Halkbank’ın Dijital Hizmetleri

Halkbank’ın Dijital Hizmetleri

Halkbank, Türkiye’nin en köklü devlet bankalarından biri olarak bankacılık sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Müşterilerine teknolojinin ışığında hizmet vermeye devam etmek için telefon bankacılığı kullanarak direkt müşterilerine hizmet vermektedir. Dijital bankacılıkta çığır açma amacı ile müşteri hizmetleri telefonunu devreye sokarak hizmetlere anında bağlanma fırsatı vermektedir. Halkbank daha çok emeklilere ve çalışanlara maaş hesapları sayesinde ödemeler yaparak […]

Halkbank, Türkiye’nin en köklü devlet bankalarından biri olarak bankacılık sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Müşterilerine teknolojinin ışığında hizmet vermeye devam etmek için telefon bankacılığı kullanarak direkt müşterilerine hizmet vermektedir. Dijital bankacılıkta çığır açma amacı ile müşteri hizmetleri telefonunu devreye sokarak hizmetlere anında bağlanma fırsatı vermektedir. Halkbank daha çok emeklilere ve çalışanlara maaş hesapları sayesinde ödemeler yaparak müşterilere destek olma yolunu seçmiştir.

Halkbank nasıl hizmet veriyor

Kamu bankaları arasında en önemlilerinden birisi olarak kendini yenileyip gerek reklamlarla gerekse bizzat web sitesi ve dijital uygulamalarla yarışta varım demek istektedir. Her ne kadar özel bankaların sunduğu teknolojik olanakları yakalayamasa da müşteri potansiyeli yüksektir.
Halkbank Cumhuriyetin ilk kurulduğu yıllardan itibaren banka ve kamu işletmeleri alanında geniş kitlelere çözümler üretmiştir. Ekonomik kalkınma ve sosyal barışın sağlanması için emin adımlarla esnaf ve sanatkârlara, aynı zamanda küçük meslek gruplarına kredi vererek Türkiye’nin kalkınmasına destek olmuş önemli finans kurumlarının başında yer alır.

Halkbank hangi bankalarla birleşti

1992 yılında Türkiye Öğretmenler Bankası ile 1993 yılında Sümerbank ve en son 1998 yılında da Etibank’ı bünyesine katılarak güçlü bir yapıya büründürülmüştür. Böylece 2000’li yıllarda kamu bankalarının çağdaş anlayışla yönetilmesine öncülük etmeyi başarmıştır. Güzide devlet bankalarından biri olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu bağlamda Halkbank’ın sürekli müşterilerine daha yenilikçi anlayışla hizmetler sunmak amacıyla telefon bankacılığını cazip hale getirmiştir. Paralarını yönetmek isteyen müşterilerine oturdukları yerden hizmet alma fırsatı sunmaktadır. Bu amaçla Halkbank’ın müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 400 ücretsiz telefon hattını arayarak bütün bankacılık işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Web uygulamaları da benzer çalışmalara olanak tanımaktadır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  TES'ten 'Eğitimde Şiddete Hayır' Bildirisi
Halkbank’ın Hizmetleri

Telefon bankacılığı DİYALOG dertlerinize tercüman olacaktır. Sizi karşılayacak olan müşteri temsilcileri sizlere en iyi şekilde yardımcı olarak ihtiyaçlarımızı giderme noktasında yönlendirme yapacaklardır. Ayrıca hizmette ürünlerle ilgili her türlü şikayet ve önerilerinizi 0850 222 0 400 ya da 444 0 400’den Halkbank diyalog adı verilen sisteme doğrudan sesli yanıt sistemi ile karşılar.

Giriş yaptıktan sonra 5 nolu tuşa basıp mutlu müşteri merkezine bağlanabilirsiniz. Böylece her türlü sorun, şikayet, dilek ve isteklerinizi 0850 222 0 400 numaralı telefona direkt bağlanarak sorunlarınızı çözme yoluna gidebilirsiniz. Halkbank’ın müşterileri için sunduğu yüksek kaliteli hizmet anlayışından faydalanarak doğrudan çözüm bulma sistemine gelip işlerinizi yorulmadan yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğal Et Üretiminden Para Kazanmak başlıklı makalemizde Doğal et, doğal et üretimi yapmak ve yapay et hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?