Emsculpt ile Fit Gözükmek Mümkün

Emsculpt ile Fit Gözükmek Mümkün

İnsanlar fit gözüküp daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için sık sık spor merkezlerine giderek fitness yapmakta ve fitness gibi bir çok spor çeşitleriyle de uğraşmaktadırlar. Spor tabi ki hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Lakin Emsculpt ile de fit ve kusursuz görünebilirsiniz. Emsculpt Nedir? Eskiden spor aktiviteleri ile vücudu ve kaslarımızı forma sokmaya çalışır yediğimiz ve tükettiğimiz gıdalara […]

İnsanlar fit gözüküp daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için sık sık spor merkezlerine giderek fitness yapmakta ve fitness gibi bir çok spor çeşitleriyle de uğraşmaktadırlar. Spor tabi ki hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Lakin Emsculpt ile de fit ve kusursuz görünebilirsiniz.

Emsculpt Nedir?

Eskiden spor aktiviteleri ile vücudu ve kaslarımızı forma sokmaya çalışır yediğimiz ve tükettiğimiz gıdalara dikkat ederdik. Çünkü başka bir çözümü yoktu bu kasları dizayna sokmakta,yağları eritmekte ve vücuda kusursuz bir görüntü kazandırmakta. Lakin günümüz teknolojisi ile gelişen Emsculpt bu alanda bir ilk. Lakin egzersiz yapmadan da kaslarınızı güçlendiren bu ürünün faydaları bu kadarla sınırlı olmayıp kasları güçlendirip çalıştırırken aynı zamanda yağ hücrelerinin de parçalayarak bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulmanıza olanak sağlamaktadır.

Emsculpt Vücuda Nasıl Etkide Bulunur?

Emsculpt kasları kasarak çalıştıran ve kaslara etki eden bir üründür. Klinik çalışmalarla kanıtlanmış emsculpt yoğun odaklı elektromanyetik enerji kullanarak vücuda etki eder ve bu enerji sayesinde tedavi edilecek olan bölgelerde kasların kasılmasını sağlar. Ortalama 45 dakika içerisinde hedef bölgede ki kasların ortalama 20 bin defa kasılmasını sağlar. Bu 20 bin defa kasılma spor salonlarında saatlerce yapılan egzersiz ile bile mümkün olmayan bir durumdur ve gözle görülür sonuçlar elde edilmesini mümkün kılıyor.

Emsculpt Sadece Kaslara mı Etki Eder?

Daha deminde bahsettiğimiz gibi Emsculpt sadece kaslara etki etmez. Kasların ortalama 45 dakika da 20 bin defa kasılmasını sağlayan bu yoğun çalışmasıyla birlikte kas liflerinin yoğunluğunu arttırmakla kalmıyor aynı zamanda bölgede ki yağ hücrelerini de parçalayarak hedef bölgede ki yağ yakımını da arttıyor. Kasların yoğun çalışıp forma girmesiyle birlikte aynı zamanda yağ hücrelerinin yakılarak bölgesel fazlalıklardan kurtulmanız ile birlikte optimum sonuçlar elde edilerek gözle görülür değişimler elde etmek mümkün oluyor.

Emsculpt Nasıl Yapılır

Emsculpt Hangi Bölgelere Yapılabilir?

Emclupt karın kası, kalça ve bacak kası için uygulanabilir bir yöntemdir. Kaslarınız ne kadar güçlü olursa vücudunuzun görüntüsü de bir o kadar sıkı ve çekici gözükür. Bazen insanlar kilo vererek zayıflamak ve fit gözükmek ister lakin kilolarınız ne kadar az olsa da fit ve çekici gözükmek kilolarla alakalı değil kaslarla alakalıdır. Sizin kilonuz ne kadar az olsa da vücudunuzun daha kilolu gözükmesi mümkündür. Çünkü daha deminde söylediğim gibi fit gözükmek sadece kaslarla alakalı bir durumdur ve olduğunuz kilonuzdan daha fazla kiloya sahip bir görünümünüz var ise bu kas kaybından doğan bir durumdur. Mesela karın kaslarınızın spor yaparak güçlendirip forma sokmanız daha fit bir görünüme, daha düz ve çekici bir karına sahip olmanız demek değildir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Vaser Liposuction İstanbul

Güçlü karın kasları sizin dimdik durmanızı ve mükemmel bir postürüne sahip olmanızı da sağlamaktadır yada kalça kaslarınıza değinecek olursak; kalça kaslarınız yıllar içerisinde formunu kaybederek aşağı doğru düşer ve burada ki kaslar zaman içerisinde zayıflar. Bu durumda ne kadar spor yaparsanız yapın tam olarak Emsculpt’un sağlamış olduğu etkiyi sağlayamayacak ve yeterli bir şekilde kaslarınınızı güçlendiremeyeceksiniz. Peki ya Emsculpt kullanırken spor yapıp bol besin içerikli gıdalar tükettiğinizi hayal edin. Ne kadar da çekici bir vücuda sahip olursunuz değil mi? Gelelim Emsculpt ile merak edilebilecek olan şeylere;

Emsculpt Ne kadar Sürede Etki Eder?

4. ve son seanstan sonar etki eden Emsculpt yöntemi 2-3 haftanın sonunda kendini belli edecektir. Lakin daha ilk işlemde bile hedef bölgede gözle görülebilen minimum değerde etkileri başlamaktadır.

Emsculpt Kaç Seanstan Oluşur?

Emsculpt yöntemi 4 seanstan oluşur.

Emsculpt Zararlı mı?

Bu tedavi yöntemi FDA onaylı olup güvenilir bir işlemdir.

Emsculpt Ağrılı bir Tedavimi ve Yan Etkileri var mı?

Bu tedavi yöntemi ağrısız bir yöntemdir ve yaklaşık olarak 30-45 dakika arasında sürmektedir. Tedavi sonunda yani yaklaşık 30 dakika sonar kaslar yoğun bir şekilde çalıştığından garip bir his uyandırabilir lakin ağrı duyulmaz. Yan etkisi yoktur.

Emsculpt Yönteminden Sonra Sosyal Hayatıma Dönebilir miyim?

Emsculpt tedavisinden sonra hasta normal hayatına geri dönebilir ve bir kaç gün içerisinde eğer hasta tedavi olduğu bölgeyi fazla çalıştırırsa sadece ilk tedavi süresinde hissettiği garip bir hissi hissedecektir. Daha fazla bilgi almak için Dr. Mustafa Karataş uzmanıyla iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Kırmızı Meyveli Detoks İçeceği Yapımı

Bir önceki yazımız olan Kilo Yönetimi Nedir Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Kilo yönetimi, kilo yönetimi hakkında bilgi ve Kilo yönetimi prensipleri hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?