EĞLENCE İLE SALAKLIK ARASINDAKİ ÇİZGİ

EĞLENCE İLE SALAKLIK ARASINDAKİ ÇİZGİ

Eğlence ile salaklık arasında ince bir çizgi vardır. Bu çizgi aşındığı zaman hangisi eğlence hangisi aptallık belli olmaz. Son yıllarda gülmek için ya da kanaldan para kazanmak için yapılan video paylaşımları düşündürücüdür. Genelde eğlence adı altında saçma sapan deneylerin insanlara verdiği zararları video paylaşımlarında sık sık görüyoruz. Irmağın bir ucundan bir ucuna atlamaya çalışırken ırmağın […]

Eğlence ile salaklık arasında ince bir çizgi vardır. Bu çizgi aşındığı zaman hangisi eğlence hangisi aptallık belli olmaz. Son yıllarda gülmek için ya da kanaldan para kazanmak için yapılan video paylaşımları düşündürücüdür.

Genelde eğlence adı altında saçma sapan deneylerin insanlara verdiği zararları video paylaşımlarında sık sık görüyoruz. Irmağın bir ucundan bir ucuna atlamaya çalışırken ırmağın tam ucunda kalıp birbirini sakatlamalar, merdiven trabzanlarından bisikletle inenler mi yoksaelleri üzerinde aşağı inenleri görmek istersiniz. Merdivenler bir yere tırmanırken merdivenin basamaklarından aşağı doğru düşenin ararsınız.

Bir konudan bir tekneden dışarıya zıplayan alırsınız. 1 helikopterle bir uçakla arabanın üstüne teğet getirmeye çalışanlarımı ararsınız. Bisikletler ırmağın üstünden geçmeye çalışan rahatlayabilirsiniz. Evin duvarlarından dikey inmeye çalışan sivri akıllılar mı kendi kilosunun kat kat fazlasını kaldırmaya çalışan çok akıllılar mı görmek istersiniz.  Salaklıkla eğlence arasındaki ince çizgi SINIRSIZ. Seyredince anlıyorsunuz…

Tahterevallide biri diğerinin 2 katı ağırlığındaki salakların dengesizliğinin görmek istersiniz. Arabalarla birbirini takip eden sivri akıllılar ya da kaykaylarda akrobasi yapan salakları. Ya da merdivenden dışarıya uçarak çıkan fazla kiloları, bisikletle rüyada motosikletle pike yapmaya çalışan sonra altında kalan çeyrek akıllı olanları mı ararsınız, ne ararsanız.

Buna benzer binlerce örneği eğlence adı altında yapılan sayısız salakça davranışı sizlere derlemeye çalıştık. İzleyin salaklıkla eğlence arasındaki ince çizgiye siz karar verin.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Nasrettin Hoca Nişadır Sayesinde Uçuşta

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?