Dizi Dizi Diziler!

Dizi Dizi Diziler!

Televizyonlarda dizilerden geçilmiyor. Türk televizyon kanalları hayatını devam ettirebilmek için yerli dizilere ağırlık verdi. Yerli dizilerin bazıları birkaç hafta devam edip tutulmayınca da yarıda bırakılırken, bazıları da reyting yaparak oldukça fazla izleyici tarafından takip edilmektedir. En çok seyredilen diziler şunlar; 1. Diriliş Ertuğrul Dizi son birkaç  yıla damgasını vuran dizilerin en başında yer almaktadır. Diriliş […]

Televizyonlarda dizilerden geçilmiyor. Türk televizyon kanalları hayatını devam ettirebilmek için yerli dizilere ağırlık verdi. Yerli dizilerin bazıları birkaç hafta devam edip tutulmayınca da yarıda bırakılırken, bazıları da reyting yaparak oldukça fazla izleyici tarafından takip edilmektedir. En çok seyredilen diziler şunlar;

1. Diriliş Ertuğrul

Dizi son birkaç  yıla damgasını vuran dizilerin en başında yer almaktadır. Diriliş Ertuğrul da uzun yıllar unutulmayacak diziler arasında. TRT tarih kültür ağırlıklı dizilerle gündemde kalmaya devam edecek gibi.

2. Savaşçı

Fox televizyon dizisi olan Savaşçı da epeyden beri soluksuz yayına devam etmekte ve her geçen gün izleyici kitlesini artırmaktadır. Dizinin önemli karakterleri seyircileri ekrana çekiyor. Diziyi ilgi çekici hale getirerek seyirciyi ekran başına çekmeye çalışmaktadır.

Dizi Dizi, Dizi

Savaşçı dizisi samimi rollerin yapıldığı insanların dizide kendini bulduğu doğal karakterlerin yer aldığı bir dizidir. Savaşçı dizisi Fox tv ekranlarında pazar akşamları gösterimi girerek Türkiye’nin büyük çoğunluğunun ilgi odağı haline gelerek merakla ve ilgiyle izlenen dizilerinin en başında yer almayı başarmıştır.

3. Söz

Sen Anlat Karadeniz hızlı bir giriş yaptı. Yerli dizimiz listenin en başlarında yer alırken onları  EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ adlı diziler de beğenilerek takip etmektedir.

Ayrıca BİZİM HİKAYE, ŞEVKAT YERİMDAR  yine çok seyredilen beğenilen diziler arasında gösterilmekte. Sonrasında VATANIM SENSİN ardından ÇUKUR, ARKA SOKAKLAR, AŞK VE MAVİ dizisi de bu sene Türk halkı tarafından en çok izlenen diziler arasında ilk 10’a girmeyi başarmışlardır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Tablet ile MTSK Direksiyon Uygulama Sınavı Nasıl Yapılıyor

Bir zamanlar Kiraz Mevsimi dizisi de çok ilgi görüyordu. Çünkü Kiraz Mevsimi toplumun kendinde eksik gördüğü ya da beklediği değerleri bu dizide buluyorduk.  Çok da popüler olmayan oyuncuların yer aldığı isimlerin en tanınmışları şunlardır; Dağhan Külegeç, Nilperi Şahinkaya ayrıca Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Serkan Börek, Fatma Toptaş, Aras Aydın. Bu dizi çoktan unutuldu.

En çok seyredilen diziler seyirci bıkınca değişir.

Bir önceki yazımız olan Beşamel Soslu Tavuklu Karnabahar Yemeği Tarifi başlıklı makalemizde beşamel soslu karnabahar ve tavuklu karnabahar yemeği hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?