Eskişehir’de Eve Ek İş Veren Firmalar

Eskişehir’de Eve Ek İş Veren Firmalar

İç Anadolu Bölgesi’nin Marmara ile Ege Bölgesi arasında sıkışmış olan Eskişehir ilimizin metropol ilçesi Tepebaşı ve diğer bütün yerleşim alanlarındakiler evde ek iş imkanlarından azami derecede istifade edebilirler. Nüfusu 400.000 dolayında olan bu ilçede yaşayanlar ek gelire ihtiyaç duyabilir ihtiyaç sahibi olan Eskişehir Tepebaşı ilçesi sakinleri sıkıntısız bir hayat idame etmek için sesimize kulak verin. […]

İç Anadolu Bölgesi’nin Marmara ile Ege Bölgesi arasında sıkışmış olan Eskişehir ilimizin metropol ilçesi Tepebaşı ve diğer bütün yerleşim alanlarındakiler evde ek iş imkanlarından azami derecede istifade edebilirler. Nüfusu 400.000 dolayında olan bu ilçede yaşayanlar ek gelire ihtiyaç duyabilir ihtiyaç sahibi olan Eskişehir Tepebaşı ilçesi sakinleri sıkıntısız bir hayat idame etmek için sesimize kulak verin.

Bildiğiniz gibi üniversite bu ilçemiz sınırları içerisindedir. Dolayısıyla Eskişehir Türkiye genelinde üniversite şehri olarak bilinir. Üniversiteli öğrenciler ve Eskişehirli vatandaşlar farklı ek iş fırsatlarını değerlendirebilir. Ev sahibi olan Eskişehirliler öğrencilere yönelik ek iş sunabilir. Bu şehirde yaşayan paraya ihtiyacı olan gençler de Eskişehir Tepebaşı eve ek iş veren firmaların kendileri için sunduğu imkanlardan faydalanabilir.

Herkes esit şartlarda yaşayamıyor bazı insanlar ister eğitim hayatında olsun ister normal yaşantıda ihtiyaç duyulan paraya ulaşmakta zorlanıyor. Eskişehir ilimizde öğrenci şehri olmasına rağmen burada yaşayan insanlar arasında zor durumda olan ve paraya büyük gereksinim duyanlar bulunmaktadır. Her türlü çözüm yolları deneniyor ancak ülkede işsizliğin yoğun bir şekilde hissedilmesi ile birlikte mecbur an değişik çıkış yolları aranıyor. Bu çıkış yollarından en kolay ve en önemlisi diyebileceğimiz Eskişehir evde ek iş imkanları öne çıkıyor. Fason günübirlik ya da part time olarak adlandırabileceğimiz ek iş çözümleri insanların sıkışıklıktan kurtulmasına vesile oluyor.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Büro yönetimi ve sekreterlik meslek elemanı

Vatandaşların yanı sıra büyük bir öğrenci potansiyeli bulunan Eskişehir ek iş fırsatlarını kazanca dönüştürme düşüncesinde olan gençlerde çoğunluktadır.Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelerek insanca bir eğitim hayatı sürdürmeyi düşünenler yeterli gelirleri olmayınca ek gelir alternatiflerini araştırmaya koyuluyorlar. Öğrencilerin en çok tercih ettiği gelir fırsatları arasında fazla zaman almayan ve kazancı bol olan işler oluyor. Bunlarda makale yazarlığı özel ders oyun abisi oyun ablası başta olmak üzere basit paketleme ve montaj işleri olabiliyor.

Ayrıca Eskişehir’de eve ek iş veren firmaların çok ilginç ve güzel para kazanma olanağı tanıyan alternatifler nerede olursa olsun başvuru yapılmak isteniyor. Sitemizin konu altındaki iletişim formu bu konuda hem iş almak hem de elemanlarla görüşüp iş vermek isteyenlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Eskişehir’de yaşayan her kim olursa olsun fırsatlardan haberdar olmak ve nakit sıkıntısına son vermek için sizde bu fulya’dan payınıza düşeni almaya çalışın

Eskişehir ek iş

Örneğin herkesin bildiğin gibi beyaz altın Lületaşı sayesinde para kazanabilirsiniz. Lületaşı pazarlaması yapılabilir. Üniversite öğrencileri Türkiye’nin diğer illerinde fazla tanınmayan bu güzel hediyelik eşyalardan başka şehirlerde dükkanlar ile anlaşarak pazarlama aracılığıyla gelir elde edebilir.

Eskişehir Tepebaşı ek iş imkanları sadece bununla sınırlı değil. Ayrıca ev hanımları,  emekliler için farklı para kazanma olanakları mevcuttur. Örneğin evde bardak paketleme işi hanımların yemek yaparak para kazanma imkanı bebek bakıcılığı, evde baharat paketleme işlerinden tarçın paketleme, karanfil Ihlamur paketleme, nikah şekeri paketleme, kına paketleme işleri alabilirler.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  MEB Sınavları Ücretleri

Ayrıca Tepebaşı’nda eve ek iş veren firmalar paketleme kutulama ve montaj işi yapacak elemanlar arayabilir. Bizim düşünemediğimiz, sizin aklınıza gelmeyen Eskişehir’e özgü ürünler satışa sunmak için paketlenme isi icat edebilir. Sizler de evde ek iş yapmak istiyorsanız Eskişehir Tepebaşı ek iş ilanları hakkında bilgi toplayın. Eğer bilgi elde etme imkanınız yoksa sizler sitemiz aracılığı ile iş yakalayabilirsiniz. Bu nasıl olur diye merak ediyorsanız  Eskişehir’de eve ek iş veren firmalar sizlerin iş taleplerinizi alttaki iletişim formundan görebilir.

Oraya kendi bireysel özelliklerinizi yazıp ek iş taleplerinde bulunabilirsiniz. Böylece evde kutu katlama işi, çorap katlama, çorap temizleme, mandal montaj işi gibi farklı ek gelir fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Yapmanız gereken öncelikle Tepebaşı’nda eve ek iş veren firmalar iş isteğinde bulunmaktır. Bunun için de mail adresinizin içinde yazılı olduğu alttaki formunu mutlaka değerlendirin.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eskişehir'de evde ek iş yapmak için acilen işlerin tamamlanmasını isteyen kişilerin verdiği işler takip edilmelidir.

Küçük paketleme işleri, takı tasarlama, freelance olarak evde online yapılan işler, içerik editörlüğü, basit montaj işleri, yemek olarak sarma, dolma, çi börek ve lületaşı paketleme işi verilmektedir.

İş yapmak isteyen herkese, ihtiyaç duyulması durumunda işler gönderilmektedir. Öğrencilerin yapacağı işler ayrı, vatandaşların olacağı işler ona göre farklılık gösterebilir.

İş göndermek isteyen firmalar ya da insanlar ilçe, köy, kasaba ayrımı yapmaz. Zaten her şey lojistik firmaları aracılığı ile kolayca istenilen yere götürüp getirilmektedir.

Evde ek iş yapmanın farklı nedenleri var. Öğrenciler eğitim hayatımda rahat bir süreç geçirmek için bu yolu tercih ederken, vatandaş ise geçim sıkıntısına çözüm bulmak ya da boş zamanlarında verimli olmak düşüncesi ile hareket etmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

357 yorum

  1. Eskişehir odunpazarında oturmaktayım acil paketleme işe ihtiyacim var .yardımcı olursanız çok sevinirim.

  2. 26 yaşındayım ev hanımıyım boş vaktim çok bu işe 3 çocuğum var 2 si okuyor biri bebek ihtiyaçlarını karşılamak için işe ihtiyacım var acil geri dönüş yaparsanız sevinirim 🙂

  3. Eskişehir Tepebaşı bölgesinde yaşıyorum evliyim 3 çocuğum var evim kira esime destek olmak istiyorum her türlü paketleme ışını yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  4. Eskişehir Odunpazarı nda oturuyorum her türlü paketleme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

  5. Eskisehirdeyim ogrenciyim okular kapaninca bos kaldim gelire ihtiyacim var bana geri donerseniz sevinirim tessekkurler

  6. Eskisehir sultanderede ikametkah etmekteyim evde paketleme isi yapip para kazanmaya cok ihtiyacim var

  7. Merhaba, evde paketleme işi vb. yapmak istiyorum ek gelir sağlamak amacıyla. Her akşam düzenli çalışabilirim.

  8. Eskişehir eve paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum işe ihtiyacım var

  9. eskişehir tepebaşı evde her türlü paketleme işini yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

  10. 2 kişiyiz evde paketleme işi istiyoruz yardımcı olursanız memnun oluruz şimdiden teşekkür ederiz Eskişehir Odunpazarı

1 15 16 17

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?