Coolifting Mersin Lazer Epilasyon

Coolifting Mersin Lazer Epilasyon

Coolifting dünyada uygulanan en yeni yöntemlerden biridir. Her yaş ve cilt tipine uygunluğu ile en rağbet gören güzellik uygulamalarından arasında bu güzellik yöntemi uygulaması her mevsimde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Medikal kullanımı düşük ısı, yüksek basınç ve karbondioksit gazı ile cildin ihtiyaç duyduğu besinleri ile hidraysan özel serumlar ve cilt altına ağrısız olarak uygulanır.  İğnesiz mezoterapi yöntemi […]


Coolifting dünyada uygulanan en yeni yöntemlerden biridir. Her yaş ve cilt tipine uygunluğu ile en rağbet gören güzellik uygulamalarından arasında bu güzellik yöntemi uygulaması her mevsimde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Medikal kullanımı düşük ısı, yüksek basınç ve karbondioksit gazı ile cildin ihtiyaç duyduğu besinleri ile hidraysan özel serumlar ve cilt altına ağrısız olarak uygulanır.  İğnesiz mezoterapi yöntemi olarak da adlandırılır. Uygulama cilde gençlik ve ışıltı kazandırmakta, cildi pürüzsüzleştirir ve kırışıklıkları yok eder. Kullanımı oldukça geniş olan coolifting Mersin içinde bu en yeni güzellik uygulaması en etkili yöntemdir.

Coolifting Cilt Altına Etkisi

Düşük ısı ile uygulanan lazer epilasyon, cildin maruz kaldığı ısı ile kasılıp bölgede kan dolaşımını artırmaktadır. Cilt yüzeyinin ısısı ve gönderilen karbondioksit gazının ısısı arasındaki termal farka neden olmaktadır. Karbondioksit uygulanan cilt oksijen etkisi yaratmaktadır. Coolifting bakımı, göz çevresi, alın, el üstü, yanaklar ve dudak çevresine uygulanabilir. Yüz uygulamasına ek olarak yaşlanma etkilerini en hızlı etkiyi boyun, dekolte, el üstü gibi bölgelerde de yoğunlukla uygulanmaktadır.  Günlük yapılan bakım birçok estetik uygulama ile beraber yapılabilir. Coolifting mersin bakımı özellikle temiz cilde uygulandığında daha hızlı sonuç alınmaktadır. Bu cilt bakımının bilinen ve görülen yan etkileri olmadığı için seans olarak ta yaptırılabilir.

Coolifting Nasıl uygulanır?

Daha çok ciltte meydana gelen sarkma ve çizgilerde uygulanmaktadır. Uygulanan ciltte kalıcı iyileşmeler görülmüştür. Tabanca olarak adlandırılan başlık ile cilde uygulanır. https://www.karakucakklinik.com/tedaviler uygulama sonunda

  • Cilt yenilenir,
  • Yüz toparlanır,
  • Kırışıklık giderir,
  • Cilt dokusunun rengini açma  
  • Çizgi görünümleri iyileştirilir.
BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Bölgesel Zayıflamada Son Nokta; Ultra Kavitasyon

Bu işlem 5-10 dakika gibi kısa sürede uygulanır. Coolifting cilde uygulandıktan sonra normal günlük yaşantısına devam edilir. Cilt bakımının etkisi anında gözle görülür olumlu etki etmektedir, yapılan işlemin tam olarak etki etmesi için 12 saat beklenmesi gerekmektedir. Cilt tedavisi bir hafta arayla seanslar halinde alınabilir. Bakım işlemi tamamladıktan sonra ayda bir tekrarlanmalıdır.

Coolifting uygulaması

Uygulama Tabancası Ve Serum Özellikleri

Cilde lazer epilasyon uygulanırken serumun içinde hyaluronik asit, sorgum sapı özü, buğday proteinleri ve polisitren sodyum sülfat içermektedir. Alınan bir seans ile fark gözlemlerin ve seansın devamlılığı sayesinde ışıltı kalıcılığı sağlanır ve cilt nemi arttırılmış olur. İşlemle ciltte kolajen ve elastin oluşumunu tetikler, cilt dokusunda ve kalitesinde artış gözlenir. Coolifting uygulanan seanslarda cildin yapısı ve cildin ihtiyacına göre belirlendikten sonra uygulama devam eder. Cilt yenilemede devrimsel bir yenilik olan coolifting cilt bakımı sistemi, tek bir seans ile etki ederken, tedavi kür olarak uygulandığında uzun süreli anti- aging faydaları sağlamaktadır. Bu cilt bakımına güzellik silahı da denilmektedir.  Belirli yaşlara gelindikçe vücut belirli proteinleri daha az üretmektedir. Bu yöntem ile az üretilen protenler canlandırılır ve vücuda uyarı gönderilmektedir. Bu işlem ile ağrılı yüz yerdirme ve uzun süreli tedavilere gerek kalmadan cilt hızlı şekilde yenilenir.

Lazer epilasyon uygulanan ciltte gözler görülen ilk farklılıklar cansız, yorgun ve mat görüntülü ciltlerin yerine ışıldayan cilt rengi sağlamak. Yukarıda anlatılan coolifting bakım günlük estetik uygulamaları ile kullanıldığında etkisi daha fazla görülmektedir. Derin cilt temizliğinden sonra kuruyan ve soyulan cildi besler, hidrasyon kazandırıp yenilenmesi sağlayarak güzel bir ciltle konforlu hayat sağlamaktadır. Hiçbir yan etkisi olmayan bu bakım gönül rahatlığı ile coolifting mersin ile tercih edilebilir. Yaşlılık belirtisinin ilk öncüsü eller olduğu için tek seans ile istenilen bütün bölgeye bu bakım uygulanabilir. Düzenli uygulamada kesin çözümler alınır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Kırmızı Meyveli Detoks İçeceği Yapımı

Bir önceki yazımız olan Kilo Yönetimi Nedir Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Kilo yönetimi, kilo yönetimi hakkında bilgi ve Kilo yönetimi prensipleri hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?