Evde İç Çamaşırı Paketleme İşi

Evde İç Çamaşırı Paketleme İşi

Ülkemiz tekstil alanında dünya çapında önemli bir marka haline gelmeye başladı. Tekstil firmaları sürekli olarak evde iç çamaşırı paketleme işi yapacak elemanlar aranmaktadır.  Çünkü yapacakları ihracat için kaliteli düzgün paketlenmiş ürünler gerekiyor. Bunu yapmak isteyen evden çalışmak isteyen insanlara da fırsat verilmektedir. Sizler de değişik bir ek iş yapma düşünceniz varsa bu konu hakkında ayrıntılı […]

Ülkemiz tekstil alanında dünya çapında önemli bir marka haline gelmeye başladı. Tekstil firmaları sürekli olarak evde iç çamaşırı paketleme işi yapacak elemanlar aranmaktadır.  Çünkü yapacakları ihracat için kaliteli düzgün paketlenmiş ürünler gerekiyor. Bunu yapmak isteyen evden çalışmak isteyen insanlara da fırsat verilmektedir. Sizler de değişik bir ek iş yapma düşünceniz varsa bu konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İç çamaşırı paketleme işi veren firmalar sizlere oldukça bol para fırsatı vermektedir.  Çok zor olmayan sadece birazcık El çabukluğu gerektiren bu iş sayesinde ihtiyacınız olan paralara kavuşabilirsiniz. Sıkıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız size bu işin ayrıntıları hakkında birazcık ipuçları verelim. Evde iç çamaşırı paketleme işini kim yapmalı? Kimler için uygundur?

Çamaşır Paketleme

Kadın erkek ayrımı yapmadan elinden iş gelen becerikli her insan yapabilir. Kendine ek gelir imkanı arayan herkes bu fırsatı değerlendirebilir. Ev hanımlarına genç kızlara bu işin daha çok yakıştığını düşünüyoruz sizlere gönderecek özel kutuların içine iç çamaşırlarının özenle yerleştirilip satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Rahatlıkla yapabileceğinizi düşünüyoruz.  İç çamaşırı paketleyerek ne kadar para kazanacağınızı düşünüyor olabilirsiniz.  En doğal hakkınız. Çünkü insanlar para kazanmak için ek gelir sağlamak için ek işler arıyor. İç çamaşırı paketleme işi veren firmalar talepler doğrultusunda insanları değerlendiriyor.  Kazancının dengesi sonucunda ortaya çıkıyor. Zamanında yaptığınız çalışma kaliteli ise ona göre de fiyat belirleniyor. Ancak sizlere günde 5-6 saat kadar iç çamaşırı paketleme işi yaptığınızı varsayarak 1000 lira  ek gelir sağlayacağını da söyleyebiliriz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Trikotajcı-Endüstriyel Örmeci Kimdir Ne İş Yapar Kazancı Ne Kadar

Eğer sizler de bu işi yapma düşünceniz varsa “Evden iç çamaşırı paketleyebilirim. Bana da göndersinler. Kiminle iletişime geçmeliyim.” diye düşünüyorsanız hemen açıklık getirelim. Eve iş gönderen firmalar telefon numaralarını iletişim adreslerini paylaşmadan ihtiyaçları olduğu zaman sizlere ulaşıyor.  Bunun için de sitemizin yorum bölümüne yapılan iş başvurularını değerlendiriyorlar. Yani eğer çalışmak istiyorsanız ailenize önemli bir ek gelir sağlama düşünceniz varsa bu yazının altındaki iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. Sadece e-mail adresiniz yazılmalı ve kendinizden bahsetmelisiniz. Firmalar ihtiyaçları olması halinde sizlere iç çamaşırı paketleme işi gönderebilir. Sizler de dostlarımızı davet edebilirsiniz. Birlikte çalışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

65 yorum

 1. Benim kūçūk bir dūkkanim var bu tùr işler yapiyoz 6 kadin eyer vermek isterseniz yapariz
  Ikitelli basaksehir
  Istanbul

 2. üretimde hızlıyım.Yaptığım işi en iyi şekilde yaparım. Eskişehir’de ikamet ediyorum.

 3. İsmim sara mardın kızıltepe de yaşıyorum 25 yasındayım evlıyım elım yatkındır iki kişiyız yardımcı olur musunuz

 4. Merve demirel
  24 yaşında yim İstanbul Bağcılar da oturuyorum
  Böyle paketleme işi yapıyorum
  Bu konuda bilgi liyim ve hizliyim
  İşimi temiz ve hızlı yaparım
  2 3 yapacak kişi var
  İlginiz için teşekkür ederim
  İyi günler dilerim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?