FADİK İLE FADİME

FADİK İLE FADİME

Fadik ile Fadime kimdir diye soracaksınız Fadik 1970 ‘lerde doğan kendini 20’li yaşlarda gösteren tam 1456 kilo olan bir insandır. Fadime ise yinne o da 1970’lerde doğmuştur. Fadime Fadikden tam bir salise büyüktür. Onlar farklı annelerden olsalar da annelerinin karnında birbirlerinin resmini çizmişlerdir ve birbirlerini öylesine severler ki anlatılamaz. Ben de size Fadik ve Fadimeden […]

Fadik ile Fadime kimdir diye soracaksınız Fadik 1970 ‘lerde doğan kendini 20’li yaşlarda gösteren tam 1456 kilo olan bir insandır. Fadime ise yinne o da 1970’lerde doğmuştur. Fadime Fadikden tam bir salise büyüktür. Onlar farklı annelerden olsalar da annelerinin karnında birbirlerinin resmini çizmişlerdir ve birbirlerini öylesine severler ki anlatılamaz. Ben de size Fadik ve Fadimeden size birkaç senaryo anlatacağım. Bu senaryo da tamamen bizim tarafımızdan oluşturulmuş oyundur.

FADİK İLE FADİME

Fadik ve Fadime lunaparkta

Bir gün Fadik kız:

-Fadime lunaparka gidelim mi? Fadime:

-Gidelim, derler ve giderler.

Giderken minübüsteki amcayla kavga ederler. Kavga şöyle başlar. Fadime ayakları ağrıdığı için ayaklarını yanındaki adamın üstüne ayaklarını koyar. Adam:

-Ne yapıyorsun nene? Fadime sinirlenir:

-Bana bak adam, ben senin çocuğun yaşında genç bir kızım. Sen ne hatla bana nene dersin?…

O arada Fadik onu rahatlatmaya çalışır. Adam, la havle vela kuvvete illa billa aleyhül azim, der ve minübüsten iner.  2 kilometre gittikten sonra onlar da iner. Kısa süre sonra lunaparka varırlar.

Fadik kız Fadime ben burdan hiç birşey anlamadum. Benim duyduğum lunaparkta kadınlar gıybet yapardı. Burda herkes oyun oynuyor, der.

Fadik ve Fadime biraz oynadıktan sonra eve dönerler. Bu sefer taksiye binerler. Aynı şekilde bu sefer eve gidene kadar taksicinin başının etini yerler ve en sonunda evlerine girerler ve gösteri biter.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  ÇOK İDDİALI BİR SİTEYİZ

Bir önceki yazımız olan Çocuklar Nasıl Mutlu Edilir? başlıklı makalemizde çocuğu mutlu etmek, Çocuklar Nasıl Mutlu Olur ve ÇOCUKLARI MUTLU ETME METOTLARI hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?