Evde Boncuk Dizme İşi

Evde Boncuk Dizme İşi

Evden ek gelir fırsatı elde etmek istiyorsanız ve eve boncuk dizme işi veren firmalar ile görüşüp anlaşmak istiyorsanız sizlere prosedür hakkında bilgi verelim. Öncelikle yaşadığınız bölgedeki bu işlerle ilgilenen kişilerin bulmanız birinci adım olmalıdır. Çünkü işi alma noktasında pazarlık, para kabul, işi teslim prosedürleri hızlı bir şekilde yerine getirilmesi size kolaylık sağlayacaktır. Evde boncuk işi […]

Evden ek gelir fırsatı elde etmek istiyorsanız ve eve boncuk dizme işi veren firmalar ile görüşüp anlaşmak istiyorsanız sizlere prosedür hakkında bilgi verelim. Öncelikle yaşadığınız bölgedeki bu işlerle ilgilenen kişilerin bulmanız birinci adım olmalıdır. Çünkü işi alma noktasında pazarlık, para kabul, işi teslim prosedürleri hızlı bir şekilde yerine getirilmesi size kolaylık sağlayacaktır.

Evde boncuk işi yapmak bu şıkkı en iyi şekilde şekilde değerlendirmek gerekir. Merak etmeyin, “Benim yaşadığım yer küçük, burada bu işler yapılmıyor, para kazanamam ki. Kimlerle görüşebilirim” diye düşünmeyin. Çok önemli bir organizasyon işi değil bu. Ufak ilçelerde bile evde boncuk işi yapılmaktadır. Çünkü çok zor değildir. İnsanlar, özellikle kadınlar, genç kızlar oturdukları yerden ek gelir yakalamanın en kolay yolu olarak boncuk dizme işini ve diğer benzer ek gelir fırsatları tercih ediyor.

evde boncuk dizerek para kazanma

Abiye süsleme işi, gelinlik süsleme işi aynı şekilde boncuklarla taşlarla ile pul ile yapılan çalışmalardır. Aynı şekilde evde boncuk dizme işi veren firmalar olduğunu görebilirsiniz. Bu işleri organize eden firmalar Türkiye’nin her noktasına iş göndermektedir. Elbette büyük şehirde yaşayan insanlar daha fazla alternatif yakalayabilir. Büyük küçük ayrımı yapılmaksızın evde boncuk dizme işi veren kişiler giderek arttığını hatırlatalım. Bu yoldan hareketle yaşadığın şehirde tesbih dizme, nazar boncuğu dizme, boncuk paketleme işi gibi kolay ancak geliri yüksek kazanç fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Hakem Kime Denir Nasıl Hakem Olunur

Türkiye’de evde boncuk dizme işi sayesinde gelirlerinin artıran insanlar giderek artmaktadır. Bu işler bireysel olarak değil de ekip halinde yapıldığı zaman gelir daha da çoğalmaktadır. Dolayısıyla ekip halinde hareket ettiğiniz takdirde boncuk işi veren firmalar bu avantası size de kullandırabilir. Ekip olabilmek için tanıdıklarınız komşularımız, akrabalarınız biçilmiş kaftandır. Onlara iş hakkında bilgi verin, gelin bizde birlikte hareket edelim, boş zamanlarımızda evde boncuk dizerek para kazanma fırsatından faydalanalım, diyebilirsiniz.

Herkesin paraya ihtiyacı olduğu için hiç kimse “Hayır” diyemeyecek. Dolayısıyla evde boncuk dizme yaparak önemli miktarlarda ek kazanç alacaksınız. İşi almak istiyorsanız internetten yaşadığınız şehir ile ilgili aramalar yapın. Evde boncuk dizme işi İstanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir, Bursa, Antalya, Diyarbakır, Aydın, Kayseri, Sivas, Samsun, Tekirdağ, Mersin gibi…

Ayrıca bu yazının sonunda yer alan iletişim formu da iş bulma fırsatı vermektedir. Evlere boncuk dizme işi veren firmalar sizin alt tarafa yazacağınız mesajları okur. Gerekli durumlarda sizlere mail adresiniz vasıtasıyla iş teklifi yapar.

Bir önceki yazımız olan Arşivci Kimdir, Ne İş Yapar? başlıklı makalemizde Arşivci ne kadar maaş alır ve Arşivci olmak için gerekli eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

18 yorum

  1. Merhabalar, evde boncuk dizme, mum paketleme, iplik temizleme işleri düzenle ve özenle yapılır. Mail adresinden detay için bana ulaşabilirsiniz. Yer: Tekirdağ – istanbul avrupa yakası.

  2. Komşularımla beraber boncuk dizme işi yapmak istiyoruz. Antalya Kepez de ikamet ediyoruz. Bilgilendirir misiniz?

  3. Iyi günler. Eskişehir de ikamet ediyorum. Evde boncuk tespih dizme,hediyelik eşya yapımı veya ürün paketleme gibi işlerde ek gelir elde edebileceğim işlerde çalısmak istiyorum.

  4. Merhaba ben evimde çalışarak ek kazanç sağlamak istiyorum…daha önce perde tokası yapmıştım.. İstanbul Bakırköy tarafına boncuk işi yada ona benzer İşler veriyormusunuz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?