ÇOK İDDİALI BİR SİTEYİZ

ÇOK İDDİALI BİR SİTEYİZ

Çok iddialı bir site olacağımızı peşinen kamuoyuna duyuruyoruz. Bu site yediden yetmiş yediye herkese hitap edecek ve herkesin sorunlarına çözüm üretecek şekilde hazırlanacağını bilmenizi isteriz. Güncel olaylar ve konular enine boyuna tarafsızca ‘diyemeyeceğiz’ çünkü hep insandan taraf olacağız. Güzel bir web sitesi olma yolunda durmadan çalışacağız. İNSANA DEĞER VERMEK İÇİN VARIZ! Bizim tek derdimiz insan […]

Çok iddialı bir site olacağımızı peşinen kamuoyuna duyuruyoruz. Bu site yediden yetmiş yediye herkese hitap edecek ve herkesin sorunlarına çözüm üretecek şekilde hazırlanacağını bilmenizi isteriz. Güncel olaylar ve konular enine boyuna tarafsızca ‘diyemeyeceğiz’ çünkü hep insandan taraf olacağız. Güzel bir web sitesi olma yolunda durmadan çalışacağız.

İNSANA DEĞER VERMEK İÇİN VARIZ!

Bizim tek derdimiz insan olacaktır. Bu sebeple bu site tam size göre olacaktır. Dedik ya işimiz insan, gücümüz değer.

Sizlerden aldığımız güçle yine size değer ne varsa bulup sizin hizmetinize sunacağız.

Eğer siz de insana değer diyorsanız, kapımız size de açık. Her türlü paylaşıma açığız, yeter ki insana değer katacak projeleriniz olsun.

güzel bir web sitesi

Sitemizde siz de yazar olabilirsiniz, her türlü içerik paylaşımında bulunabilirsiniz.

Yazar olmak istiyorsanız ve ne yazmak istediğinizi, nasıl başvurmanız gerektiğini tam olarak bilmiyorsanız da hiç dert etmeyin, biz size neyi, nasıl yapmanız gerektiğini anlayacağınız şekilde izah edeceğiz.

Siz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim bölümünden bize düşüncelerinizi, ne gibi katkıda bulunabileceğinizi yazın. Biz size geri dönüş yaparak gerekli açıklamayı yaparız.

Ayrıca sitemiz ile ilgili görüş, düşünce, tavsiye ve eleştirilerinizi de bildirirseniz bu bizim için yol haritası olacaktır. Her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmak için buradayız.

Çok iddialı bir site olmak kolay değil, biliyoruz. Henüz yolun başındayız. Zamanla aramıza katılacak olan her yaştan insanla güzel bir web sitesi olacağımızı umut ediyoruz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Habere Özgürlük İsteniyor

Bir önceki yazımız olan Berbat 2 Buluş; Cips ve Cola başlıklı makalemizde Cola nasıl bulundu?, George Crum ve Patates cipsi nasıl icat edildi? hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?