Çilingirin Açamayacağı Kapı Yoktur!

Çilingirin Açamayacağı Kapı Yoktur!

Hiç beklenmedik bir anda kapalı kalan kapılar, dolaplar, masalar, çekmeceler… Kilitlenmiş her şeyin çilingir tarafından kolayca açıldığını bilmeyen yoktur. İstanbul için bu durum daha da hızlı daha da pratik bir hal almıştır. Teknolojinin nimetleri sadece eğlence boyutunda ele almak yanlıştır. Zor durumda kalan insanlara hizmet vermek amacıyla nöbetçi çilingir uygulaması başlatıldı. Sistem sayesinde insanların dalgınlıkla kapalı bıraktığı her […]

Hiç beklenmedik bir anda kapalı kalan kapılar, dolaplar, masalar, çekmeceler… Kilitlenmiş her şeyin çilingir tarafından kolayca açıldığını bilmeyen yoktur. İstanbul için bu durum daha da hızlı daha da pratik bir hal almıştır.
Teknolojinin nimetleri sadece eğlence boyutunda ele almak yanlıştır. Zor durumda kalan insanlara hizmet vermek amacıyla nöbetçi çilingir uygulaması başlatıldı. Sistem sayesinde insanların dalgınlıkla kapalı bıraktığı her türlü kapalı devre sistemleri anında aktif duruma getirmektedir. Otomobilinizin kilitli kalan kapısını, evinizin dış kapısını, mutfağını, banyosunu, balkon kapısını… Aklınıza gelebilecek her türlü kapalı ya da kilidi bozulan kapıları anında açmak için oluşturulmuş olan çilingir havuzunda toplanan bütün tecrübeli çilingirler sizlere anında hizmet üretmek için bir araya geldi.

Bu sistemin adına nöbetçi çilingir adı verildi. Nöbetçi eczane sisteminde olduğu gibi insanların zor zamanlardaki ihtiyaçlarını ortak olmak onlara çözüm üretmektir. Bu durum sadece kapılar için geçerli değildir. Örneğin dolabınızın, otomobilinizin kapıları kapalı kaldıysa canınızı sıkmaya, moralini bozmaya hiç gerek yok. İstanbul’da başlatılan bu sistemin Türkiye geneline yayılması düşünüyor. Öncelikli olarak uygulamamız İstanbul içinde bütün ilçelerde bütün mahallelerde bu sistemi devreye sokup, sizlerin mahsur kalmanızı önlemektir. Değerli eşyalarınızı sakladığınız çantalarınız ya da dijital kasalarınız için oluşan sorunları günün 24 saatinde, her dakika, her yerden anında kontrol altına alarak sizlerin rahat etmesine fırsat tanıyoruz.

nöbetçi çilingir

Halk arasında anahtarcı adı da verilen çilingir kapalı ortamlarda çalışır ancak yerine göre açık havada da çalışıp insanların kapalı sistemlerini aktif hale getirip insanları mutlu eder. Çok farklı araç gereçler kullanan çilingirler günümüzde daha modern araç gereçlerle sorunlara anında çözüm bularak insanları rahatlatmaktadır. İnsanların şaşırıp kaldığı elinin ayağının dolaştığı zor sistemleri nasıl bir anda aktif hale getirdiği merak edilir. Ancak onlar işlerini o kadar büyük ustalıkla yaparlar ki bizler onların bu işten ekmek yemesine fırsat veririz, onlar da bizlere hizmet ettikleri için mutlu olurlar.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  İlk Bilgisayar Oyunu Oynama Anıları

Çilingir sizlere aynı mantıkla sisteme dahil olmuş önemli grup elemanlarından biridir. Günün her saatinde sizlere kapanan bozulan arızalanan her türlü kilitli sistemini çözülmesi için hizmet vermektedir. Bu amaçla yetişmiş eleman gücüyle üstün performans göstererek sizlerin sorunlarına çözüm bulmaktadır. Çilingir hizmetleri de nöbetçi çilingir sistemine dahil olarak İstanbul’un her köşesine her zaman her dakika mesafe tanımaksızın sorun çözmek amacıyla çok kısa sürede ulaşarak kilitlerinizin tekrar aktif hale gelmesi için çalışmaktadır. Başta İstanbul’un her noktasında kapıları açmak, insanları zor durumdan kurtarmak için çalışıyorlar. Bu amaçla mesai ve saat kavramı olmaksızın, şifreli kilitleri ya da şifresiz klasik kilitleri her türlü ortamda çok kısa bir sürede açarak insanların işlerine güçlerine gitmesine zor durumda kalan insanların rahata kavuşmasına ortaklık ediyorlar.

Çünkü insanların zor durumdan kurtarılması çilingirleri de mutlu etmektedir. Bir telefon kadar yakınlaşan bu maharetli eller bizi arayarak bütün zor durumda kalan kapalı yerlerin, insanın canını sıkan kapalı ortamları açarak işleri kolaylaştırıyorlar. Rahat uykular uyuyoruz. Onlar farklı araç gereçleri kullanarak açılmaz, imkansız denilen kilitli sistemleri aktif hale getirerek kendilerini sizlere ispatlıyorlar. Günün 24 saatinde yaşadığınız ilin bütün noktalarında arayarak hünerli ustalara ulaşabilirsiniz. İster telefonla, isterseniz web sitesi aracılığıyla çilingirlere ulaşın. Size nöbetçi çilingir sistemine dahil olan, işinin uzmanı kişileri anında istediğiniz yere yönlendirsinler, sizi hemen rahata kavuştursunlar.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Bisikletin Dengede Durması

Karmaşık sistemler sebebiyle insanlar uyum sağlayamadığı yeni sistem kapıları açmakta zorlanabiliyor. Bazen unutkanlık, bazen dalgınlık, acelecilik beraberinde kapıların, dolapların, arabanın velhasıl kilitli sistemlerin insanı zor durumda bırakmasına zemin hazırlayabiliyor. Böyle sıkıntılı durumlarda çilingirlik mesleği insanların umudu oluyor.

Son yıllarda pro kilit güçlendirme aparatı ile desteklenen kapılar hırsızlara bir nebze olsun engel olmuştur, ancak bir başka sorun ortaya çıkmıştır. Hırsızdan korunalım, derken bu seferde çelik yelekler açık kapı kaparken ev sahibini içeride ya da dışarıda mahsur bırakabiliyor. Bu gibi durumlarda da ister istemez nöbetçi çilingir telefon numarası ihtiyacı doğuyor. Çünkü her ilçede farklı görevli çilingirlik sistemi uygulanmaktadır.

Çilingirlik hizmetleri yapılacak işin boyutuna göre ücretini ortaya çıkarmaktadır. Çilingir fiyatları biraz pahalı gibi gelse de insanın zor durumdan çıkarılması sebebiyle fazla göze çarpmaktadır. Aracınızda, evinizde, yazlıkta, dükkanda veya umulmadık kapalı bir ortamda veya dışarıda kaldıysanız, içeri girmekte zorlanıyorsanız, dışarı çıkamıyorsanız mecburen mobil çilingir hizmetlerinden istifade etmelisiniz.

Sizlere kapı açma, kilit değişimi, kopyalama, oto anahtar hizmeti, kilit tamiri gibi hızlı hizmetler üreten bir sürü çilingir görev yapmaktadır. 24 saat servis hizmeti veren bu cefakar insanlar her türlü övgüyü hak etmektedir. Unutulmamalıdır ki çilingir fiyatları yapılan işlemin, zamanın ve zorluk derecesinin durumuna göre değişkenlik gösterir.

Bir önceki yazımız olan Çocuklar Nasıl Mutlu Edilir? başlıklı makalemizde çocuğu mutlu etmek, Çocuklar Nasıl Mutlu Olur ve ÇOCUKLARI MUTLU ETME METOTLARI hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?