Evde Kıyafet İplikleri Temizleme İşi

Evde Kıyafet İplikleri Temizleme İşi

Dikim işinden sonra sarkan fazlalık iplerin makasla kesilmesi usulüne dayalı bir kazanç metodu ile ilgilenir misiniz? Öyle tahmin ediyoruz ki bugünkü koşullarda bu ‘mükemmel’ diye adlandırabileceğimiz evde iplik temizleyerek para kazanma işi herkesin ihtiyacı olan paraya kavuşmasına aracılık yapabilir. Aklınıza ilk gelen soru iplik temizleyerek kaç lira kazanabilirim sorusu olduğunu tahmin ediyoruz. Hatta iplik temizleme […]

Dikim işinden sonra sarkan fazlalık iplerin makasla kesilmesi usulüne dayalı bir kazanç metodu ile ilgilenir misiniz? Öyle tahmin ediyoruz ki bugünkü koşullarda bu ‘mükemmel’ diye adlandırabileceğimiz evde iplik temizleyerek para kazanma işi herkesin ihtiyacı olan paraya kavuşmasına aracılık yapabilir.

Aklınıza ilk gelen soru iplik temizleyerek kaç lira kazanabilirim sorusu olduğunu tahmin ediyoruz. Hatta iplik temizleme işi nasıl yapılıyor, işi veren firmalarla nasıl görüşürüz diye kafanızda sorular oluşmaya başladı bile.

Üzerimize giydiğimiz elbiseler belli aşamadan geçerek bize ulaşır. Fabrikadan çıktığında tertemiz çıkmaz. Evde iplik temizleme işi yapmak isteyenlere para kazanma fırsatı çıkıyor. Para ihtiyacı olanlar çalışmak isteyenler evden ek gelir sağlama düşüncesinde olanlar size sesleniyoruz. Evde iplik temizleme işi veren firmalar sayesinde sizler de ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kredi kartı borçlarınızı son verebilirsiniz. Borcunuzu ödemek için bir başka bankanın kapısında saatlerce beklemenize gerek yok. Siz de bu konu hakkında bilgi sahibi olun.

Kıyafet İplikleri Temizleme İşi

Evde iplik temizleme işi veren firmalar

Evde kıyafet iplikleri temizleme işi yaparak nasıl para kazanılır, nereden iş alınır öğrenmeniz gayesiyle düzenli aralıklarla sizlere ek iş oluşumları hakkında bilgi vermekteyiz.  Herkesin evde ilave gelir yapacak zamanı olduğunu biliyoruz. Türkiye’de tekstil üretim yapan oldukça fazla fabrika bulunmaktadır. Hatta küçük atölyelerde bile farklı tekstil ürünleri üretilmektedir. Başta çorap, kazak, pijama eşofman takımı olmak üzere farklı kıyafetlerin temizlenmesi gerekiyor.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Bankaların Yeni Yıl Kredi Kampanyaları

Evde iplik temizleme, kıyafet iplikleri kesme işi biraz sabır ve çaba ister. İşi bulmak yapmak karşılığında para almak herkesin istediği bir konu. İşsiz sayısı her geçen gün ikiye-üçe katlanarak su gibi büyüyünce bu işten nemalanmak isteyenler de çoğaldı.

Tekstil sektörü ülkemizde yıldız sektörler arasında yer alıyor. Tekstil işi yapan firmalar yakın çevrenizde olmayabilir. Çünkü Türkiye’nin bütün şehirlerinde tekstil üzerine imalat, dikim, üretim yapan işletme firma mevcut olmayabilir. Bu sizin için bir dezavantaj gibi görünse de kısa bir araştırma yaptığınız takdirde size yakın bölgelerde veya kargo aracılığı ile toptan kıyafet gönderecek firmalar bulabilirsiniz. Beklediğiniz işi almak, bulmak ve çalışmak için internet sizin en önemli aracınız, sorgulamalısınız.

İşverenlerle doğrudan görüşemiyorsanız sitemize bırakacağınız mail adresiniz aracılığı ile eve kıyafet ipi temizleme işi veren firmaların size ulaşmasını bekleyeceksiniz. Çünkü en zorlu süreç başında işverene erişmek ve anlaşmak yer almaktadır.

Bu ürünler imalattan çıktıktan sonra bazı aşamalar kat etmesi gerekiyor. Örneğin kalite kontrol acılar hata var mı, defo var mı inceler. Hatalı defolu olanlar bir kenara ayrılır. Bunlar daha ucuz fiyatlarla satılır. Outlet mağaza dediğimiz yerlerde aslında ikinci sınıf ürünler satılmaktadır. Yine evde kıyafetleri temizleme işi yapan insanlar sayesinde üretimden çıkan elbiseler, kıyafetler kazaklar çoraplar üzerindeki fazla ipliklerden temizlenir. İşte bu işlerin evde yapılması gerekir.

Evde iplik temizleme işi

Evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum

“Evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum.” diyenler ailesinin ihtiyaçlarının giderilmesine destek verme düşüncesinde olan özellikle ev hanımları! Bu işe başvuru yapın  ki  tekstil sektörünün küçük ve orta ölçekli firmaları iş göndersin. Eve iplik temizleme işi verenler sayesinde  rahat bir nefes alabilesiniz. Edinimler sayesinde evinizi ihtiyaçlarını giderin, çocuklarımızın isteklerine cevap verin. Onları gezmelere götürün, marketlere götürün, kıyafet alın, gezdirin.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Kariyer Yapmak İçin İdeal Sektörler

İplikleri temizleme işi

İnsanın dolaşmaya, gezmeye ihtiyacı var. Para olmadan bu işlerden olmuyor. Evde birkaç kişi oturup hem muhabbet edip hem de evde kıyafet iplikleri temizleme işi yaparak temiz ortamlarda  saygın bir kar marjına ulaşmak için iş başvurusu yapmayı unutmayın!

Aklınızdan geçenleri de tahmin ediyoruz. “Bu kadar uzatmaya ne gerek vardı, doğrudan iplik temizleme işi veren firmalar hangileri, telefon numaralarını yazsaydınız. Biz de arasaydık.” diye düşünüyorsunuz olayı tersinden yorumlamak aklınıza geliyor mu? Eğer firmaların doğrudan adını ya da telefon numarasını buraya yazmış olsaydık iş verecek kişilerin ne kadar zorluk yaşayacağını düşünmediğinizi biliyoruz.

10 milyonu bulan işsiz sayısı beraberinde her türlü iş olasılığının değerlendirilmesini düşünmeye sevk etmiştir. son olarak evde iplikten temizleyerek para kazanmak istiyorsanız, ilk adım olarak iş talebinizi yazı altındaki bölüme yazın, sonra da size iş verilmesi için beklemeye başlayın.

Bir önceki yazımız olan Satış Ortaklığından Nasıl Para Kazanılır başlıklı makalemizde Satış ortaklığı sistemi nasıl işler ve Satış ortaklığı sisteminden kar etmek hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Ben ve kayınvalidem iki kişi olarak işe ihtiyacımız var ve daha öncede bu işi yapmakta bulunuyoruz bize dönüş yaparsanız sevinirz ..

  2. eşim kaza yapti ayaginda sakat 3 çocuğum var para kazanmak istiyorum geri donerseniz sevinirim

  3. Eşiç trafik kazası yaptı çalışamıyor ve bir çocuğumuz var çocuğumun ve evin ihtiyaclarını karşılayamıyoruz evde kira eğer dönüş yaparsanız seviniriz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?