Evde İç Çamaşırı Paketleme İşi

Evde İç Çamaşırı Paketleme İşi

Ülkemiz tekstil alanında dünya çapında önemli bir marka haline gelmeye başladı. Tekstil firmaları sürekli olarak evde iç çamaşırı paketleme işi yapacak elemanlar aranmaktadır.  Çünkü yapacakları ihracat için kaliteli düzgün paketlenmiş ürünler gerekiyor. Bunu yapmak isteyen evden çalışmak isteyen insanlara da fırsat verilmektedir. Sizler de değişik bir ek iş yapma düşünceniz varsa bu konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İç çamaşırı paketleme işi veren firmalar sizlere oldukça bol para fırsatı vermektedir.  Çok zor olmayan sadece birazcık El çabukluğu gerektiren bu iş sayesinde ihtiyacınız olan paralara kavuşabilirsiniz. Sıkıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız size bu işin ayrıntıları hakkında birazcık ipuçları verelim. Evde iç çamaşırı paketleme işini kim yapmalı? Kimler için uygundur?

Çamaşır Paketleme

Kadın erkek ayrımı yapmadan elinden iş gelen becerikli her insan yapabilir. Kendine ek gelir imkanı arayan herkes bu fırsatı değerlendirebilir. Ev hanımlarına genç kızlara bu işin daha çok yakıştığını düşünüyoruz sizlere gönderecek özel kutuların içine iç çamaşırlarının özenle yerleştirilip satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Rahatlıkla yapabileceğinizi düşünüyoruz.  İç çamaşırı paketleyerek ne kadar para kazanacağınızı düşünüyor olabilirsiniz.  En doğal hakkınız. Çünkü insanlar para kazanmak için ek gelir sağlamak için ek işler arıyor. İç çamaşırı paketleme işi veren firmalar talepler doğrultusunda insanları değerlendiriyor.  Kazancının dengesi sonucunda ortaya çıkıyor. Zamanında yaptığınız çalışma kaliteli ise ona göre de fiyat belirleniyor. Ancak sizlere günde 5-6 saat kadar iç çamaşırı paketleme işi yaptığınızı varsayarak 1000 lira  ek gelir sağlayacağını da söyleyebiliriz.

Eğer sizler de bu işi yapma düşünceniz varsa “Evden iç çamaşırı paketleyebilirim. Bana da göndersinler. Kiminle iletişime geçmeliyim.” diye düşünüyorsanız hemen açıklık getirelim. Eve iş gönderen firmalar telefon numaralarını iletişim adreslerini paylaşmadan ihtiyaçları olduğu zaman sizlere ulaşıyor.  Bunun için de sitemizin yorum bölümüne yapılan iş başvurularını değerlendiriyorlar. Yani eğer çalışmak istiyorsanız ailenize önemli bir ek gelir sağlama düşünceniz varsa bu yazının altındaki iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. Sadece e-mail adresiniz yazılmalı ve kendinizden bahsetmelisiniz. Firmalar ihtiyaçları olması halinde sizlere iç çamaşırı paketleme işi gönderebilir. Sizler de dostlarımızı davet edebilirsiniz. Birlikte çalışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan At Antrenörü Ne İş Yapar? başlıklı makalemizde At antrenörlüğü maaşı ne kadardır, At antrenörü olmak için gerekli eğitim ve At antrenörünün en çok kullandığı malzemeler; hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

34 yorum

  1. Üniv okumama rağmen hem çocuklarım için hem de Bayan olarak Dışarda çalışmak istemiyorum.Belirtilen süreden önce vereceğiniz işi özenle yapacagım inşaallah.lütfen ev hanımlarını destekleyinki anneler çocuklarını kreşe göndermeden evde şefkatle büyütsün

  2. Paketleme işi yapmak istiyorum ise ck ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmisiniz Ankara mamak oturuyom paketleme isi

  3. Bursa gürsu da ikamet ediyorum 3 kişiyiz evde iç giyim paketleme yapabiliriz deneyimiz var kontrolcü arkadaşımız var teşekkür ederiz

  4. Merhabalar kolay gelsin.. Ek ise ihtiyacim oldugundan basvuru yapuyorum.. Elim yatkindir verilen siparisi zamaninda eksiksiz ve titiz bir sekilde yapar teslim ederimm..Merhabalar kolay gelsin.. Ek ise ihtiyacim oldugundan basvuru yapuyorum.. Elim yatkindir verilen siparisi zamaninda eksiksiz ve titiz bir sekilde yapar teslim ederimm..

  5. Evde paketleme işi atıyorum ne iş olursa yaparım istanbul beykoz pasabahecede oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  6. merhaba,
    istanbul çekmeköy için ek işe ihtiyacımız var paketleme işi yapabiliriz teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebook’ta Bize Destek Olun