Fermuarlı Kese-Çanta İşi Yaparak Para Kazanmak

Fermuarlı Kese-Çanta İşi Yaparak Para Kazanmak

Kimileri zevk için, kimileri de ürettikleri ürünleri pazarlayıp gelir elde etmek için çeşitli çözüm yolları araştırır. Marifetli hanımların aileye ek gelir olarak düşünebileceği fermuarlı kese çanta işi yapılışı oldukça pratik ancak kazancı da bir o kadar yüksektir. Ülkemiz yaz mevsiminin uzun süre yaşandığı Kuzey Yarım Kürede yer almaktadır. Küresel ısınma sebebiyle de yaz mevsimlerinin giderek […]

Kimileri zevk için, kimileri de ürettikleri ürünleri pazarlayıp gelir elde etmek için çeşitli çözüm yolları araştırır. Marifetli hanımların aileye ek gelir olarak düşünebileceği fermuarlı kese çanta işi yapılışı oldukça pratik ancak kazancı da bir o kadar yüksektir.

Ülkemiz yaz mevsiminin uzun süre yaşandığı Kuzey Yarım Kürede yer almaktadır. Küresel ısınma sebebiyle de yaz mevsimlerinin giderek uzaması beraberinde bez kese çantaların kullanımına cazip hale getirmektedir. Yapılan bu çantaların yazlık bölgelerde satılarak güzel paralar kazanılması mümkündür.

Bazı çanta tasarlayıcı firmalar evde fermuarlı kese işi yapan insanlarla görüşüp organize bir satış taktiği uygulamaktadır. Bu doğal organizasyona katılarak giderlerin karşılanması için ek gelir düşüncesinde olan hanımlar bu alternatifi göz ardı etmemelidir.

Fermuarlı çanta-kese nasıl yapılır, hangi malzemeler gerekir sizlere bu konuda bilgi vereceğiz. Düşünürseniz para kazanmak için iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Gerekli malzemeler oldukça basit ve her yerde rahatlıkla bulunabilen malzemelerdir.

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte farklı renkteve  ebattaki çantalar da insanların ellerinde veya sırtlarında yerlerini almaya başladı. Yaz mevsimi insanların harekete geçtiği bir sezondur. Kimisi çarşıya-pazara, kimisi yazlığa-plajav veya tatile gitmek için pratik olması amacıyla kolay kullanımı olan kese çantaları tercih etmektedir. Hal böyle olunca en pratik olanı da fermuarlı çantalar keseler tercih edilecektir.

İşin ticari boyutuyla ilgilendiğiniz zaman para kazanmak isteyenler fermuarlı kese yaparak nasıl para kazanılacağını araştırır. Haklı da sayılırlar, çünkü madem bu pratik taşıma araçları çok kullanılıyor, o zaman birilerinin yapması piyasaya sürmesi gerekir. İşte o birileri de sizsiniz. Para ihtiyacına çözüm bulmak amacıyla her türlü alternatifin kullanılmasını planlayın kişilerdir.

evde fermuarlı kese işi

Nakit sıkışıklığına çözüm olması amacıyla ev hanımları diledikleri takdirde evde fermuarlı kese yaparak para kazanmanın kolaylığından istifade edebileceklerdir. Elyapımı fermuarlı keseler, fabrikasyon ürünlere göre daha çok tercih edilecektir. Sebebi de birazcık göze hitap etmesi, emek, alın teri taşıması diyebiliriz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Mobilya ve Dekorasyon Bölümü Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Fermuarlı kese yapımı için birkaç yöntem uygulanabilir. Bunlardan birincisi, bağımsız çalışmak isteyenler malzemeleri kendi temin ederek kendi uygun zaman dilimlerinde kese yapmasıdır. Burada esas olan,  kimseye bağlı kalmadan, bağımsız bir şekilde hem yapılacak çanta sayısı, hem de model, renk ve çalışma zaman dilimleri işi yapacak kişiye bağlı olmasıdır. Kimse size ücret dayanılmayacak, süre sıkıntısı olmayacak. En güzeli de işi bitirmek için gece gündüz çalışmak zorunda kalmayacaksınız. Ürünlerinizi farklı kanallardan satma yolunu tercih edeceksiniz.

Diğer bir yöntem ise evde fermuarlı kese işi veren kişiler ya da küçük çaplı işletmeler ile dolaylı olarak görüşmektir. En çok tercih edilen bu şekilde diyebiliriz.  Çünkü el yapımı kese çantaları tercih eden müşterilerine sunabilmeleri için evden iş yapacak kişilerle görüşecek firmalar mevcuttur. Bu firmalar modelini, rengini, kumaşını ve aksesuarları teslim edecek; siz de biraz önce sizin hoşuna gitmeyecek olan fiyat, çalışma saatleri gibi mefhumları yerine getirmek zorunda kalacaksınız.

Maalesef bu yöntem evde fermuarlı kese yaparak para kazanmak isteyenler için hem çok kazançlı hem de garanti bir yol olarak dikkat çekmektedir.

Fermuarlı kese çanta nasıl yapılır? Bunu uzun uzun anlatmak bizim sisteminin görevleri arasında yer almaz, ancak video şeklinde anlatan ve hiç bilmeyenlerin bile rahatlıkla bu işi yerine getirebileceğini gösteren görseller mevcuttur.

Evde bağımsız olarak fermuarlı kese yaparak gelir elde etmek isteyenlere şu ipucunun verebiliriz. Fermuarlı  kese yapmak için gerekli malzemeler;  farklı şekillerde desen parçaları, elastik malzemeler, fermuarlar, astar için gerekli kumaşlar. Çantanın dış yüzünde kullanmak için farklı renk ve modellerde kumaşlar işinizi görecektir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Temsa ve ASELSAN'dan Yerli ve Elektrikli Otobüs

Fermuarlı çanta işinden gelir elde etmek için hemen talep toplamaya başlamak sizin elinizdedir. Yani sitemiz vasıtası ile de hem kendi özel müşterilerinize, hem de eve fermuarlı kese işi veren firmaların sizin isteklerinizi öğrenmesi mümkündür.

Sizin ortaya çıkardığınız farklı modelde ki bez kese çantalar mutlaka alıcı bulacaktır. Bunun için bazı adımların atılması da önemlidir. Bu adımlar arasında birçok alternatif yer almaktadır. Sosyal medya hesapları aracılığı ile satış yapılabileceği gibi yakın çevrede çanta pazarlama-satış işi yapan dükkan, kişi ya da firmalarla görüşmeler yapılabilir.

Özellikle turistlerin yoğun olarak ilgi gösterdiği yerleşim yerlerinde ikamet eden insanlar için önemli bir ek gelir fırsatı olduğu unutulmamalıdır. Yaptığınız çantaların farklı pozisyonlarda çekilmiş resimlerini Instagram, Facebook gibi sosyal ağlarda paylaşarak müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Fermuarlı kese çanta işi yaparak hem boş zamanların faydalı işler ile değerlendirilmesi hem de insanların şık tasarımlarıyla sokaklarda yürümesine destek olursunuz.

Bütün bu anlatım ve tavsiyeler ihtiyaç sahibi olan girişimci ruha sahip olan insanlar içindir. Maddi durumu çok kötü olup da sıkıntılardan sıyrılıp nefes almak isteyenler çözüm önerilerini dikkate alabilir. Elbette fermuarlı bez kese işi yapma zorunluluğunuz yok. Diğer benzer günlük ek işler de aynı sonucu elde etmek isteyenlere önerilir.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?