Çilingirler de Nöbette!

Çilingirler de Nöbette!

Unutkanlıkla kapalı kalan kapıları ya da anahtarını içeride unuttuğunuz kilitli arabanızı, içinde evraklarınızın bulunduğu çantanızı, önemli evraklarınızın para saklı olan değerli kasanızı, dolaplarınızı açmak için en büyük yardımcımız olan çilingir arkadaşlardır. Önemli bir görev üstlenen bu fedakar insanlar bizi hem telaştan hem de büyük bir yükten kurtarmaktadırlar.

Çilingir telefonları

Bazen dalgınlıkla unutup çekip gittiğimiz kapımız bizim karşımıza duvar gibi çıkıp soğuk soğuk bakar. Çünkü anlarız ki anahtarı yanımıza almadan dalgınlıkla dışarıya çıktık. O zaman yapılacak tek iş bizim büyük kurtarıcılarımızdan olan çilingir telefonlarını araştırmaktır. Yakın, en hızlı ve işinin ehli olan kişileri bulmak olacaktır. Başta İstanbul ilinde olmak üzere nöbetçi eczane sisteminin tıpkısı oluşturularak nöbetçi çilingir hizmetleri düşünülmüştür. Böylece ihtiyaç halinde gidilmedik tamir edilmedik, aktif edilmedik kapı, dolap, araba, yat, kat, otel, motel kapıları, dolapları, kasaları kalmamaktadır.

İstanbul’da çilingir hizmeti

Sizin de başınız dinç olacak, gözünüz arkada kalmayacak. Sizlere her türlü çilingir hizmeti sunarak sizlerin hatalarınızı telafi edilecek sistem devrede. En çok talep gören İstanbul’da, Üsküdar’dan Ataşehir’e, Tuzla’dan Beykoz’a, Maltepe’den Ümraniye’ye, Şile’den Çekmeköy’e kadar çiligirlik hizmeti verilmektedir. Kısacası İstanbul içinden gidemeyecek, ulaşamayacak ve açılamayacak kilit, kasa, kapı, araba… aklınıza ne gelirse hiç bir kapı kilitli sistem kalmayacaktır.


Çilingir telefon numaraları

Çilingirler işini en iyi şekilde öğrenmiş ve bu bilgi birikimini toplumun aksayan yönlerinde kullanmak amacıyla bekleyen tecrübeli insanlardır. İşini gayet hızlı, pratik ve profesyonel olarak yaparlar.

Bir kapı kapalı kaldıysa, arabanız açılmıyorsa hiç dert etmeyin. Bize her türlü kolaylığı sağlayacak, istenilen noktaya ulaşarak yardımcı olan nöbetçi çilingirleri arayabilirsiniz. Bu sisteme dahil olan çilingirler  sizlere pratik çözümler sunarak ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Bu amaçla gece gündüz demeden nöbette bekleyen çilingir ekipleri hem İstanbul’un hem diğer büyük şehirlerin her mahallesine hakimdir. Sizler hiç çekinmeden gecenin ikisi, üçü, beşi demeden nöbetçi çilingir sisteminden faydalanabilirsiniz.

Nöbetçi çilingir sizlere hizmet vermek için sisteme dahil olmuş, gerektiği zaman her türlü bozuk kapı, anahtar, villa, dolap, otel kapısı, bahçe kapısı, çanta aklınıza gelecek her türlü kapalı devre sistemlerini aktif hale getirmek için sabırla sizlerin telefonunu beklemektedir. Bizler en iyi şekilde eğitim alarak hayat tecrübesini de yanına alarak sizlere en iyi çilingir hizmetini vermek için hazır kıta beklemektedir.

Piyasada satılan kapılardan çoğunda “hırsızlar bile açamaz” şeklinde slogan yapılmış. Ancak hırsızların açamayacağı kapı kilit olmadığı herkes tarafından bilinmektedir. Okuduğunuz, duyduğunuz haberlerde her türlü standart çelik kapıları, hatta pirinçten üretilmiş kilitlerim bile kırıldığı malumdur. Hırsızların kullandığı barel kırma aletleri sayesinde kapı kilitleri kolayca açılmaktadır. Bu sebeple de çilingir ihtiyacı doğmaktadır. Kırılan, bozulan kapı sistemlerinin yeniden düzeltilmesi aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple kapı göbeklerinin sulandırılmış çelik ile takviye edilmesi, kapınızın delici, kesici aletler tarafından açılmaması için gerekli çalışmanın yapılması gerekmektedir. Bu işlemleri yapan çilingir sizlere hırsızlardan korunma fırsatı şansı vermektedir.

Kısaca özetlemek gerekirse, hiç bir sistem bozulmaz, arızalanmaz, hata yapmaz diyemeyiz. Onun için sizlere günün her saatinde nöbetçi bir anlayışla hizmet veren çilingir sistemi İstanbul’da sizlere zor durumlarda yardımcı olmaktadır. Onları çekinmeden arayın. Size en yakın çilingir bulunacak ve sorununuz anında çözüme kavuşacaktır. Profesyonel olarak çalışan ve her türlü araç gereci kullanarak evinize kapınıza zarar vermeden sorunları çözme yoluna gidecek çilingir nöbet sistemini tanımanız gerekmektedir. Böylece sizler de bu sistemden memnun kalacak ve dostlarınıza, sevdiklerinize sistemin telefon numarasını haber vereceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Kalp Yapımından Para Kazanmak başlıklı makalemizde Dekoratif kalp, dekoratif kalp yapım işi ve dekoratif kalp yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

FACEBOOK SAYFAMIZ