Fındık Kırma İşi

Fındık Kırma İşi

Her ne kadar fındık kırma makineleri icat edilmiş olsa da geleneksel yöntemlerle ürünlerini kırdırmak isteyen üreticiler de bulunmaktadır. Fason olarak ek iş yapmak isteyenlere de evde fındık kırma işi havale edilmektedir. Basit bir fındık kırma makinesi hızınızı artıracaktır. Karadeniz Bölgesi’ne has bu ürünü emek vererek, yemeye hazır hale getirme düşüncesindeki ihtiyaç sahipleri bu işi tercih […]

Her ne kadar fındık kırma makineleri icat edilmiş olsa da geleneksel yöntemlerle ürünlerini kırdırmak isteyen üreticiler de bulunmaktadır. Fason olarak ek iş yapmak isteyenlere de evde fındık kırma işi havale edilmektedir. Basit bir fındık kırma makinesi hızınızı artıracaktır.

Karadeniz Bölgesi’ne has bu ürünü emek vererek, yemeye hazır hale getirme düşüncesindeki ihtiyaç sahipleri bu işi tercih edebilir. Nasıl yapılacağını, kilo başına ne kadar kazanç sağlayacaklarını fındık kırma işi veren kişiler ile konuşmaları gerekir.

Çok fazla rağbet görmemesi aslında işe ihtiyaç duyan insanlara avantaj sağlamaktadır. Çünkü hiç kimse bu işi almak istemezse birileri için iyi bir iş yakalama fırsatı doğuyor, demektir. Masrafların karşılanmasında zorluk çekenler ve kalabalık aile grupları bu işi imkânına dahil olabilir.

Öncelikli olarak yakın iller tercih nedeni olacak gibi bir kaide yoktur. Her geçen gün filolarını zenginleştiren kargolar sayesinde her yere, her uzaklığa fındık kırma işi verilebilmektedir. Daha ziyade geniş aile grupları içerisinde, işbölümü yapılarak yoğun tempo ile yapılacak bir çalışmayı tercih edenler iş isteklerini alttaki yorum ya da iletişim formu kısmına yazabilirler.

Ekip sayınız, yaşadığınız yer, maksimum üretebileceğimiz enerji ve yapabileceğiniz bir yer, çalışmalar hakkında kendinizi güzelce anlatmalısınız. Aksi takdirde size cevap verecek ve iş gönderecek kişi çok kısıtlı kalacaktır. İnandırıcı ve samimi bir üslupla kendinizi anlatmalısınız.

Fındık kırma işi veren tüccarlar

Fındık kırma işi son dönemde oldukça fazla tercih edilecek işler arasında yer almaktadır. Çünkü bu sene ürünler oldukça bereketli. Bu sebeple de fındık üreticileri ya da fındık komisyoncuları iç fındık olarak tüketilmesi için fındıkların kırılması amacıyla eleman aramaktadır. Fındık kırarak mtlular arasına katılmak belli anlaşmalar dahilinde evden ya da  fındık kırma işi veren üreticilerın sizlere tahsis edeceği belli alanlarda serbest zamanlı olarak yapabilirsiniz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Yönetici Sekreteri (Asistanı) Kimdir Ne İş Yapar Maaşı Ne Kadar

Özellikle fındık üretiminin yoğun olarak yapıldığı Karadeniz bölgelerinde ikamet edenler kanaldan faydalanabilir. Ancak sadece fındığın yetiştiği bölgelerdeki insanlar değil Türkiye’nin her noktasından herkesin bu işten faydalanabileceğinize belirtmekte fayda var. Çünkü kargo firmaları aracılığı ile uzaklık kavramı tamamen ortadan kalkmıştır. Yani firmalar fındık kırma işi yapacak kişilerin nerede yaşadığını çok önemsemiyor.  Yıllık bazda yapılan anlaşmalar neticesinde ihtiyaçlar doğrultusunda Türkiye’nin her yerine bu işi gönderebilir.

Sizler de uygun yeriniz ve zamanınız varsa oturduğunuz yerden yavaş yavaş kasalamak istiyorsanız evde fındık kırma işi veren tüccar ile iletişime geçin. Bu amaçla da sitemizin aracılık fırsatından faydalanabilirsiniz. Evde fındık kırarak para kazanmak için hem evde çalışmak isteyenler hem de eleman sıkıntısı çeken işinin görünmesini isteyen kişiler bu yazının altındaki iletişim formu aracılığı ile işlerin görülmesine ön ayak oluyorlar.

Fındık üreticileri ya da fındık pazarlaması yapan kişiler ürünlerimiz topladıktan sonra iç fındık olarak da satışını sağlamak amacıyla planlar yapmaktadır. Çünkü kabuklu fındık ortalama 10 lira civarında alıcı bulurken iç fındık satıldığı zaman iki katına üç katına müşteri bulabilmektedir. Bu sebeple herkese fındık kırma işi verilmektedir.

Toplaması ve hasadı oldukça zor olan bu değerli ürün dünyada en çok Türkiye’de yetişmektedir. Yurt dışına ihracat da yine ülkemizden oldukça fazla yapılmaktadır.  Dolayısıyla sizlere de iyi kazandıracağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Fındık kırma işi veren tüccarlar ile yapacağınız pazarlık doğrultusunda ayda 2 bin liraya kadar bol akçe yakalayabilirsiniz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Laborant ve Veteriner Sağlık Teknikeri Ne İş Yapar, Maaşı, İş İmkanları

Bu işi almak için mutlaka alt taraftaki iletişim formundan faydalanmanız gerekir. Mail adresiniz aracılığı ile kendinizi anlatabilirsiniz. Tecrübeli olanlar ve kalabalık olanlar firmaların tercih sebebi olabilir. Fındık kırarak kışı kolay geçirmek isteyenler bol kazançlı yaşamayı mutlaka değerlendirsin.

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?