GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURALIM!

GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURALIM!

GÖNÜL KÖPRÜSÜ HİZMETİNİZDE Değerli ‘insana değer‘ ziyaretçileri, teknolojinin gelişmesiyle yalnızlaşan insanoğlu maalesef etrafında olup bitenlerden bihaber kalmaktadır. Yani aç, açıkta, yardıma muhtaç insanları da ne görüyor, ne de duyuyor. Burada amacımız şudur; yardıma muhtaçları ve yardımda bulunmak isteyenleri buluşturmak. Peki bu nasıl olacak derseniz, açıklayalım.Bu duruma duyarsız kalmamak adına biz de elimizden ne gelebilir diye […]

GÖNÜL KÖPRÜSÜ HİZMETİNİZDE

Değerli ‘insana değer‘ ziyaretçileri, teknolojinin gelişmesiyle yalnızlaşan insanoğlu maalesef etrafında olup bitenlerden bihaber kalmaktadır. Yani aç, açıkta, yardıma muhtaç insanları da ne görüyor, ne de duyuyor.

Burada amacımız şudur; yardıma muhtaçları ve yardımda bulunmak isteyenleri buluşturmak. Peki bu nasıl olacak derseniz, açıklayalım.Bu duruma duyarsız kalmamak adına biz de elimizden ne gelebilir diye düşündük ve Gönül Köprüsü adını verdiğimiz bu bölümü açmaya karar verdik.

GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURALIM

Yardıma ihtiyacı olan insanları isim vermeden burada bahsediyoruz, ne durumda olduklarını, yani neye ihtiyacı olduğunu açıklamak gerekiyor. Maddi ya da manevi her türlü durumu açıklanacak.

Yardım etmek isteyen kişi ya da kuruluşlar da kime yardım etmek istiyorsa ya da  yardıma ihtiyacı olan kişiye bizzat gidip, görerek yardım etmesi amaçlanmaktadır.

Suistimale açık bir konu olduğu için, kesinlikle aracılara veya tanımadan, görmeden kendini acındıranlara yardımda bulunulmamalıdır!

En sağlıklı ve isabetli yardım etme şekli, her yardımseverin en yakınındaki ihtiyaç sahiplerine bizzat yardımda bulunmasıdır.

Yardım etmek için veya yardım almak için, ister bu başlık altına  yorum yazabilirsiniz, ya da iletişim bölümüne veya en isabetlisi  bizim FACEBOOK sosyal gurubumuzu insana değer beğenerek üye olup, İHTİYAÇ SAHİBİ veya YARDIM GÖNÜLLÜSÜ olduğunuzu yazabilirsiniz.

Tekrar hatırlatıyoruz, sakın ha! Tanımadığınız ve amacına uygun olmayan isteklere asla itibar etmeyiniz! Gerçek ihtiyaç sahibi olup olmadığını en iyi yaşadığı yeri görerek ve insanları tanıyarak bilebilirsiniz. Gönül Köprüsü kurarken lütfen çok dikkatli olunuz!

Bir önceki yazımız olan Uluslararası Ayakkabı Numaralarının Karşılaştırılması başlıklı makalemizde Avrupa ya da Dünya ayakkabı numaraları standartları, Ayakkabı Numaralarının Uluslararası Denkliği ve ÇOCUK AYAKKABILARI NUMARA ÖLÇÜLERİ KARŞILAŞTIRMASI hakkında bilgiler verilmektedir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Yaşam Koçluğu Yaparak Para Kazanmak

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?