Evde Pasta Kurabiye Yaparak Para Kazanma Fırsatı

Evde Pasta Kurabiye Yaparak Para Kazanma Fırsatı

Butik pasta, börek, kurabiye yapıp satmak isteyenlere bu ek iş fırsatından ne ölçüde gelir sağlandığına yönelik araştırmaları sıralamak istiyoruz. Özel günler için sipariş verilen pastaların, kendini bu mesleği adamış insanlar tarafından evde özel olarak hazırlandığını söylemeliyiz. Diyelim ki, çocuğunuzun doğum günü. Ona sürpriz yapmak istiyorsunuz ve en sevdiği oyuncak şeklinde bir pasta siparişi vermek istiyorsunuz. […]

Butik pasta, börek, kurabiye yapıp satmak isteyenlere bu ek iş fırsatından ne ölçüde gelir sağlandığına yönelik araştırmaları sıralamak istiyoruz. Özel günler için sipariş verilen pastaların, kendini bu mesleği adamış insanlar tarafından evde özel olarak hazırlandığını söylemeliyiz.

Diyelim ki, çocuğunuzun doğum günü. Ona sürpriz yapmak istiyorsunuz ve en sevdiği oyuncak şeklinde bir pasta siparişi vermek istiyorsunuz. Bu pastayı pastanelerde uzun soluklu olarak uğraşıp yapmak için ustalar zaman ayırmaz. Peki kimler bu pastayı yapacak? Evden çalışıp pastaneler ile anlaşıp para kazanmak isteyen yetenekli insanlar bu siparişleri evlerinde değerlendirmektedir. Herkes bu konuda becerikli olmayabilir ancak mutfağa, tatlılara, kurabiyelere, pastalara ilgi duyanlar bu fırsattan istifade edebilirler.

Butik pasta kurabiye börek yapımında izlenecek yol üç türlüdür. Birincisi, yakın çevrede insanlara kendini anlatmak, tanıtmak. Mükemmel pasta siparişlerini gerçeğe dönüştürmek istediğinizi hatırlatmak.

İkincisi iste yine yakın çevrede faaliyette bulunan pastane, fırın, cafe gibi yerler ile görüşerek bu konuda kendilerine yardımcı olabileceğinizi söylemek. Yani özel sipariş kurabiyelerin, pastaların, böreklerin istekler doğrultusunda en iyi şekilde hazırlayabileceğinizi söylemek.

evde butik pasta işi

Üçüncü bir şık da var ama bu biraz yorucu ve zaman alıcı. Sosyal medya, internet aracılığı ile siparişleri hazırlayıp göndermek. Özellikle Instagram bu konuda en iyi sipariş toplanabilecek mecra olarak öne çıkmaktadır. Burada sadece kek, kuru pasta ve kurabiye türleri ile börek çeşitleri hazırlanarak kargo aracılığı ile gönderilebilir. Bunun çok fazla talep gördüğünü söyleyemeyiz. Şu mümkün olabilir; aynı il ilçe içerisinde ikamet edenlerin siparişleri kabul edilip, elden teslim etmem durumu söz konusu olabilir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Promosyon Bez Çanta

Türkiye’nin her geçen gün ekonomik durumu ağırlaşıyor. Sonuçta özel günlerde kutlamalarda uygun fiyata pasta, kurabiye, börek bulundurmak isteyenler ile hobisinden para kazanmak isteyenlerin bir araya gelmesine dayalı bir süreçten bahsediyoruz. İster para kazanmak için bu mesleği icra eden kişi olun, isterseniz ekonomik, butik pasta kurabiye satın alıp özel gününü mükemmele çevirmek isteyen kişi olun; karşılıklı olarak kazanacaksınız.

evde butik kurabiye işi yapmak

Genelde ev hanımları bu ek iş imkanını olumlu yönde değerlendirmektedir. Kendinize güveniyorsanız; kekler, pastalar, börekler, kurabiyeler yapmaktan zevk alıyorsanız, bu ürünleri insanların sofralarında paylaşmak düşünceniz varsa, tam da sizin için mükemmel bir ek iş fırsatı olabilir. Bununla birlikte benzer ek iş imkanları olan evde yemek yapma, sarma, dolma, reçel, turşu, evde mantı yaparak, içli köfte işlerinden de para kazanma yolunun açık olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz.

Her insanın ilgi alanı yeteneği merakı değişkendir, hangisini seviyorsanız o yönde sipariş alıp evden para kazanma yollarını uygun şartlarda değerlendirmek çok zor olmasa gerek.

Hanımlar için ek işler

Maharetli hanımlar ve beyler son zamanların en çok tutulan ek işlerinden biri olan evde pasta yaparak para kazanma fırsatı sayesinde hem boş zamanlarınızı değerlendiriyorsunuz, hem de aile bütçenize inanılmaz kazançlar sağlıyorsunuz. El becerileriniz gelişmişse, kendinize özgü lezzetleri bir araya getirerek farklı pastalar yaparak sizler de oturduğunuz yerden para kazanmanın zevkine varacaksınız.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Eleman İhtiyacı Hiç Bitmeyen Meslekler

Mutfakta boş zamanlarınızı en iyi şekilde evde butik kurabiye işini değerlendirerek kendinize gelir etmeyi düşünüyorsanız bu iş tam size göre. İnsanlar pastanede yapılan pastaları çok yaratıcı bulmuyor. Hatta lezzetini de tam olarak alamıyorlar. Bu sebeple pastaneler evlere pasta siparişi vererek özel üretim pastaları müşterilerine satmaktadırlar.

butik kurabiye işinden para kazanmak

Özel siparişleri kabul eden pastaneler, butik ek işi yapan insanlara bu siparişleri geçiyor. Bütün talep ve istekleri evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen kişiye teslim ediyor. Daha sonra sipariş edilen pastayı zamanında teslim almak istiyorlar.

Burada unutulmaması gereken en önemli konu, özel sipariş pastaların oldukça ayrıntılı özelliklere sahip olmasıdır. Örneğin üzerinde çok farklı tasarımlar istenmektedir. Pastanın üzerine bir uçak resmi, plaka resmi, tren resmi, ağaç resmi gibi müşterinin zevkine uygun talebi ne ise onu tasarlamak gerekmektedir.

Kendinize güveniyorsanız, tasarlama yönünüz ağır basıyorsa sizler de evde butik kurabiye pasta işi yaparak para kazanma keyfine ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız bölge kalabalık ve geniş kitlelere hitap eden bir yerse çok şanslı olduğunuzu unutmayın. Böylece o bölgede pastanelerin özel siparişleri evde ek gelir sağlamak amacıyla maharetli ustalara havale ettiğini hatırlatmak isteriz.

Çevrenizdeki önemli pastaneleri gidip kendiniz hakkında bilgi vermeniz sizin için ek iş fırsatı doğuracaktır ya da bizzat gidip görüşmek istemezseniz bile bulunduğunuz bölgenin popüler pastanelerinin web sitelerine girerek oradan iletişime geçip evde ek iş olarak butik pasta yapabileceğinizi söyleyebilirsiniz. Daha önceki tecrübelerinizi, birikimlerinizi, referanslarınızı yazarsanız sizin için daha avantajlı olacağını hatırlatmak isteriz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Coğrafya Öğretmeni Olmak

Eğer pasta yapımı konusunda çok bilgi sahibi değilseniz yaşadığınız bölgedeki halk eğitim ve belediyelerin açtığı pasta yapma kurslarına giderek kendinizi geliştirebilirsiniz. Böylece pasta kek yaparak para kazanma fırsatını değerlendirip evden çalışma ortamı, aynı zamanda da harika bir hobi yapmış olursunuz. Farkındalık oluşturmak için, konumuzun altına yorum yazarak bulunduğunuz ili de yazarsanız evde butik pasta işi yaptığınızı ilave ederseniz sizinle iletişime geçecek birisi mutlaka çıkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Eczacı Kimdir Ne İş Yapar Kazancı başlıklı makalemizde ECZACILIK İÇİN ALINMASI GEREKEN EĞİTİM, ECZACININ TANIMI VE GÖREVİ ve Eczacının çalışma ortamı ve koşulları hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?