Eskişehir’de Eve Ek İş Veren Firmalar

Eskişehir’de Eve Ek İş Veren Firmalar

İç Anadolu Bölgesi’nin Marmara ile Ege Bölgesi arasında sıkışmış olan Eskişehir ilimizin metropol ilçesi Tepebaşı ve diğer bütün yerleşim alanlarındakiler evde ek iş imkanlarından azami derecede istifade edebilirler. Nüfusu 400.000 dolayında olan bu ilçede yaşayanlar ek gelire ihtiyaç duyabilir ihtiyaç sahibi olan Eskişehir Tepebaşı ilçesi sakinleri sıkıntısız bir hayat idame etmek için sesimize kulak verin. […]

İç Anadolu Bölgesi’nin Marmara ile Ege Bölgesi arasında sıkışmış olan Eskişehir ilimizin metropol ilçesi Tepebaşı ve diğer bütün yerleşim alanlarındakiler evde ek iş imkanlarından azami derecede istifade edebilirler. Nüfusu 400.000 dolayında olan bu ilçede yaşayanlar ek gelire ihtiyaç duyabilir ihtiyaç sahibi olan Eskişehir Tepebaşı ilçesi sakinleri sıkıntısız bir hayat idame etmek için sesimize kulak verin.

Bildiğiniz gibi üniversite bu ilçemiz sınırları içerisindedir. Dolayısıyla Eskişehir Türkiye genelinde üniversite şehri olarak bilinir. Üniversiteli öğrenciler ve Eskişehirli vatandaşlar farklı ek iş fırsatlarını değerlendirebilir. Ev sahibi olan Eskişehirliler öğrencilere yönelik ek iş sunabilir. Bu şehirde yaşayan paraya ihtiyacı olan gençler de Eskişehir Tepebaşı eve ek iş veren firmaların kendileri için sunduğu imkanlardan faydalanabilir.

Herkes esit şartlarda yaşayamıyor bazı insanlar ister eğitim hayatında olsun ister normal yaşantıda ihtiyaç duyulan paraya ulaşmakta zorlanıyor. Eskişehir ilimizde öğrenci şehri olmasına rağmen burada yaşayan insanlar arasında zor durumda olan ve paraya büyük gereksinim duyanlar bulunmaktadır. Her türlü çözüm yolları deneniyor ancak ülkede işsizliğin yoğun bir şekilde hissedilmesi ile birlikte mecbur an değişik çıkış yolları aranıyor. Bu çıkış yollarından en kolay ve en önemlisi diyebileceğimiz Eskişehir evde ek iş imkanları öne çıkıyor. Fason günübirlik ya da part time olarak adlandırabileceğimiz ek iş çözümleri insanların sıkışıklıktan kurtulmasına vesile oluyor.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Tapu ve Kadastro Teknikeri Kimdir Ne İş Yapar Nasıl Olunur

Vatandaşların yanı sıra büyük bir öğrenci potansiyeli bulunan Eskişehir ek iş fırsatlarını kazanca dönüştürme düşüncesinde olan gençlerde çoğunluktadır.Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelerek insanca bir eğitim hayatı sürdürmeyi düşünenler yeterli gelirleri olmayınca ek gelir alternatiflerini araştırmaya koyuluyorlar. Öğrencilerin en çok tercih ettiği gelir fırsatları arasında fazla zaman almayan ve kazancı bol olan işler oluyor. Bunlarda makale yazarlığı özel ders oyun abisi oyun ablası başta olmak üzere basit paketleme ve montaj işleri olabiliyor.

Ayrıca Eskişehir’de eve ek iş veren firmaların çok ilginç ve güzel para kazanma olanağı tanıyan alternatifler nerede olursa olsun başvuru yapılmak isteniyor. Sitemizin konu altındaki iletişim formu bu konuda hem iş almak hem de elemanlarla görüşüp iş vermek isteyenlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Eskişehir’de yaşayan her kim olursa olsun fırsatlardan haberdar olmak ve nakit sıkıntısına son vermek için sizde bu fulya’dan payınıza düşeni almaya çalışın

Eskişehir ek iş

Örneğin herkesin bildiğin gibi beyaz altın Lületaşı sayesinde para kazanabilirsiniz. Lületaşı pazarlaması yapılabilir. Üniversite öğrencileri Türkiye’nin diğer illerinde fazla tanınmayan bu güzel hediyelik eşyalardan başka şehirlerde dükkanlar ile anlaşarak pazarlama aracılığıyla gelir elde edebilir.

Eskişehir Tepebaşı ek iş imkanları sadece bununla sınırlı değil. Ayrıca ev hanımları,  emekliler için farklı para kazanma olanakları mevcuttur. Örneğin evde bardak paketleme işi hanımların yemek yaparak para kazanma imkanı bebek bakıcılığı, evde baharat paketleme işlerinden tarçın paketleme, karanfil Ihlamur paketleme, nikah şekeri paketleme, kına paketleme işleri alabilirler.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Yerinde Halı-Koltuk Yıkama Temizleme İşi

Ayrıca Tepebaşı’nda eve ek iş veren firmalar paketleme kutulama ve montaj işi yapacak elemanlar arayabilir. Bizim düşünemediğimiz, sizin aklınıza gelmeyen Eskişehir’e özgü ürünler satışa sunmak için paketlenme isi icat edebilir. Sizler de evde ek iş yapmak istiyorsanız Eskişehir Tepebaşı ek iş ilanları hakkında bilgi toplayın. Eğer bilgi elde etme imkanınız yoksa sizler sitemiz aracılığı ile iş yakalayabilirsiniz. Bu nasıl olur diye merak ediyorsanız  Eskişehir’de eve ek iş veren firmalar sizlerin iş taleplerinizi alttaki iletişim formundan görebilir.

Oraya kendi bireysel özelliklerinizi yazıp ek iş taleplerinde bulunabilirsiniz. Böylece evde kutu katlama işi, çorap katlama, çorap temizleme, mandal montaj işi gibi farklı ek gelir fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Yapmanız gereken öncelikle Tepebaşı’nda eve ek iş veren firmalar iş isteğinde bulunmaktır. Bunun için de mail adresinizin içinde yazılı olduğu alttaki formunu mutlaka değerlendirin.

Bir önceki yazımız olan Satılık Konutun Değeri Nasıl Belirlenir başlıklı makalemizde Ev alım satımında fiyat nasıl belirlenir, Ev değeri hesaplama ve Konut değeri hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eskişehir'de evde ek iş yapmak için acilen işlerin tamamlanmasını isteyen kişilerin verdiği işler takip edilmelidir.

Küçük paketleme işleri, takı tasarlama, freelance olarak evde online yapılan işler, içerik editörlüğü, basit montaj işleri, yemek olarak sarma, dolma, çi börek ve lületaşı paketleme işi verilmektedir.

İş yapmak isteyen herkese, ihtiyaç duyulması durumunda işler gönderilmektedir. Öğrencilerin yapacağı işler ayrı, vatandaşların olacağı işler ona göre farklılık gösterebilir.

İş göndermek isteyen firmalar ya da insanlar ilçe, köy, kasaba ayrımı yapmaz. Zaten her şey lojistik firmaları aracılığı ile kolayca istenilen yere götürüp getirilmektedir.

Evde ek iş yapmanın farklı nedenleri var. Öğrenciler eğitim hayatımda rahat bir süreç geçirmek için bu yolu tercih ederken, vatandaş ise geçim sıkıntısına çözüm bulmak ya da boş zamanlarında verimli olmak düşüncesi ile hareket etmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

338 yorum

 1. Merhaba Eskişehir’de ikametgah ediyorum.Herturlu paketleme işi yapabiliriz.uc kişiyiz elimizde oldukça hızlıdır.hem eve destek olmak amacıyla hem el işleriyle uğraşmak hobim olduğundan dolayı sizlerle çalışmak isterim.beklentilerinizin üzerinde performans gösteririm kendime guveniyorum.lutfen benimle iletişime geçerseniz çok mutlu olurum 🤗

 2. El becerisi yüksek temiz iş yapabilen yada öğrenmek isteyen bayanlara evlerinde ek iş imkanı. Saç tokası yapıyoruz,takı yapıyoruz.
  Toka collection 0549 325 95 32

 3. Eskişehir odunpazarı nda Oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum geri dönğş yaparsanız sevinirim dedi ki:

  Evde canım sıkılıyor ek işe ihtiyacım var benim de

 4. Merhabalar, Eskişehir’de yaşıyorum ve işsizim evde yapabileceğim herhangi bir iş istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

 5. Merhaba Eskişehir de oturuyorum acil işe ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyorum okul harçlığımı çıkartmam lazım bu ile çok ihtiyacım var

 7. Ben öğrenciyim ailemin durumu yok bu yüzden ek iş olarak evde paketleme isi varsa yapmak istiyorum

 8. Merhaba, Tepebaşı/Batıkent’te oturuyorum. Eşimle beraber günde 3-4 saat vakit ayırarak evde ek iş (PAKETLEME) yapmak istiyoruz. Elemana ihtiyacınız varsa, iletişime geçerseniz çok memnun olurum, teşekkür ederim.

 9. Eskişehir Tepebasinda oturuyorum ev hanımıyım boş vaktim çok oluyor evde paketleme işi istiyorum.İlgilenirseniz çok memnun olurum.

 10. Merhabalar eskisehir tepebasinda oturuyoruz 4-5 kişilik bir çalışma grubumuz var gün boyu dersler hariç boş vaktimiz çok fazla ek gelir yönünden bu işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok memnun oluruz iyi günler

 11. Eskişehir tepebasinda oturuyoruz. İki kişiyi ve çalışma saatlerimiz dışında bos vaktimiz çok fazla oluyor. Elimiz hızlıdır ek gelir amaçlı evde ek iş yapmak istiyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz Teşekkürler.

1 14 15 16

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?