Evde Parti Düdüğü İşi

Evde Parti Düdüğü İşi

Çocuklar özel günleri çok sever, kendilerine sürpriz yapılmasına da bayılır. İşte çocukların da sevincini artırmak amacıyla boş zamanlarında bir şeyler yapma düşüncesinde olanlar evlere parti düdüğü işi veren firmaların sunduğu kolaylıklar derinlemesine incelenerek değerlendirebilir. Uzun zamandır kısıtlamalar sebebiyle evde kapanan insanlar aile içinde çocuklarının doğum günlerini veya evli çiftler evlilik yıldönümlerini kutlamak için bahane arıyor. […]

Çocuklar özel günleri çok sever, kendilerine sürpriz yapılmasına da bayılır. İşte çocukların da sevincini artırmak amacıyla boş zamanlarında bir şeyler yapma düşüncesinde olanlar evlere parti düdüğü işi veren firmaların sunduğu kolaylıklar derinlemesine incelenerek değerlendirebilir.

Uzun zamandır kısıtlamalar sebebiyle evde kapanan insanlar aile içinde çocuklarının doğum günlerini veya evli çiftler evlilik yıldönümlerini kutlamak için bahane arıyor. Aile içinde kutlama söz konusu olunca ilginç renkleri tasarımları ve uygun fiyatlarıyla herkesin ilgisini çeken parti düdükleri evde çalışmak kazanç elde etmek isteyenlere de güzel bir imkan sunuyor.

Evde parti düdüğü yapmak

Parti düdükleri hazırlamak hem eğlenceli hem de tasarım ve yapıştırma katlama sevenler için güzel bir gelir olarak ortaya çıkıyor. Piyasada satılan çok çeşitli parti düdükleri son yıllarda evde kalıp para kazanmak isteyenlerin de tercihleri arasına girdi. Hal böyle olunca da parti düdüğü pazarlaması yapan kişiler çalışacak kişilerin gelir umudu olmaya başladılar. Elbette kendileri de bu işi organize ederken hem satış hem de imalat noktasında önemli miktarlarda komisyonlar elde ediyorlar. Sizi enterese eden boyutu da imalat aşamasında kazanılacak tutardır. Küçümsememek gerekir ürün basit küçük gibi görünse de seri olarak yapıldığı takdirde kazanç kat kat artış göstermektedir.

Piyasada satılan püsküllü parti düdüğü Minion Rush parti düdüğü, kaynana dili parti düdüğü, erkeklere özgü kızlara özgü, hatta karışık olarak hazırlanmış fosforlu olan gibi, renkleri insanları kıpır kıpır yapan çeşitleri ile hemen imalata başlatmak istiyor.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Turist Rehberi Nasıl Olunur Görevleri Maaşı

Marketlerde pazarda gördüğünüz her ürün fabrikasyon değildir. Bazı işler de montaj yapılarak pratik bir şekilde meydana getirilir. Birkaç parçadan oluşan ürünler evde boş zamanımda bir şeyler yaparak ailesini gelir sağlamak isteyenlere fırsat verebilir. Boş zamanlarında evde parti düdüğü yapmak isteyenler nasıl para kazanacak onlara konu hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Doğum günlerinde, sınıf, okul eğlencelerinde, yılbaşında insanların çok sevdiği eğlence aracı parti düdüğü hakkında sizlere kısa bilgilendirme yapalım.

Parti düdüğü işi

Evde parti düdüğünü işi nasıl yapılır

Evlere ek iş fırsatı sunan firmaların sizlere vereceğiz bu iş sayesinde oturduğunuz yerden ek gelir sağlayacak. Malzemelerin sizlere gönderecek olan firmalar işin nasıl yapılacağını da kısaca şema ile size izah edecektir. Siz de hiçbir maliyeti olmayan ekstra bir iş sayesinde ailenize nakit akışına olanak sağlamış olacaksınız.

Eğer yeteri bilgi sahibi değilseniz internette video sitelerinden kısa bir araştırma yaptığınız takdirde işin yapılışını kolayca öğrenebilirsiniz. Böylece siz de oturduğumuz yerden hiç yorulmadan dışarıya çıkmadan  parti düdüğü işi yapmanın mutluluğunu yaşarsınız. Sizler yapmak istiyorsunuz, ancak bu işi nereden alacağınızı, kimlerin size bu işi verecekler merak ediyorsunuz. O halde açıklayalım.

Parti düdüğü işi veren firmalar

Her işin mutlaka bir pazarlamacısı bulunmaktadır. Yani emek karşılığında parasını veren satış noktasına götüren aracı insanlar bulunmaktadır. Bu insanlar size ulaştırır. Sizin bu işi yapıp yapmak istemediğiniz önemlidir. Ben bu işi yapabilirim para kazanmak istiyorum diyorsanız, Parti düdüğü işi veren kişiler ile iletişime geçilmesi gerekiyor. Nasıl iletişime geçilmesi gerekiyor? Bu yazının altındaki iletişime geç formunu doldurunuz.  Gerekli durumlarda iş teklifi yapılacaktır. Çalışma şartları hoşunuza giderse işi alırsınız çalışmaya başlarsınız. Tek başınıza veya birkaç kişi birlikte ekip kurabilirsiniz. Böylece daha fazla üretim yaparsınız geliriniz artar.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Hakkında Merak Edilenler

Parti düdüğü işinden ne kadar kazanabilirim

Yapacağınız düdük sayısına göre geliriniz ortaya çıkar firma ile kaç lira anlaşma yaparsınız ve kaç düdük yaparsanız ona göre para kazanırsınız. Örneğin bir düdük yapımından 50 kuruş kazanacaksınız günde 20 tane düdük yaparsınız 10 lira kazanırsın. 50 tane düdük yaparsanız 25 lira kazanırsınız. 100 tane yaparsanız 50 lira kazanmış olursunuz. Bu durum sizin becerikli olmanıza ve el çabukluğuna göre değişkenlik gösterir. Ayrıca kaç saat çalışacağınıza göre ne kadar kazandığını ortaya çıkacaktır. Bu işi beğendiyseniz yapmak istiyorsanız parti düdüğü işi veren firmalar ile iletişime geçin. Siz de rahat bir ortamda  kazanmanın keyfini yaşayın.

Bir önceki yazımız olan Goji Berry (Kurt Üzümü) Yetiştirip Para Kazanmak başlıklı makalemizde Goji Berry faydaları, Goji berry yetiştiriciliği hakkında ve meyve bahçeciliği destek hakkında bilgiler verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğlence sektörüne yönelik imalat yapan firmalar vermektedir.

Çok zor diyemeyiz ama her için kendine göre zorluğu olabilir.

Parti düdüğü işi veren firmalar kişiler önemli miktarda bir imalat yapılacağı için ihtiyaç dahilinde sizlere ulaşabilecekleri bir mail adresi aracılığı ile temas kurabilir.

İşveren organizasyon firmaları gerekli olan her malzemeyi size gönderir.

Hiç size verildiği zaman firma ile adet başı ücret üzerinden anlaşma sağlanır.

Evde yapılan işlerin karlılık durumu çalışma süresine ve tecrübeye el çabukluğuna göre değişkenlik göstermektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?