Evde gelinlik dikerek para kazanmak

Evde gelinlik dikerek para kazanmak

Türkler görselleri çok sever ve görselliğe çok önem verir. Genç kızların düğünlerinde en çok önem verdikleri gelinlikler de gelinlik işi ile uğraşan firmalar tarafından evde gelinlik dikim işi yapacak elemanlar aranmaktadır. Çünkü bu iş çok hızlı yapılacak ve aceleye getirilecek bir konu değildir. Özel sipariş alan ve oldukça pahalı olan gelinlikler özel taşlarla boncuklarla süslenmesi […]

Türkler görselleri çok sever ve görselliğe çok önem verir. Genç kızların düğünlerinde en çok önem verdikleri gelinlikler de gelinlik işi ile uğraşan firmalar tarafından evde gelinlik dikim işi yapacak elemanlar aranmaktadır. Çünkü bu iş çok hızlı yapılacak ve aceleye getirilecek bir konu değildir.

Özel sipariş alan ve oldukça pahalı olan gelinlikler özel taşlarla boncuklarla süslenmesi gerekir. Bunun için de iş yerine gidip çalışmak yerine evde çalışmayı tercih eden insanlar aranmaktadır.

Evde gelinlik işi yapmak isteyenler oldukça yüklü miktarda para kazanma fırsatı yakalayabilir. Türkiye’nin her ilinde eve gelinlik dikim işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ile anlaşmamız halinde ev ortamında yavaş yavaş çalışarak oldukça yüksek rakamlarda kazanç sağlayabilirsiniz. Doğal olarak gelinlik işinden anlayan insanlar daha avantajlı gibi görünse de bilmeyenler de kısa süre içerisinde işi kavrayabilir.

eve gelinlik dikim işi

Eğer evde gelinlik dikerek para kazanmak isterseniz yaşadığınız ilin evde ek iş ilanlarını araştırmalısınız. Bunun için örneğin Konya’da yaşıyorsanız Konya evde ek işleri ya da Adana’da yaşıyorsanız Adana evde gelinlik işi gibi araştırmalar yaptığınız takdirde sizlere evden iş verecek firmalar ile karşılaşırsınız.

Size tavsiyemiz öncelikle gelinlikler konusunda kısa araştırmalar yapıp bu işleri kimler yapıyor, nasıl yapılıyor, bir gelinlik ücreti ne kadardır öğrenin.  Süsleri bol olan gelinlikler kaç liradan satılıyor gibi araştırmalar yaparsanız sizinle çalışmak isteyen firma size iş teklifi yaptığı zaman bocalamazsınız. Biraz ön bilginiz olur.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Eleman İhtiyacı Hiç Bitmeyen Meslekler

Evde gelinlik dikim işi ya da evde gelinlik süsleme işi yapmak isteyen hanımlar genç kızlar en alttaki iletişim formunu kullanın. Sizinle çalışmak isteyen kişiler gerekli durumlarda bırakacağınız mail adresinize dönüş sağlayabilir.

Tekrar hatırlatmakta yarar var; evde gelinlik dikerek gelinlik süsleyerek para kazanmak isteyenler oldukça karlı bir ek gelir fırsatını yakalamak için mutlaka gerekli girişimleri yapın. İster kendi mahallenizdeki gelinlik süsleme işi veren firmalar ile isterseniz Türkiye genelinde bu işle ilgilenen kişiler ile anlaşma sağlayabilirsiniz.

Evde gelinlik süsleme işi çok iyi yaparsınız siz evden değil firmanın sizi göstereceği bir yerde de çalışma yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Merhaba küçük bir atölye mar gelinlik kınalık dikiyorum zordurmdayım çalışmak isteyen firmalardan iş istiyorum Kırıkkale

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?