Evde Islak-Kolonyalı Mendil Paketleme İşi

Evde Islak-Kolonyalı Mendil Paketleme İşi

Son yılların en fazla atılım yapan iş kollarından birisi olarak sayabileceğimiz ıslak mendiller sizlere gelir sağlayacak. Evde ıslak ve kolonyalı mendil paketleme işi almanın kestirme yolunu öğrenmeye hazır mısınız?. Çünkü hemen hemen bütün işletme sahipleri müşterilerine ıslak mendil hediye etmeye başladı.  Önemli bir reklam tanıtım ve kolay temizlik işi görme aracı olarak bu minik mendiller önemli bir görev yerine getiriyor.

Dikkatinizi mutlaka çekiyordur. Küçük poşetler içinde hemen hemen her işletme sahibi sizlere kendi firmalarının logosu,  adı, adresi, telefonu baskılı olan kolonyalı ıslak mendiller ikram ediyor. İşte bütün bu işler belli bir organizasyon dahilinde yapılmaktadır.  Eve ıslak mendil paketleme işi veren firmalar çalışma amacı olan herkese ek gelir yolu sunmaktadır. Oldukça tutulan bu yeni sektörde bütün firmalar adeta ıslak mendil siparişi vermek için sıraya girmiş durumdadır.  Bu sebeple de evde ıslak mendil paketleme işi oldukça karlı bir ek gelir olarak karşımıza çıkmaktadır.

kolonyalı mendil işi

Çeşitli ek gelir imkanlarını değerlendirdiniz ya da ilk defa ek iş yapmak için araştırmaya başladınız. Bu işlerin nasıl yapıldığını bilmiyorsunuz ve merak ediyorsunuz. Biz de sizlere bu konu ile ilgili olarak kısa açıklamalar yapalım. Siz de gerekli girişimlerde bulunun. Öncelikle bu işi yapmak için tecrübeli vasıflı olmanız gerekmiyor. Herhangi bir eğitime ihtiyaç yok yaş sınırı yok.  Evde, yurtta istediğiniz yerde bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Peki bu işi nasıl alacaksınız, kimlerle iletişim kurmanız gerekiyor. Elbette yukarıda da söylediğimiz gibi belli organizasyon dahilinde yapılan bu işleri elde etmek için eve ıslak kolonyalı mendil paketleme işi veren firmalar ile münasebet kurmanız gerekiyor. Bunun için de bulunduğunuz bölgede bu işi yapan firmaları araştırıp onlarla konuşabilirsiniz. Pazarlık yapabilirsiniz.  Ancak “Benim zamanım yok, nereden bulurum, nasıl yaparım, bilmiyorum.” diye düşünüyorsanız sitemiz aracılığı ile de bu ek kazanç hakkından faydalanabilirsiniz.

Eğer evde kolonyalı ıslak mendil paketleme işi yapmak istiyorsanız bu yazı altında iletişim formu sizlere destek sağlayabilir. Kaç kişi olduğumuzu,  nerede yaşadığınızı ve benzeri bilgiler yazarak işverenlerin size iş vermesine fırsat vermelisiniz. Bu sayede ayda ortalama 700-800 lira oturduğunuz yerden para kazanma umudu taşıyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan At Antrenörü Ne İş Yapar? başlıklı makalemizde At antrenörlüğü maaşı ne kadardır, At antrenörü olmak için gerekli eğitim ve At antrenörünün en çok kullandığı malzemeler; hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. Ankara mamak oturuyom paketleme isi yapmak istiyorum daha önce yaptım gününde teslim ederim lütfen bi dönüş yapın ise ck ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmisiniz

  2. Benim çok ihtiyacim var ne olur yardimci olun 2 çocuk okutuyorum eşim işsiz çalisiyorum ıslak mendil satyorum çocuklarima bakabilmek için gercekten ihtiyacım var lütfen donúş yapın🙏istanbul b.pasada oturyorum

  3. Bursa Osmangazi Cukurca da oturuyorum 38 Yasındayım 10 kisilik grubuz mendil ısıne talibiz uygun görürseniz bizde almak istiyoruz

  4. Sakarya da ikamet ediyorum. Bu işi ek iş olarak yapmak istiyorum eşim ile birlikte. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. 0536 373 0082

  5. İstanbulda oturuyoruz benim ekibim var 25 kişilik yardımcı olursanız sevinirim 0538 958 4932 teşekkürler

  6. Istanbul/basaksehirde ikamet ediyorum. Paketleme işi istiyorum yardmcı olursanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebook’ta Bize Destek Olun