HACKERLİK NASIL BİR ŞEY

HACKERLİK NASIL BİR ŞEY

10 yaşındayım. Merhaba ben size hackerliği tanıtcam. Bir çok şey var tabi ki. Size kendini savunmayı bir sürü şey anlatıcam. Biliyorsunuz Ayyıldız team Anomymousla siber savaş yaptı. Anomymous bankalarınızı çökertim kendi hesabımıza para yatıracaz, dedi. Ayyıldız tim payını verdi. Yanı onlaru hackledi. Ayyıldız time ulaşmak için ayyıldız tim org ye girebilirsiniz. Ayyıldız timin youtube kanalıda […]

10 yaşındayım. Merhaba ben size hackerliği tanıtcam. Bir çok şey var tabi ki. Size kendini savunmayı bir sürü şey anlatıcam.

Biliyorsunuz Ayyıldız team Anomymousla siber savaş yaptı. Anomymous bankalarınızı çökertim kendi hesabımıza para yatıracaz, dedi. Ayyıldız tim payını verdi. Yanı onlaru hackledi. Ayyıldız time ulaşmak için ayyıldız tim org ye girebilirsiniz. Ayyıldız timin youtube kanalıda var. Ayyıldız tim videolarında ana ekranında İpVanish var. Onu indirmeyin hackkerlere göre zaten giremessiniz.

Bu arada size bir hacker saldırırsa kendinizi böyle savunup koruyacaksınız. Bilgisayarında cmd den 3 tane açıp açıp 1.cisine hilfidulfudl yazacaksınız. 2 cisine iae en kolay olan boyalırı tabi boya 1 diye yazmıcanız. Sayıları color 1, color 2, color 3, color 4, color 5, color 6, color 7, vardır. Harflerde ise color a, color b, color c, color d, color e ,color f, color g vardır.

hackerlik hakkında

Bazı insanlar hackerlik bebek oyuncağı sanıyor. Bazı insanlar da boş yere kendini ayyıldız tim diyor. Bilgisayat çökertiyoruz. Ben yapmıyorum. Heniz kayıt olmadım. Bu yaşta olmak istemiyorum. En önemli şey kendini savunma arkadaşlar. Mesela bazı kişiler zula metin 2 wolfteam ve benzeri oyunlarda hile açıyor.

Mesela size hile ile gıcıklık yapan kişiyi hemen banlıcakasın. Yani engeliceksin. Color meselesi. Mesela başta giri çıkıyor sen de verdiğim color şeyleri değiştirebilrsin. Sakıncalı tehlikeli değildir. Hackerlerin, ben ayyıldız tim denimm, ben red hacktenim… gibi şeyler hackerlerin canını sıkar. Yazıyı okuduğunuz için teşekkürler.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Kişiler Arası İletişim

Bir önceki yazımız olan İnsan Olmak başlıklı makalemizde Asil Kişi, Güçlü Kişi ve Hayat Bayram Olsa hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?