Hackerlik Nasıl Bir Şey

Hackerlik Nasıl Bir Şey

Herkesin elinde internet ağı ile donanmış akıllı cihazlar var. Ben henüz 10 yaşındayım. Çocuğum ya, oyunlar ve hackleme ilgimi çekiyor. Tabi ki de zararlı yayın yapan sitler ve hesapları haclamak için araştırmaya başladım bile. Merhaba ben size hackerliği tanıtcam. Bir çok şey var tabi ki. Size kendini savunmayı bir sürü şey anlatıcam. Biliyorsunuz Ayyıldız team […]

Herkesin elinde internet ağı ile donanmış akıllı cihazlar var. Ben henüz 10 yaşındayım. Çocuğum ya, oyunlar ve hackleme ilgimi çekiyor. Tabi ki de zararlı yayın yapan sitler ve hesapları haclamak için araştırmaya başladım bile. Merhaba ben size hackerliği tanıtcam. Bir çok şey var tabi ki. Size kendini savunmayı bir sürü şey anlatıcam.

Biliyorsunuz Ayyıldız team Anomymousla siber savaş yaptı. Anomymous bankalarınızı çökertim kendi hesabımıza para yatıracaz, dedi. Ayyıldız tim payını verdi. Yanı onlaru hackledi. Ayyıldız time ulaşmak için ayyıldız tim org ye girebilirsiniz. Ayyıldız timin youtube kanalıda var. Ayyıldız tim videolarında ana ekranında İpVanish var. Onu indirmeyin hackkerlere göre zaten giremezsiniz.

Bu arada size bir hacker saldırırsa kendinizi böyle savunup koruyacaksınız. Bilgisayarında cmd den 3 tane açıp açıp 1.cisine hilfidulfudl yazacaksınız. 2 cisine iae en kolay olan boyalırı tabi boya 1 diye yazmıcanız. Sayıları color 1, color 2, color 3, color 4, color 5, color 6, color 7, vardır. Harflerde ise color a, color b, color c, color d, color e ,color f, color g vardır.

hackerlik hakkında

Bazı insanlar hackerlik bebek oyuncağı sanıyor. Bazı insanlar da boş yere kendini ayyıldız tim diyor. Bilgisayat çökertiyoruz. Ben yapmıyorum. Heniz kayıt olmadım. Bu yaşta olmak istemiyorum. En önemli şey kendini savunma arkadaşlar. Mesela bazı kişiler zula metin 2 wolfteam ve benzeri oyunlarda hile açıyor.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  İnsan Olmak

Mesela size hile ile gıcıklık yapan kişiyi hemen banlıcakasın. Yani engeliceksin. Color meselesi. Mesela başta giri çıkıyor sen de verdiğim color şeyleri değiştirebilrsin. Sakıncalı tehlikeli değildir. Hackerlerin, ben ayyıldız tim denimm, ben red hacktenim… gibi şeyler hackerlerin canını sıkar. Yazıyı okuduğunuz için teşekkürler.

Yazdıklarım bazılarınızın ilgisini çekmeyebilir normal. İleride ne büyük düşündüğü bazıları anlayacak. Ülkemize yönelik saldırıları savunma amaçlı öğrenmek de aslında çok büyük bir iş. Terör örgütlerinin hesaplarını ve sitelerini hacleyeceğim. Düşman ülkelerin yayınlarını durduracağım. İletişim ağları çökünce aval aval bakacaklar. Şimdilik çok fazla bilgim yok ama zamanla kendimi geliştirip  hackerlik nasıl bir şey iyice öğreneceğim.

Bir önceki yazımız olan İnsan Olmak başlıklı makalemizde Asil Kişi, Güçlü Kişi ve Hayat Bayram Olsa hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?