Evde Kalem Paketleme İşi

Evde Kalem Paketleme İşi

Özellikle tükenmez kalemler yoğun talep sebebiyle çalışmak isteyenlere gelir sağlamaktadır. Evde kalem paketleme işi yapmayı düşünenler aylık 800 lira civarında ek kazanç hakkı yakalamaktadır. Herkesin en büyük sorunlarından birisi olan geçim sıkıntısı çeşitli çözümler ile sona erebilir. Eve kurşun kalem paketleme işi veren firmalar sizlere çok olmasa da harçlık mahiyetinde imkanı vermektedirler.

Bildiğiniz gibi hemen hemen her sektörde kalem kullanılmaktadır.  Son yıllarda akıllı cihazlar kaleme ihtiyacı azaltmış olsa da kalem her zaman önemli bir gereçtir. Evden para kazanmak isteyen insanlara bugün evde kalem paketleme işi yaparak nasıl para kazanılır,  kimler bu işi yapmalıdır, bu işi nasıl yakalarsınız… gibi sorularınıza cevap vereceğiz.

Kalem Paketleme İşi

Özellikle üniversite öğrencileri ve emeklilerin tercih ettiği bu ek gelir imkanı internet ortamında araştırma yaparak veya sitemizden faydalanarak temin edilebilir. Yani eve kurşun kalem, tükenmez kalem paketleme işi veren firmalar eleman ihtiyacı olduğu zaman sizlere iş teklifi yapabilir. Evden, yurtta ya da bahçede, yazlıkta oturduğunuz yerden can sıkıntınızı gidermek için evde kalem paketleme işi yapabilirsiniz. Üstelik bu işi yaparken de hiçbir sosyal aktivitenizden geri kalmazsınız. Televizyon seyredebilirsiniz,  çayınızı, kahvenizi yudumlayabilirsiniz, arkadaşlarınızla muhabbet edebilirsiniz. Aile ortamında çalışıp ek gelir, ek kazanç bulabilirsiniz.

Kalem paketleme işi nasıl yapılır

Vasıflı vasıfsız her vatandaş  kalem paketleme işi veren firmalar sayesinde para kazanma ortamı yakalamaktadır. Peki kalem paketleme işi nasıl yapılır? Sizlere gönderilecek olan binlerce kalem kutular içine ya da bantlı poşetler içine istenilen sayı kadar yerleştirilmelidir. Örneğin kalemlerin adedi size söylenir ve kalem yerleri belirlenmiş olan kutuların içine istenilen sayıda konulur. Ya da hazır poşetler içine 3’lü, 5’li, 12’li veya firmanın istediği sayı miktarınca kalem paketleme işi yaparsınız.

İş bitiminde uzakta olsanız kargo aracılığı ile ürünü gönderirsiniz. Firma gerekli kontrollerden sonra size kazancınızı havale ya da EFT olarak öder. Eğer yakın bir yerde iş aldıysanız iş bizzat size elden teslim edilir. Yine elden teslim alınır. Ödeme de peşin olarak yapılır.

Evde tükenmez kalem paketleme işi yapmak istiyorsanız iletişim formundan faydalanın. İş talebinde bulunanlara gerekli görüldüğü takdirde dönüş yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mortgage Geri Ödemesi Gecikirse Ne Olur? başlıklı makalemizde Mortgage kredisinin taksidinin ödemelerinde aksama yaşandığı zaman, Mortgage nedir ve Mortgage ödemeleri geciktiği zaman problem yaşamamak için hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

25 yorum

  1. merhababir bebegim var esimi isten cikarttilar ona katki saglamak istiyorum yardimci olup donus yaparsaniz sevinirimm tesekkurler

  2. Merhabalr 10 kisiyiz evde kalem kalem boya vb paketleme isi istiyoruz sakarya akyazi donus saglarsaniz sevnirz 25 ile 30 yaslari arasindayiz

  3. Eskişehir evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

  4. Ipek yolunda oturuyorum bu ise cok ihtiyacim var işe calismiyor iki cocugum var yardimci olursaniz sevinirim

  5. Ankara gölbaşında oturuyorum. R
    Ev hanımıyım. Çocuğum olmadığı için evde boş vaktim çok. Maddi sıkıntılarımız olduğu için evde ek iş yapmak istiyorum. Elim hızlıdır ürünleri zamanında yetiştiririm. Dönüş yapmanızı bekliyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebook’ta Bize Destek Olun