Evden Eve Nakliyat Sektörü Modernleşiyor

Evden Eve Nakliyat Sektörü Modernleşiyor

Evden eve taşımacılık sektörünün güçlü firmalarından lider konumda olanlar ihtiyaç sahibi olanları sıkıntılardan kurtarıyor. Bu taşıyıcılar sizleri her türlü taşıma derdinden kurtarmak için bir telefon kadar yakındır. ‘Mal canın yongasıdır’ prensibi ile hareket ederek en küçük eşyanızın bile değerli olduğunu hesaba katarak kırmadan, dökmeden, güvenli bir biçimde sizleri yeni evinize, yeni ofisinize, yeni fabrikanıza veya yeni […]

Evden eve taşımacılık sektörünün güçlü firmalarından lider konumda olanlar ihtiyaç sahibi olanları sıkıntılardan kurtarıyor. Bu taşıyıcılar sizleri her türlü taşıma derdinden kurtarmak için bir telefon kadar yakındır.

‘Mal canın yongasıdır’ prensibi ile hareket ederek en küçük eşyanızın bile değerli olduğunu hesaba katarak kırmadan, dökmeden, güvenli bir biçimde sizleri yeni evinize, yeni ofisinize, yeni fabrikanıza veya yeni villanıza taşımak için hazır kıta beklemektedir.

Taşınma konusunda tecrübe sahibi değilseniz, biz size her türlü desteği sağlayarak A’dan Z’ye en uygun çözüm sunmak için her bütçeye uygun olarak hareket ediyorlar. Sizin için en uygun olan günde, en ekonomik şekilde yeni yerinize taşımak için başka kime güvenebilirsiniz. 

Evden eve nakliyat işini en mükemmel şekilde yapmak için bünyesinde barındırdığı tecrübeli ekibin yardımı ile çağın gerektirdiği en modern taşıma sistemlerini kullanarak garantili ve sigortalı hizmet vermektedirler. Uzak yakın demeden taşınma durumu söz konusu olunca prosedür hakkında bilgi almak ya da sizin yapmanız veya yapmamanız gerekenleri öğrenmek için telefonla bilgi edinebilirsiniz.

Gerektiğinde ücretsiz ekspertiz çalışması ile yeni taşınacağınız mekanda planlama yaparak, sizlere yerleşim konusunda farklı fikirler sunabilirler. Eğer geçici depolama ihtiyacınız varsa ev ve büro malzemelerinizi depolama konusunda da yardımlarını esirgemeyecektir. Tecrübeli personeli olanlar tercih edilmelidir. Sektörde yer edinmiş ve modern bir taşıma anlayışı içerisinde işine özen gösteren evden eve nakliyat firmaları sizleri asla yarı yolda bırakmaz. Mutluluğunuzu artırmak ve size en mükemmel desteği sunmak için çalışırlar.

evden eve nakliye

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Mesafeye göre ücret tarifesi belirlenir. İlden ile nakliyat ücretleri kilometre baz alınarak değişkenlik gösterir. İl içinde haliyle daha uygun fiyata taşıma yapılır. Yerine göre 1000 TL, yerine göre 5 bin TL civarında evden eve nakliyat ücreti talep edilebilir. Birkaç firmadan fiyat alınmadan anlaşma sağlanmamalıdır. Ülkemiz coğrafi şartlar ve firmaların ihtiyaç durumuna göre, araçların boş gidip dolu gelme alternatiflerine göre fiyatlar oluşabilir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Savaşların İnsanlara Etkileri

Asansörlü taşıma fiyatları biraz pahalı olsa da işin hızlanması ve eşyaların zarar görmemesi açısından daha çok tercih edilmesine neden olur. Evden eve taşıma yaptıracak olanlar öncesinde en ayrıntısına kadar her şeyi nakliyat firması ile konuşmalıdır.

Ucuz nakliyat firması arayanlar bazen tahmin etmedikleri tuzaklara düşebilirler. çünkü bazı durumlarda asansör ücreti fiyata dahil edilmez sonradan ücret talep edilebilir. Bazı firmalar ise çok amatör olduğu için çok sık eleman değiştirir. Dolayısıyla taşınan eşyalar zarar görebilir. Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak, atasözü başınıza gelebilir.

Güvenli evden eve nakliyat firmalarından fiyat alınmalı, bütün ayrıntılar, sigorta gibi detaylar konuşulmalıdır. Kesinlikle ek ücret ödenmeyeceği konusunda ön anlaşma sağlamalıdır. Unutulmaması gereken en mühim konu, fiyatı belirleyen husus tek fiyat ve ekspertiz raporu olmalıdır. Firma yetkilisi size yapılacak taşımanın fiyatını ve ayrıntısına rapor halinde sunmalı, haricinde herhangi bir ödeme talep etmemelidir.

Yaşadığınız şehir İstanbul ise İstanbul evden eve nakliyat taraması ile karşınıza çıkacak sonuçları tek tek inceleyiniz. İzmir’de evden eve nakliyat firması arayanlar da benzer şekilde arama yaparak, müşteri yorumları dikkate alınarak pazarlık yapılmalıdır. Ankara evden eve nakliyat firma adları aynı şekilde aranmalı tecrübeleri çalışmaları web siteleri incelenmeli. Yetinmemeli, şikayet sitelerinde bu firmaların geçmişleri, müşteri memnuniyetleri mutlaka dikkate alınmalıdır.

İstanbul evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat firması nasıl seçilir

İşini kaliteli, modern bir şekilde yapan evden eve nakliyat firmaları tercih edilmelidir. Yeni bir ev aldınız ve taşınma ihtiyacınız var, veya bir başka yere tayinimiz çıktı, evinizi taşımak istiyorsunuz. Evden eve nakliyat fiyatları hakkında gerçekçi rakamları öğrenmek gerekir. Güncel fiyatları doğal olarak yaygın bir ağı ve modern taşıma teknikleri olanlardan almayı tercih etmelisiniz. Kaliteli hizmet sunanlar size en uygun çözümler sunan nakliye firması oluğunu duymuşsunuzdur.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Beyinde Fırtınalar Estirmek

Evi taşınacak insanların biraz telaşlı, kafası karışık olduğunu bildiğimiz için bu zor günlerinde onları rahatlatacak en uygun çözümleri sunan firmalar sorununuzu tamamen çözer. Eşyaların taşınmasında uzman personeli ile profesyonel hizmetler sunarak sizleri bu külfetten kurtarmaya hazır olanlar daima rakiplerinden 2 adım öndedir. Eşyalarınızın taşıma sigortası yapılarak Türkiye’nin her köşesine ucuz evden eve nakliye garantisi ile taşınmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Hem uygun fiyat garantisi, hem de müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak hizmet verme gayretinde olan firmalar asansörlü, merdivenli taşıma sistemleri sayesinde ‘ minumum zamanda sıfır hasar’ anlayışı ile sizleri yeni yuvalarınıza taşımaktan büyük onur duyacaktır. Her zaman evden eve nakliyat ücretleri dikkate alınması doğru değildir. Ucuz nakliyat firması belki de tahmin ettiğinizden pahalıya gelebilir.

Modern nakliye araçları ve işin ehli personelimiz ile her türlü taşımacılık işinde sizlerin yanında olan taşımacılık işini severek yapan kurumsal firmalar tercih edilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?