Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Toplumun geniş kesimleri tarafından rağbet gören nikah şekeri paketleme işi yaygın olarak yapılmaktadır. Aile ortamında oturarak boş zamanlarda kolayca dizayn edilerek misafirlere ikram edilmeye hazır hale getirilen şekerleme türleri ihtiyaç sahiplerine de para kazandırmaktadır. Genelde bu iş için ihtiyaç duyulan malzemeler tül kese şeker kurdele ve küçük süsler birleştirilerek yapılır. Bazen uçuk isteklerde olmaktadır bu […]

Toplumun geniş kesimleri tarafından rağbet gören nikah şekeri paketleme işi yaygın olarak yapılmaktadır. Aile ortamında oturarak boş zamanlarda kolayca dizayn edilerek misafirlere ikram edilmeye hazır hale getirilen şekerleme türleri ihtiyaç sahiplerine de para kazandırmaktadır. Genelde bu iş için ihtiyaç duyulan malzemeler tül kese şeker kurdele ve küçük süsler birleştirilerek yapılır. Bazen uçuk isteklerde olmaktadır bu durumda doğal olarak profesyonel anlamda elinden iş gelen kişiler de devreye girer. Yani tasarım dizayn görsellik ve bütün bunları bir araya getirebilme becerisi olanlar eve nikah şekeri paketleme işi veren kişiler tarafından tercih edilir. Son yıllarda talepler extreme istekler şeklinde değişmeye başladı. Sadece tül içine birkaç şeker koyma dönemi çoktan bitti, şimdi montaj, tasarım ve akla hayale gelmedik bibloların hediyelik eşya şeklinde birleştirilmesi boyutuna vardı. Bu durumda kazanç otomatikman emeğe göre artış gösteriyor.

Basit bir nikah şekeri paketleme işi yapılacaksa size verilecek ücret haliyle daha düşük olacaktır ancak işin içine biblolar mıknatıslar hediyelik eşyalar şekerler tül kese kurdele biblo gibi malzemeler girdiği zaman bunları bir araya getirmek tasarım yapmak ve ortaya hediyelik ana eşyası çıkarmak çok zaman almaktadır. Buna karşılık işi yapan kişinin alacağı ücret de sarf ettiği emeğe göre artış gösterecektir.

Düğün Şekeri Paketleme

Her yıl olduğu gibi bu sene de sizlere en çok kazanç sağlayacak ek işler arasında şekerleme sektörü olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Eve nikah şekeri paketleme işi veren firmalar sayesinde bol para kazanacaksınız ve boş zamanlarınızı randımanlı şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Geçtiğimiz yıllar baz alındığında en karlı işler arasında bu işin yer aldığını müjdeleyebiliriz. Zor hayat şartlarına karşı birilerinin evden ek gelir yaparak ailesine destek olması zorunludur. Bilhassa fedakarca yorulmadan didinen kadınlarımız bu konuda ailesine destek çıkan kişilerdir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Patoloji Laboratuvar Teknikeri Kimdir Ne İş Yapar İş İmkanları Maaşı

Evde parça başı ek iş yapmak düşündüğünüz kadar zor değildir. Evden yapılacak paketleme işleri sizlere büyük ölçüde rahatlama fırsatı sunmaktadır. Nikah şekeri işi veren firmalar an itibarıyla en fazla kazandıran sektör olarak dikkat çekmektedir. Çünkü katlaması, hazırlaması hem kolay hem de oldukça fazla tercih edilen katkısı bol işler arasındadır.

Yaz mevsimi yaklaşmaya başlayınca firmalar da düğün organizasyonu işlerini ayarlıyor. Bunun için önceden bütün düğün hazırlık çalışmalarının  hazır olması gerekmektedir. Nikah şekeri işi de bu organizasyonlar arasında yer almaktadır. Farklı şekillerde tasarlanan misafirlerin küçük bir gülümsemesi ve memnuniyeti dikkate alınarak hazırlanan bu cici şekerler sizlere gelir sağlayabilir.

Herkesin yeri ve zamanı mutlaka vardır. Emekli büyüklerimiz zaten kıt kanaat zor geçiniyor. Biz de onlara uygun bu işi tavsiye ediyoruz. Eğer çalışmak istiyorsanız evde nikah şekeri paketleme işi tam size uygun düştüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. Hemen evde düğün şekeri işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekir.

Konu altında iletişim formunu uygun şekilde doldurun. Size de iş teklifi yapılsın. İşin ayrıntıları firma tarafından size anlatılsın.  Bağımsız çalışmayı düşünüyorsanız yapılması gereken işlemleri kısaca anlatalım. Size nikah şekerlerini paketlemek için gerekli malzemeler gönderilecektir. Bunlar bazen bir mıknatıs, bazen tüm yapıştırıcı kurdele olabilir. Ayrıca süsleme amaçlı olarak fiyonk, kurdele kesme makinesi gibi küçük aparatlar da gerekebilir. Merak etmeyin bunların hiçbirini satın almayacaksınız. Çalışmayı kabul ettiyseniz nikah şekeri paketleme işi veren firmalar sizlere bunları da temin edecektir. Başvuru yapmazsanız haliyle kimse size ulaşamayacağı için iş de alamazsınız.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Nette Ürün Satışı Yaparak Para Kazanmak

Ülkemizin her bölgesinde eve nikah şekeri paketleme işi verilebilmektedir uzaklık bu işi yapmaya engel teşkil etmiyor. Önemli olan sizin kendinizi iş verecek kişiye en iyi şekilde anlatmanız tecrübeleriniz güven vermenizdir. Nerede olursanız olun kargo ile ek iş getiren firmalar size güzel paralar verecektir. Sadece İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, Konya, Diyarbakır gibi büyük şehirlerde oturanlar bu işten para kazanırız gibi düşünmek yaygın bir düşünce olsa da doğru değildir. Siz yazı altındaki iletişim formuna neler yapabileceğinizi veya daha önce yaptıklarınızı anlatın eleman ihtiyacı olunca eve nikah şekeri paketleme işi veren firmalar size iletişim bilgileriniz aracılığı ile kolayca ulaşsın.

Bir önceki yazımız olan Satış Ortaklığından Nasıl Para Kazanılır başlıklı makalemizde Satış ortaklığı sistemi nasıl işler ve Satış ortaklığı sisteminden kar etmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Evde nikah şekeri hazırlayarak para kazanmak için doğal olarak sizin de belirttiğiniz hücre öncelikle iş bağlantısı kurmaktır. Bağlantı yakalayabilmek için birkaç alternatif mevcuttur. Düğün organizasyon firmaları veya kişiler ile iletişim kurulabilecek gibi nikah şekeri satışı yapan firmalar da size anlaşmanız halinde para kazandırabilir.

İnternet aracılığı ile sosyal medyada oluşturulan gruplarda ve sitemizin iletişim formundan hiç talep etmeniz halinde dönüş sağlayan olabilir.

Yapılacak montajın ya da şeker tasarlamanın zorluk derecesine göre kazancınız değişkenlik gösterebilir. Tahmini olarak günde 4-5 saat kadar bir çalışma ile haftada 500 lira civarında gelir elde edebilirsiniz.

Hayır bu işi yapmak için basamaklar şema ile size gösterilir. Siz de önce biraz zorlansanız da zamanla pratik olarak nikah şekeri paketleme işi yapabilirsiniz.

Evinizin uygun bölümlerinde bu iş rahatlıkla yapılabilir, ayrıca bir dükkan işyeri sahibi olmaya gerek yoktur.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?