Evde Antep Fıstığı Kırma İşi

Evde Antep Fıstığı Kırma İşi

Geleneksel tatlılarımızın yapımında bol bol kullanılan Antep fıstığı kırmak için uzun uğraşlar gerektirir. Her ne kadar kırıcılar olsa da insanların bu makineleri kullanması ve ürün ortaya koyması beklenir. Eve Antep fıstığı kırma işi veren firmalar aracılığı ile alınan bu ek gelir imkânını nasıl değerlendirmek gerekir, nereden bu iş alınır, yapılır… Öncelikle iyi bir ekip olunması […]

Geleneksel tatlılarımızın yapımında bol bol kullanılan Antep fıstığı kırmak için uzun uğraşlar gerektirir. Her ne kadar kırıcılar olsa da insanların bu makineleri kullanması ve ürün ortaya koyması beklenir. Eve Antep fıstığı kırma işi veren firmalar aracılığı ile alınan bu ek gelir imkânını nasıl değerlendirmek gerekir, nereden bu iş alınır, yapılır…

Öncelikle iyi bir ekip olunması işin hızlı sonuçlanması işverenin memnun edilmesi açısından elzemdir. Size yapabileceğinize kani olan kişiler ya da firmalar tarafından iş havale edilir. Aldığınız, yapacağınız iş, istenilen süre içerisinde sorunsuz olarak hazırlanmalıdır.

Günde 4-5 saat ekip halinde yapılacak çalışma sonucunda baklava, şöbiyet, havuç dilimi, saray burması ve diğer mükemmel tatlıların arasına konulacak olan yeşil lezzet ortaya çıkacaktır. Çok değerli ve bir o kadar da pahalı olan bu ürünün ince işçilik sonucunda ortaya çıkarılacağını unutmamak gerekir.

Bir başka dikkat edilmesi gereken husus ise güvenilir olmak. Hatırladığımız üzere çuvallar ile sizlere teslim edilecek, kırılması için gönderilecek Antep fıstıkları servet mahiyetindedir. Bir çuval fıstık kırıldıktan sonra kaç kilogram net iç fıstık çıkacağı firmalar tarafından üç aşağı beş yukarı bilinir. Eve Antep fıstığı kırma işi veren firmalar güvene bilecekleri, emin olacakları ve sürekli iş yapabilecekleri kişileri tercih ederler. Bunun için sizinle ön görüşmeler yaparlar. Bazı sorular sorarlar, güven sorunu yoksa deneme amaçlı bir kaç çuval Antep fıstığı kırma işi fırsatı tanırlar.

Antep fıstığı kırma işi veren firmalar

Yukarıda bahsettiğimiz; zaman, kaliteli ürün ortaya koyma, uygun fiyata iş yapma gibi kriterler ve değerlendirmeler sonrasında ise bu kişilerin kimler olduğunu az çok tahmin ederler. Onlarla yıllarca birlikte çalışırlar. Kişi başı ayda 2000 liradan fazla bir kazanca tekabul eden bu ek işi almak, yapmak ve ödenemeyen faturalar, senetler, kredi kartlarını temizlemek için siz de gerekli başvuruları yapabilirsiniz. Dönüş yapılırsa mail adresiniz ile siz de işin ayrıntılarını öğrenmiş olursunuz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Geliri Yüksek Meslekler Hangileridir

Kuruyemişçiden satın alıp güzelce açıp yemeye çalıştığınız fıstıkların evde Antep fıstığı kırma işi yapan kişiler tarafından yapıldığını biliyor musunuz? Eğer haberiniz yoksa siz de bu lezzetli eğlenceli ek işe talip olabilirsiniz. Böylece ailenizin rahat bir ortamda yaşamasına fırsat verebilirsiniz. 

Antep fıstığı kırma işi veren firmalar tarafından ev hanımlarına tanınmış önemli fırsatlardan biridir. Fıstık kırma işinin maliyeti oldukça yüksektir. Bu sebeple evde ek iş yapmak isteyen insanlara fırsat tanımak amacıyla bu işi yapan firmalar hem kendileri fazla masraftan kurtulmuş oluyor hem de evde çalışarak aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen insanlara fırsat vermiş oluyorlar. 

Oldukça eğlenceli zevkli bir ek iş fırsatı tanıyan Antep fıstığı kırma işi size çuvallarla gönderiliyor. Kırmanız gereken fıstıkları alıp kırdıktan sonra başka bir çuvala aktarıp işinizi hızlı bir şekilde yaptığın zaman ayda 2 bin liraya yakın kişi başı gelir elde edeceğinizi söyleyebiliriz.Evde Antep fıstığı kırma işi için sizlere işi kabul ettiğiniz zaman sekiz çuval Antep fıstığı gönderilir. Bu fındık fıstıkları da bir ay içinde kırmanız istenir. Zamanında işimizi yapmazsanız sizinle bir daha çalışmak istemezler. Bu sebeple bu durumu önceden bilerek hareket eden ve kalabalık bir aile iseniz zamanında bitirebilirsiniz. Ama bir iki kişilik çekirdek aileden ulaşırsanız 8 çuval fıstığı bitirmek sizi biraz zorlayabilir. Bu sebeple komşularınızla arkadaşlarımızla bir ekip kurarak bu işi yapabilirsiniz. 

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  'Öz'ünü Kaybetmeyen Mekan; Nazilli Kısmet Pide

Evde Antep fıstığı kırma işi için gerekli olan bütün malzemeler firma tarafından size gönderilecektir. Siz işi bitirdiğin zaman ücretini peşin alacaksınız. Bu işi nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız internette araştırma yaparak talip olabilirsiniz. Sitemizin yorum bölümüne mail adresinizi yazın buradan da evlere ek iş veren firmalar rahatlıkla ulaşacaktır. Böylece sizde ek iş yaparak aile bütçenize rahatlatacak almayı düşündüğünüz ev eşyalarınızı ödemeniz gereken taksitlerinizi rahatlıkla ödeyeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?