HAKKIMIZDA

Amacımız; İnsana Değer Vermek

Şüphesiz en değerli varlık insandır. Yaratıkların en önemlisi olarak Yüce Yaratıcı tarafından dünyaya getirilmiş insana değer verilmesi gerektiğini; özellikle de kadın ve çocuklara daha çok dikkat edilmesi gerektiğini de Son Peygamber Hz. Muhammed (S.A.V) Veda Hutbesinde titizlikle durarak insanlığı uyarmıştır.

Bu hadis rehberliğinde elimizden geldiğince biz de insana değer vermeye çalışacağız.

Sitemiz sizin için var. Çünkü işimiz insan, gücümüz insan…

Sitemizde insan odaklı soru ve sorunların çözümü için elimizden geldiğince verimli olmaya çalışacağız. Sitemizde öncelikli olarak güncel konulara ağırlık vermekle birlikte yine hayatımıza ışık tutacak bilgi dağarcıklarından da yaralanmaya çalışacağız. Bu uzun yolculukta sizin desteğiniz de bizim için en önemli kaynak noktasını teşkil edecektir.

Bizi destekler misiniz?

Cevabınız ‘evet’ ise çok seviniriz ve sizi de insana değer verenler arasında görmekten onur duyarız.

‘Peki nasıl destek olacağım ki?’ diye içinizden geçiriyorsanız, hemen anlatalım.

1. Sitemize üye olup siz de siteye içerik ekleyebilirsiniz.

2.  Kaleminize güveniyorsanız Köşe Yazarı olabilirsiniz. (Köşe yazarlık talebiniz için hepinsan@gmail.com iletişim kanalını kullanınız.) Makale yazmak için en iyi blog burada!

3. Üye olmadan okuduğunuz yazıların altına görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak yazarsanız bu hem site kalitemize destek olacak, hem de sizin beklentilerinize göre yayım yapmaya devam ederiz.

4. Yine üye olmadan sitedeki yazıları yazıların altında bulunan sosyal ağ butonlarına tıklayarak ‘Facebook, Tweeter ve Pinteres’te paylaşarak bize katkı sağlayabilirsiniz.

5. Sayfalarımızı beğenerek bizden haberdar olabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın! Bize sık sık uğramayı ihmal etmeyin!

HEP İNSAN‘ diyoruz…

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM