Evde Bileklik Yapma İşi

Evde Bileklik Yapma İşi

İşlerini kaybeden insanlar sıkıntılı günleri geride bırakmak için her türlü çözüm yollarına tevessül etmeye başladı çünkü bu zorlu  günleri atlatabilmek adına yapılabilecek her iş mübah sayılıyor. Hanımlar da ücretsiz izne ayrılan eşlerine veya yetersiz gelen maaşlarına katkı vermek adına severek ve isteyerek yapabilecekleri evde bileklik yapma paketleme, tasarlama, pazarlama… kısacası takı işlerinden gelir kaydı yapma […]

İşlerini kaybeden insanlar sıkıntılı günleri geride bırakmak için her türlü çözüm yollarına tevessül etmeye başladı çünkü bu zorlu  günleri atlatabilmek adına yapılabilecek her iş mübah sayılıyor. Hanımlar da ücretsiz izne ayrılan eşlerine veya yetersiz gelen maaşlarına katkı vermek adına severek ve isteyerek yapabilecekleri evde bileklik yapma paketleme, tasarlama, pazarlama… kısacası takı işlerinden gelir kaydı yapma peşine düştüler. Kimileri eve bileklik işi veren firmalar ile iletişime geçme hesabı yapıyor, kimileri de bizzat bileklik için gerekli malzemeler satın alıp evde imalatını yapıp doğrudan para kazanmayı planlıyor.

Evde takı işi

Sizler de hangi amaçla olursa olsun mutlaka bileklik, aksesuar, takı, boncuk ve benzeri karlı ek işleri alternatifler arasına yazabilirsiniz. Bu sene evde kalan Türkiye gelecek yıllarda ülkemize ziyarete gelecek olan turistlere yönelik hazırlanacak her türlü taş, pul, bileklik, küpe, kolye ve diğer bilumum çalışmalarda yer alabilirler. Uluslararası düzeyde ihracat yapan takı tasarım firmaları evde takı işi ile ilgilenen kişilerle yakından ilgileniyor. Bunun sonucunda da hem evden çalışıp ter akıtanlar hem de bu çalışmaları organize pazarlayanlar güzel gelirler elde ediyorlar.

Evde takı işi

Bilmeyenlerin kısa süre içerisinde aldıkları eğitim neticesinde bu işten ekmek yemeye başlıyorlar. Evde bileklik yapma ya da paketleme işi düşünenler gerekli atılımları yaparak iş almaları olasılığını yüksek. Ayda 3000 liradan fazla kazanma olasılığı olan bileklik paketleme, tasarlama işine girişmek için altta bulunan iletişim formunu, sizi anlatacak cümlelerle doldurmanız kafidir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Maliye bölümü hakkında bilinmesi gerekenler

Eve bileklik işi veren firmalar ile iletişime geçilmesi halinde azar azar ek gelir sahibi olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi bileklikler her dönem cazibesini kaybetmiyor. Kadın ya da erkek herkes farklı aksesuarlar taşıyarak kendini mutlu hissediyorlar. Takı meraklısı olan insanlar sayesinde sizler de sıkıntılı süreçleri yönetip düzlüğe çıkabilirsiniz. İçinizden “Ben bileklik yapmasını bilmiyorum para da kazanamam.” diye düşünmeye mi başladınız. O kadar da tedirgin olmanıza gerek yok. Herkesin bir şeyi öğrenmek için önce istekli olması gerekir.

Bileklik işi nasıl yapılır sizlere kısaca anlatalım. Hediyelik eşya satan firmalar ve takı tasarım pazarlayan firmalar bu işleri evlere gönderiyor. Evde çalışmak isteyenlere bileklik yaparak azar azar kazanmak şansı veriliyor. Siz de bir ekip oluşturabileceğiniz gibi tek başınıza da bileklik yapmak için girişimde bulunabilirsiniz. Bileklik yapma için gerekli olan her türlü malzeme firma tarafından sizlere gönderilmektedir.

Eve bileklik işi veren firmalar Türkiye’nin neresinde olursanız olun kaliteli güzel çalışmalar yaparsanız sizlere kargo ile iş gönderir. Ben uzağım bana hiç göndermez, diye aklınızdan geçirmeyin. Kargolara yapılan yıllık anlaşma neticesinde evlere iş gönderen firmalar artık uzak yakın diye ayrım yapmıyor. Önemli olan sizin gerçekten müşterilerin hoşuna gideceği tasarımlar ortaya koymanızdır.

Bileklik nasıl yapılır

Ben hiç bilmiyorum nasıl yapacağım ki, diyenler de video kanalları aracılığıyla Bileklik işi nasıl yapılır rahatlıkla öğrenebilir. Aynı zamanda firmalar size gönderecekleri malzemeleri nasıl yapılacağını kısaca izah edecekler. Size gönderilen numuneler gibi bileklikler yapmanız gerekecek.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Parça Başı Ek İş Yapmak

Evde bileklik yaparak ne kadar kazanabilirsiniz.  Bu konuda net bir kazanç rakamı telaffuz etmek doğru olmaz. Sebebi de sizin yapacağınız çalışmaların ne kadar beğenilip ve beğenilmeyeceği ile alakalıdır. Ancak tahmini olarak günde 20 tane bileklik yaparsanız tanesini de bir buçuk 2 liradan yaptığınızı varsayalım 40-50 lira civarında ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Bileklik işini herkes rahatlıkla yapabilir.  Fakat takı tasarımı meraklı olanlar biraz daha avantajlıdır.  Ben de bileklik işi yapmak istiyorum Kime başvuru yapayım. Bu işi nasıl alacağım diye düşünmeye başladıysanız size hemen bu yazının altındaki iletişim formunu doldurmanızı tavsiye ederiz. Eve bileklik işi veren firmalar ihtiyaçları olması halinde ve sizin güvenilir biri olduğunuza ikna olurlarsa iş gönderebilirler.  Bunun için sadece mail adresinizi yazın ve kendinizi anlatmanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?