Düşük Maliyetle Cafe Bayilik Veren Yerler

Düşük Maliyetle Cafe Bayilik Veren Yerler

Büyük AVM’ler artık sadece alışveriş için tercih edilmiyor, sosyal ihtiyaçların giderilmesi amacıyla planlar yapılıyor. Bu kapsamda başta eğlence ve dinlenme mekanları avmlerde en önemli köşeleri kapıyor.  Düşük maliyetle bayilik veren firmalar iş kurmak isteyen müteşebbislere buralarda kolaylıklar sağlıyor. AVM’ler sadece estetik mağazalar barındırmıyor, içinde alternatif projeler de düşünüp tüketicilerin kaliteli zaman geçirmesi için gerekli adımlar […]

Büyük AVM’ler artık sadece alışveriş için tercih edilmiyor, sosyal ihtiyaçların giderilmesi amacıyla planlar yapılıyor. Bu kapsamda başta eğlence ve dinlenme mekanları avmlerde en önemli köşeleri kapıyor.  Düşük maliyetle bayilik veren firmalar iş kurmak isteyen müteşebbislere buralarda kolaylıklar sağlıyor.

AVM’ler sadece estetik mağazalar barındırmıyor, içinde alternatif projeler de düşünüp tüketicilerin kaliteli zaman geçirmesi için gerekli adımlar atılıyor. En çok dikkat çeken dinlence mekanları hiç şüphesiz cafelerdir. Dünya  çapında marka olmuş cafe bayilikleri alarak para kazanma imkânına kavuşmak isteyenler yazımızın devamını okusun.

Son yıllarda kalabalık ortamlardan sıkılan tüketiciler cadde üzerinde açılan kafeleri de tercih etmeye başladı.  Ortalama 100000 lira maliyetle herkese hitap edebilecek elit bir cafe açılabilir.  Dünya kahveleri satan Cafe Corner Bistro bayilik veren firmaların başında geliyor. Türkiye genelinde başta büyükşehirler olmak üzere yeni şube açma planları bulunmaktadır.

Düşük maliyetle bayilik veren firmalardan birisi de Coffee-bike olduğunu müjdeleyelim. Türkiye genelinde oldukça fazla şube açmak planı olan firma uygun koşullarla isteyenlere düşük maliyetli bayilik hizmeti vermektedir. Ortalama 25000 euro civarında maliyetle Cafe bike bayiliği alınabilir.

Yeme  içme mekanları her daim girişimcilere para kazandırır. Müşterilerin dinlenmeye, hoşça vakit geçirmeye hakkı var. Dolayısıyla ister AVM içinde olsun, ister cadde üzerinde olsun eğlence amaçlı dinlence amaçlı mekanlar olsun bayilik almak için en ideal yerlerdir. Verimli projelerle piyasada yer bulmak isteyen girişimciler ucuz maliyetle bayilik veren firmaların alternatiflerine açık olmalıdır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Biyoloji Nedir, Biyolog Ne İş Yapar?

İşte size bizden bir bayilik fırsatı.  Yeşilçam Kahve Evi. Yıllardır beyazperdede izlediğimiz kahramanların mekanından esinlenerek ortaya çıkarılan proje 2018 yılında 70 kadar şube açmayı hedefliyor. 35 bin lira bayilik Bedeli ödeyerek Yeşilçam’ın unutulmaz ismini hem yaşatacaksınız hem de müşterilerinize farklı bir mekan sunacaksınız. Yeşilçam Kahve Evi düşük sermayeli bayilik almak isteyenlere oldukça cazip görünüyor.

kahve bayiliği veren firmalar

Cafe sektöründen yerinizi almak istiyorsanız yaklaşık 200 civarında şubesi bulunan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi yine düşük maliyetle bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Konsept ile ilgili bilgi almak, ayrıca ürünlerin nasıl üretildiği, nasıl sunum yapılacağı ve franchising giriş bedeli hakkında bilgi almak için mutlaka ilgili firmayla görüşmeniz gerekir.

Sıfır maliyetle bayilik veren Cafe firması arıyorsanız o da mevcut. Cafe Society tam size göre. Hiçbir giriş bedeli istemiyor. Bu yıl yeni şubeler açarak adını duyurmaya çalışan firma büyük şehirlerde öncelikli olarak bayilik vermeyi hedefliyor. Ücretsiz kahve salonu bayiliği veren bu firmanın mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Kadın girişimcilerin markası olarak bilinen Sokak Kahvecisi yine franchising bedeli istemeyen bayilik firmaları arasında yer almaktadır. 2013 yılından beri faaliyette bulunan firma bayilik almak isteyenlere her türlü eğitim, fiyatlandırma, pazarlama konularında bilgi vermektedir. Uygun her ortam için bayilik vermeyi planlayan Sokak Kahvecisi başta üniversiteler, Plazalar, alışveriş merkezleri, fabrikalar, okullar ve uygun caddelerde yatırımcıya ücretsiz bayilik veren firma konumundadır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Herbalife Sisteminden Para Kazanmak

2014 yılında hizmete açılan Bursa merkezli Çaytaze Kiosk modeli çok tutulmuşa benziyor. Yıllık 30.000 TL bayilik bedeli ödeyerek Çaytaze kiosk modeline giriş yapabilirsiniz. Firma açılış desteği olarak yatırım yapan kişilere başlangıçta 250 bardak ve tabak 5 kilogram çay 5 kilogram şeker hediye olarak veriliyor.  Farklı bir konsept ile dinlence, eğlence, pasta cafe, kek mekanı açmayı düşünenler için oldukça ideal gözüküyor.

Düşük maliyetle kahve bayiliği veren firmalar başlangıçta kendi markasını tanıtmak için çaba harcarken, sıfır maliyetle kahve bayiliği veren firmalar da sektörde yer edinme çabası içerisindedir. Kendi pozisyonunuza uygun olarak ister düşük maliyetli franchising veren bayileri tercih edin, isterseniz sıfır maliyetle para kazandıran cafe bayilerini tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?