Evde Terlik İşi

Evde Terlik İşi

Evlerimizde mutlaka bulundurduğumuz terlik ya da yaz aylarında parmak arası veya farklı şekillerde üretilen sandaletler size para kazandırabilir. Evde terlik işi veren firmaların sunduğu fırsatlar değerlendirildiği takdirde oturduğunuz yerden kolayca sandalet terlik yaparak gelir elde etmek için önemli bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Türk kültüründe temizlik çok önemli olduğunu herkes bilmektedir. Bu sebeple de eve girmeden önce sizin ayaklarınıza mutlaka terlik giymeniz için tavsiyelerde bulunulur. Misafirler ayaklarının üşümemesi ya da kirlenmemesi amacıyla evde terlik giymeyi tercih eder.

Evde Terlik İşi

Çarşıda pazarda çok sık gördüğümüz terlik ve sandalet montajı yaparak para kazanmak isteyenler için bu konuyu açtık. Basit yöntemlerle terlik yapıldığını hatırlatmak isteriz.  El yapımı terlikler ve sandaletler sayesinde para kazanan insanlar olduğundan haberiniz var mı?Özellikle emekli insanlar eve terlik montaj işi veren firmaların sunduğu fırsatlardan faydalanmaktadır. Gerekli olan bütün terlik malzemeleri kendilerine sunulmaktadır. Bu zaman süreci içerisinde numune bir terlik gösterilerek aynısından basamak basamak yapılması gerekmektedir. Böylece evde terlik sandalet montaj işi yaparak para kazanmaya başlarsınız. Çalıştığınız süre boyuncada geliriniz artmaya devam eder.

Eve sandalet işi veren firmalar terlik montaj işi yaptıran insanlar size önemli kazanımlar sağlamaktadır.  Sizlerin de tahmin edeceği üzere terlik ve sandalet bir kaç parçadan oluşmaktadır. Üst tarafta parmakların geçebilmesi için basit bir bölüm bulunmaktadır.  Burayı alt tarafı taban ile birleştirmek için delikler bulunmaktadır. Bunlar birleştirildiği takdirde işlem gitmiş sayılır.

Doğal olarak sizlere montajı çok zor olan sandalet ya da terlik gönderilmez.  Bahsettiğimiz terlikler basit bir şekilde herkesin kolaylıkla yapabileceği montajlanabileceği terliklerdir. A yda 2000 lira civarında ek gelir fırsatını değerlendirmek istiyorsanız siz de evde sandalet terlik yaparak para kazanma imkanından faydalanabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenler el becerisi gelişmiş montaj işinden anlayan kişiler olursa evde sandalet terlik montaj işi veren firmalar sürekli çalışmak ister.  Ancak kısa süre içerisinde sizlere de kolayca öğrenebileceğinizi söyleyebiliriz.

Evde terlik işi almak isteyenler eve terlik işi veren firmaların kendileri ile iletişim kurmasına fırsat vermesin zaruridir. Bu nedenle sizlere hizmet eden iletişim formunu en iyi şekilde değerlendirmeniz de fayda var. Eğer daha önce benzeri işleri yaptıysanız yazabilirsiniz. Bu size evde sandalet terlik yaparak para kazanma yolunu açacaktır. Mail adresinizi yazmanız yeterlidir,  telefon numarası veya diğer özel bilgilerini yazılmamalıdır.

Bir önceki yazımız olan At Antrenörü Ne İş Yapar? başlıklı makalemizde At antrenörlüğü maaşı ne kadardır, At antrenörü olmak için gerekli eğitim ve At antrenörünün en çok kullandığı malzemeler; hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Istanbul esenyurt oturuyorum evde 3 kişiyiz hızlı ve temiz iş yaparız daha önce birkaç firmayla çalıştık dikkate alırsanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebook’ta Bize Destek Olun