Eskişehir’de Eve Ek İş Veren Firmalar

Eskişehir’de Eve Ek İş Veren Firmalar

İç Anadolu Bölgesi’nin Marmara ile Ege Bölgesi arasında sıkışmış olan Eskişehir ilimizin metropol ilçesi Tepebaşı ve diğer bütün yerleşim alanlarındakiler evde ek iş imkanlarından azami derecede istifade edebilir. Nüfusu 400.000 dolayında olan bu ilçede yaşayanlar ek gelire ihtiyaç duyabilir ihtiyaç sahibi olan Eskişehir Tepebaşı ilçesi sakinleri sıkıntısız bir hayat idame etmek için sesimize kulak verin. […]

İç Anadolu Bölgesi’nin Marmara ile Ege Bölgesi arasında sıkışmış olan Eskişehir ilimizin metropol ilçesi Tepebaşı ve diğer bütün yerleşim alanlarındakiler evde ek iş imkanlarından azami derecede istifade edebilir. Nüfusu 400.000 dolayında olan bu ilçede yaşayanlar ek gelire ihtiyaç duyabilir ihtiyaç sahibi olan Eskişehir Tepebaşı ilçesi sakinleri sıkıntısız bir hayat idame etmek için sesimize kulak verin.

Bildiğiniz gibi üniversite bu ilçemiz sınırları içerisindedir. Dolayısıyla Eskişehir Türkiye genelinde üniversite şehri olarak bilinir. Üniversiteli öğrenciler ve Eskişehirli vatandaşlar farklı ek iş fırsatlarını değerlendirebilir. Ev sahibi olan Eskişehirliler öğrencilere yönelik ek iş sunabilir. Bu şehirde yaşayan paraya ihtiyacı olan gençler de Eskişehir Tepebaşı eve ek iş veren firmaların kendileri için sunduğu imkanlardan faydalanabilir.

Eskişehir ek iş

Örneğin herkesin bildiğin gibi beyaz altın Lületaşı sayesinde para kazanabilirsiniz. Lületaşı pazarlaması yapılabilir. Üniversite öğrencileri Türkiye’nin diğer illerinde fazla tanınmayan bu güzel hediyelik eşyalardan başka şehirlerde dükkanlar ile anlaşarak pazarlama aracılığıyla gelir elde edebilir.

Eskişehir Tepebaşı ek iş imkanları sadece bununla sınırlı değil. Ayrıca ev hanımları,  emekliler için farklı para kazanma olanakları mevcuttur. Örneğin evde bardak paketleme işi hanımların yemek yaparak para kazanma imkanı bebek bakıcılığı, evde baharat paketleme işlerinden tarçın paketleme, karanfil Ihlamur paketleme, nikah şekeri paketleme, kına paketleme işleri alabilirler.

Ayrıca Tepebaşı’nda eve ek iş veren firmalar paketleme kutulama ve montaj işi yapacak elemanlar arayabilir. Bizim düşünemediğimiz, sizin aklınıza gelmeyen Eskişehir’e özgü ürünler satışa sunmak için paketlenme isi icat edebilir. Sizler de evde ek iş yapmak istiyorsanız Eskişehir Tepebaşı ek iş ilanları hakkında bilgi toplayın. Eğer bilgi elde etme imkanınız yoksa sizler sitemiz aracılığı ile iş yakalayabilirsiniz. Bu nasıl olur diye merak ediyorsanız  Eskişehir’de eve ek iş veren firmalar sizlerin iş taleplerinizi alttaki iletişim formundan görebilir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  İnternette Satışı Arttırma Yöntemleri

Oraya kendi bireysel özelliklerinizi yazıp ek iş taleplerinde bulunabilirsiniz. Böylece evde kutu katlama işi, çorap katlama, çorap temizleme, mandal montaj işi gibi farklı ek gelir fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Yapmanız gereken öncelikle Tepebaşı’nda eve ek iş veren firmalar iş isteğinde bulunmaktır. Bunun için de mail adresinizin içinde yazılı olduğu alttaki formunu mutlaka değerlendirin.

Bir önceki yazımız olan Arşivci Kimdir, Ne İş Yapar? başlıklı makalemizde Arşivci ne kadar maaş alır ve Arşivci olmak için gerekli eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

329 yorum

  1. Merhabalar, Eskişehir’de yaşıyorum ve işsizim evde yapabileceğim herhangi bir iş istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

  2. Merhaba Eskişehir de oturuyorum acil işe ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyorum okul harçlığımı çıkartmam lazım bu ile çok ihtiyacım var

  4. Ben öğrenciyim ailemin durumu yok bu yüzden ek iş olarak evde paketleme isi varsa yapmak istiyorum

  5. Merhaba, Tepebaşı/Batıkent’te oturuyorum. Eşimle beraber günde 3-4 saat vakit ayırarak evde ek iş (PAKETLEME) yapmak istiyoruz. Elemana ihtiyacınız varsa, iletişime geçerseniz çok memnun olurum, teşekkür ederim.

  6. Eskişehir Tepebasinda oturuyorum ev hanımıyım boş vaktim çok oluyor evde paketleme işi istiyorum.İlgilenirseniz çok memnun olurum.

  7. Merhabalar eskisehir tepebasinda oturuyoruz 4-5 kişilik bir çalışma grubumuz var gün boyu dersler hariç boş vaktimiz çok fazla ek gelir yönünden bu işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok memnun oluruz iyi günler

  8. Eskişehir tepebasinda oturuyoruz. İki kişiyi ve çalışma saatlerimiz dışında bos vaktimiz çok fazla oluyor. Elimiz hızlıdır ek gelir amaçlı evde ek iş yapmak istiyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz Teşekkürler.

1 14 15 16

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?