katliamlar yapıldığını gözler önüne sermeye çalışacağım.

Sıfatı insan olan ama aslında hayvandan daha aşağıda gözüken canlıları gördüğünüz zaman içinizi, yüreğinizi parçalayacak vahşiliğin boyutlarını anlamakta zorlanırsınız. İşte buna modern toplum adını verdikleri garip yaratıkların kürk giymek için zararsız, zavallı tavşanları canlı canlı işkenceye maruz bırakarak tüylerini yolmaları insanlığın vardığı son nokta gözler önüne sermektedir.

Alışveriş yaparken  kürk almayı düşünenlerin bu videoyu seyrettikten sonra bir kez daha düşüneceklerini eminiz ve eğer insansanız diğer canlıların da yaşam hakkı olduğunu biliyorsunuzdur ki bundan sonra asla ve asla büyük markaların vahşice hayvanların katledilmesine tepki amacıyla kürk giymeyeceğinizi umuyoruz bekliyoruz.

Modern toplumların para hırsı yüzünden moda şirketleri vasıtasıyla hayvanları özellikleri tavşanları diri diri kürklerin ve derilerini soymaları insanın aklının alacağı bir durum olamaz.

Zavallı hayvanların üzerindeki kıyafetlerine göz dikenleri, onların yaratıcı tarafından giydirilen kıyafetlerine göz dikip kendi rahatları için onları soyma, onların kürklerini elinden almak, vahşi, zavallı insan oğlu pozisyonu düşünmekten başka bir şey olabilir mi.

Insanlığın bu kadar savurgan hale gelmesi sorgulanması gereken en önemli konuların başında yerleşmiştir. Zira kazak, aksesuar ve kürk elde etmek için angora yapmak için zavallı tavşanların hayatlarını hiçe saymak, onları diri diri yolmak izah edilmesi mümkün olmayan görüntülerde, bu lanetli sektöre sinirlenmesi isyan etmemesi elde midir?

Şimdi bu görüntüleri, her platformda ortaya çıkan hayvan haklarını savunan sosyete grubuna ve özellikle hayvanların kürklerin üzerinden zorla soyanlara gösteriyoruz ve diyoruz ki ‘Hani nerdesiniz, hayvan hakları sevginiz nerede, bunlar bu görüntüleri seyredince yine kürkleri giymeye devam edecek misiniz?’

Biliyoruz ki bazılarınız bu hayvanların nerede beslendiğini ve kimlerin yolduğunu merak edecek ve sorgulayacak. Biz hemen cevap verelim. İnsanlık dışı vahşice işi yapabilecek insanlar kim olabilir, elbette ‘çinliler’. Hiçbir şeye acımadan para hırsı için her şeyi yapabilecek vahşi ruhlu insanlar çinliler’dir. Bırakın hayvanların kürklerini canlı canlı yolmayı, Doğu Türkistan’daki kardeşlerimizi bile canlı canlı taşla ezdikleri görüntüleri görünce aslında onların yapamayacağı işkence olmadığını zaten önceden biliyorduk. Çin işkencesi kavramı belgelerle gözler önüne serilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  İnternette Satışı Arttırma Yöntemleri

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?