Evde Kavanoz Süsleme İşi

Evde Kavanoz Süsleme İşi

Hediye verme kültürümüz çağa ayak uyduruyor, sıradan şeyleri kimse beğenmiyor. Bunun yerine sanatsal değeri olan insanları mutlu eden hediyeler araştırılıyor. Hediye hazırlama siteleri kavanoz süsleme işi yapmak isteyenlere fırsat tanıyor. Dolayısıyla herkes kazançlı çıkıyor. Kavanoz süsleme çalışması yapmak istiyorsunuz, ancak bunun ne kadar gelir getireceğini bilmiyorsunuz. Aslında siz para kazanma değil, hobinizi paraya dönüştürme düşüncesine sahipsiniz. […]

Hediye verme kültürümüz çağa ayak uyduruyor, sıradan şeyleri kimse beğenmiyor. Bunun yerine sanatsal değeri olan insanları mutlu eden hediyeler araştırılıyor. Hediye hazırlama siteleri kavanoz süsleme işi yapmak isteyenlere fırsat tanıyor. Dolayısıyla herkes kazançlı çıkıyor.

Kavanoz süsleme çalışması yapmak istiyorsunuz, ancak bunun ne kadar gelir getireceğini bilmiyorsunuz. Aslında siz para kazanma değil, hobinizi paraya dönüştürme düşüncesine sahipsiniz. Haklısınız, bir çalışma yapacaksınız, bu çalışmada emek harcayacaksınız. Bunun karşılığını almak en doğal hakkınız.

Kavanoz süsleme işi nasıl yapılır

El becerisi gelişmiş, resimle süsleme ile ilgili olan insanlar bu seçeneği gelir listesine ekleyebilir. Malum hesap kitap yapmak çok önemli, çünkü insanlar evden çalışmanın rahatlığına coronavirüs bahanesiyle alıştılar. Hizmet, ve teknoloji sektörü, medya, bilişim sektörü için uygun olduğu düşünülen uzaktan çalışma, aslında yıllardan beri insanların başka şekillerde kullandığı bir yöntemdir.

kavanoz süsleme örnekleri

Evden çalışarak kazanç yollarını kullanmak isteyenlerin bugünkü alternatif konusu evde kavanoz süsleme işi üzerinedir. Bilinçli tüketiciler olduk, satın aldığımız gıdaların daha çok cam kavanozlarda olanını tercih ediyoruz. Bunun sonucunda da evimizde irili ufaklı onlarca kavanoz birikiyor, çeşit çeşit. İşte bunları sanat eserine dönüştürmek, sonrasında da hesapta olmayan kazançlar elde etmek için hazır mısınız?

Cam kavanozların süslenmesi çok zor değil, sizin tasarım hayal gücünüz ile evinizdeki kavanozlar bir diğer taşıyacak. İster kendi satış kanallarınız aracılığı ile isterseniz eve kavanoz süsleme işi veren firmalar aracılığı ile bu harika fikir dan istifade edebilirsiniz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  At Antrenörü Ne İş Yapar?

Kavanoz süsleme işi nasıl yapılır, hangi teknikler kullanılır, malzemeleri nereden temin edersiniz, uzun uzun anlatmak istemiyoruz. Zaten süsleme işi yaparken kullanılan malzemeler genelde boya, fırça, ip, yapıştırıcı ve buna benzer materyaller olacaktır. Her türlü mağazadan rahatlıkla temin edebilirsiniz. İnternette yapacağınız araştırma ile daha önce süslenmiş hazır hale getirilmiş kavanozları inceleyin, fikir edinirsiniz; sonra özgün tasarımlar ortaya çıkarıp bu ek iş imkanından faydalanmış olursunuz.

Yaptığınız bir iş değil aynı zamanda bir sanat eseri olacak.  Şeffaf boş kavanozları canlandıracak, hayat vereceksiniz. Bu yaptığınız güzel eserlerin de bir alıcısı olmasını istememiz gayet doğal. Evde boş zamanlarınızı değerlendirerek zaman harcayacaksınız. Bu zamanın karşılığında da emeğinizin parasını almak istiyorsunuz, gayet doğal.

Biz de sizlere bu konu hakkında kısa bilgilendirme yapalım. Evde kavanoz süsleme işinden nakit kazanmanın imkanın var mıdır? Her iş mutlaka değerlidir ve bir karşılığı alıcısı vardır. Unutmayın ki  sizin yaptığınız işleri değerlendirecek birileri kesinlikle vardır.  Hele bu çağda iletişim çağı adı verilen bu dönemde yapılan bir hiçbir şey heba olmaz. Ancak farklı iletişim kanallarını kullanmanız  gerekir.

Evde yapılan kavanoz süsleme işi bazı kişilerin ilgisini çeker.  Hele hele el yapımı ürünler değerini bilen insanlar tarafından anında talep görür. Yaptığınız süsleme kavanozlar bize göre sanat eseri.  Alıcısına nasıl ulaşır? Bunun için birkaç yol kullanabilirsiniz. Öncelikle çevremizdeki insanlara haber verin. Mutlaka sizin çalışmalarınızı sevecek ve buna para ödeyecek arkadaşlarımız tanıdıklarınız olacaktır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Acil Para Kazandıran İşler

Daha fazlasını istiyorsunuz. O zaman bulunduğunuz bölgede hediyelik eşya satan dükkanlar ile görüşün. Onlar da size mutlaka yardımcı olacaktır. Bu da yetmedi çok geniş kitlelere hitap etmek istiyorsunuz. O zaman sosyal ağlarda bir hesap açacaksınız ve yaptığınız süslediğiniz kavanozları orada yayınlayacaksınız.

cam kavanoz süsleme işi

Kavanoz süsleme işi yaparak rahata kavuşmak gerçekten heyecan ve mutluluk verici bir çalışmadır. Sizleri bu düşüncesinden dolayı tebrik ediyoruz.  Bol kazançlar diliyoruz.  Unutmayın ki ürünlerinizin resimlerini Facebook, Twitter, Instagram gibi kanallarda paylaşın. Altlarına da nasıl yaptığınızı yazın. Fiyatlarını da iliştirmeyi unutmayın. Kavanoz süsleme işi nasıl yapılır öğrendiniz, o hal de hemen harekete geçin aksi halde unutulur.

Sipariş vermek isteyenler için iletişim bilgilerini ödeme kanallarına da yazın. Böylece siz de kavanoz süsleme boyama işi yaparak huzur ve mutluluk yakalayın.

Bir önceki yazımız olan Satış Ortaklığından Nasıl Para Kazanılır başlıklı makalemizde Satış ortaklığı sistemi nasıl işler ve Satış ortaklığı sisteminden kar etmek hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?