Erkekler ve Kadınlar

Erkekler ve Kadınlar

 Erkekler ve kadınlar farklı yaratılmışlardır. Bu sebeple birbirlerini anlamaları oldukça zordur. Bu yazımızda sizlere kadınların erkeklerden beklentisini ve erkeklerin kadınlarda görmek istediklerini dilimiz döndüğünce izah etmeye çalışacağız. Erkeklere güvenilmiyorsa ya da güvenli değillerse bir an önce güven duygusunu elde etmeye ve geliştirmeye çalışmaları gerekir. Erkeklerin bazıları kendilerine olan güvenlerini gösterdikleri zaman daha fazla kaliteli ilişki […]

 Erkekler ve kadınlar farklı yaratılmışlardır. Bu sebeple birbirlerini anlamaları oldukça zordur. Bu yazımızda sizlere kadınların erkeklerden beklentisini ve erkeklerin kadınlarda görmek istediklerini dilimiz döndüğünce izah etmeye çalışacağız.

Erkeklere güvenilmiyorsa ya da güvenli değillerse bir an önce güven duygusunu elde etmeye ve geliştirmeye çalışmaları gerekir.

Erkeklerin bazıları kendilerine olan güvenlerini gösterdikleri zaman daha fazla kaliteli ilişki yaşayabiliyorlar. Bir erkek genellikle bir kadına yaklaşıp onunla konuşmak istediği zaman, erkeklerin kendine güveni varsa diğer kendine güveni olmayan erkeklere göre daha ileri aşamada olduğu söylenebilir.

Birçok kadın erkeklerin kendilerinden korktuğunu, bu sebeple de daha sıradan bir kadınla çok rahat bir şekilde konuşabildikleri halde çekici, cazibeli bayanlar erkeklerin güvensizlikleri sebebiyle yalnız kalmak ve arkadaş bulma konusunda zorlandıklarını söylemektedirler. Erkeklerin en büyük eksikliği bir bayanla tanışacağını zaman, konuşacağı zaman gösterecek cesaret ve güven olmaması birinci sırada yer almaktadır.

Erkekler ve kadınlar

Kadınlar erkeklerde aradıkları özellik, hırslı olmaları gerektiğini bilmeleri diyebiliriz. Hırslı olan erkekler konumunu yükseltir ve ne istediğini bildiği anlamına geldiğinden kadınlar hırslı erkekleri kontrol altında tuttuğuna inandığını sanır. Eğer hırslı biri iseniz kadınlar sizin kazanma duygunuzun yüksek olduğuna inanır ve etkilenirler.Dolayısıyla hırslı değilsiniz bundan sonra biraz hırs yapmaya gayret etmenizi söyleriz.

Kadınların erkeklerde görmek istediği üçüncü sıradaki önemli değer süslenmeye önem vermeleri sayılabilir. Kadınlar erkeklerin hafif uzatılmış sakalını tercih edermiş. Ayrıca mücevher ve takıları takan erkekleri pek tercih etmezlermiş. Yalnız temiz, bakımlı, fazla sıkılmış parfümlere hayır diyemezler. Kadınların dikkatini çeken en önemli kıyafet ayakkabı olduğunu bilmenizde fayda var. Kaliteli, yakışan, spor ayakkabılar giymeyi tercih edin.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Belediyeler Çocuk ve Oyun Parklarını Temizliyor mu?

Kadınların en çok bekledikleri ve sevdikleri davranışların başında sürekli kendileriyle ilgilenmenizi istemeleridir. Tanıştığınız ve sonrasında konuştuğunuz bayan, sürekli ilgi çekici güzel bir kişi olduğunu hissettirmenizi bekler.

En güzeli doğal olmaktır, yapmacık davranışlardan kaçınmak ise olması gerekendir.

Neticede insanlar birbirini tanıdıktan sonra bütün yapay davranışlar bir kenara bırakılacaktır. Erkekler ve kadınlar sürekli yapılan hayat mücadelesinde günlerin ne getireceği bilinmediğinden, olması gereken doğal davranışları en başında sergilemek sizi sonunda oluşabilecek kaygılardan, olumsuzluklardan kurtaracaktır.

Bir önceki yazımız olan Çocuklar Nasıl Mutlu Edilir? başlıklı makalemizde çocuğu mutlu etmek, Çocuklar Nasıl Mutlu Olur ve ÇOCUKLARI MUTLU ETME METOTLARI hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?