Ham Bez Çanta Piyasası Canlandı

Ham Bez Çanta Piyasası Canlandı

Son zamanlarda çarşı pazar ve alışveriş merkezlerinde karşımıza çıkan ham bez çanta, günümüzde çantaya farklı bir tarz kazandırdı. Birçok mağaza ve firmanın çeşitli alanlarında kullanılan ham bez çanta mağazalarda ya da alışveriş merkezlerinde bireysel müşteriye de satışı yapılmaktadır. Bez çantaları diğer materyallerden üretilen çantalardan ayıran en büyük ve önemli özelliği doğaya uyumlu ve zararlı hiçbir […]

Son zamanlarda çarşı pazar ve alışveriş merkezlerinde karşımıza çıkan ham bez çanta, günümüzde çantaya farklı bir tarz kazandırdı. Birçok mağaza ve firmanın çeşitli alanlarında kullanılan ham bez çanta mağazalarda ya da alışveriş merkezlerinde bireysel müşteriye de satışı yapılmaktadır.

Bez çantaları diğer materyallerden üretilen çantalardan ayıran en büyük ve önemli özelliği doğaya uyumlu ve zararlı hiçbir kimyasalla işlenmemiş olmasıdır. Plastik ve benzeri materyaller doğada dönüşümü yıllar alıp; insan eliyle dönüşümü ise çok külfetli olmaları sebebiyle ham bez çanta her zaman tercih edilebilecek çanta türüdür. İstenilen büyüklükte kesilip üstü baskılı veya baskısız her türlü kullanıma uygundur.

 İhtiyacınızı en iyi karşılayan büyüklük ölçüsü alındıktan sonra sağlam iplikli dikiş kalitesi ile ister uzun saplı istenirse kısa tutma saplı olup üzerine güzel anlamlı sözler, esprili sözler, komik çizimler, isme özel ve firmalara özel logo ve isimlerin yazılı baskı tekniği ile piyasaya sunulan bu çantalar şimdilerde belli bir talep payı edinmiş durumda. Bireysel kullanımlarda sağlamlığı ile önem kazanan ham bez çanta, kullanım rahatlığı ve pratikliği sayesinde de talebini artırıyor.

Alışverişe giderken katlayıp cebimize koyabildiğimiz, spor eşyalarımızı yırtılma, delinme korkusu olmadan içine doldurduğumuz, araçlarımızın bagajlarını derli toplu tutmak için fazlalıkları içine koymakta ve birçok yerde kullanıma uygun olan bu çantalar uygun fiyatlı olması ile de herkesin alabileceği bir çantadır. Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasın da yer alan ham bez çanta son zamanlardaki yenilenmiş ve tarz değiştirmiş haliyle önümüzdeki yıllarda daha çok talep edilip kullanım oranı artacak oranlarla piyasalarda yerini sağlamlaştırıyor. Bu durumda ticaret sektöründeki birçok firmanın bu ürünü takip edip tercih etmesi tesadüf değil gibi görünüyor.

ham bez çanta

ECZANE ÇANTASI

Adından da anlaşılacağı üzere çoğunlukla eczane sektörünün talep ettiği, farklı boyutlarda  üretileneczane çantası elimize alınca hemen bizi terapiye başlar sanki. Akla, ilk piyasa da en fazla plastikten üretilen küçük poşet tarzında olan eczane çantaları gelse de, son yıllarda çeşitlerin de fazlaca artış olmuştur.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Forex Yatırımında Temel Noktalar

Bildiğimiz küçük eczane çantalarının yanı sıra, satış sırasın da tüketicinin ihtiyacını karşılayacak çeşitli endüstri maddeden yapılmış farklı çeşit ve ebatlarda çantalar mevcuttur. Plastik, bez, tela gibi farklı kalite ve uygun fiyatlar da üretilmektedir. Son zamanlar birçok eczanenin talebinin çeşitlendiğini satış anında ihtiyacını en iyi ve tabi ki fazla maddi anlamda gider olarak maliyet çıkarmayacak çantalar seçtiklerini görüyoruz. Bu nedenle tercihler birden fazla çeşitten oluşuyor. Çok küçük kutular için plastik, daha fazla veya sağlamlık gerektiren kutular ve ilaçlar için bez, ebat olarak büyük (hasta bezi, çocuk bezi veya raporlu hastaların toplu ilaç alımlarında) büyük bez ya da tela çantaları eczane çantası olarak tercih ediliyor.

Bu çantalar üzerine talep eden eczanenin isteği doğrultusunda isim, adres, logo veya istenilen herhangi bir yazı baskı şeklinde uygulanılıyor. Doğru üretici firma ile çalışıp istekler doğru şekilde iletildiğinde kısa sürede hazırlanan eczane çantası verilen adrese en kısa sürede gönderilmektedir. Hastalık, hastane ve ilaç üçgeni insanların fazlası ile hoşuna gitmese de, ihtiyaç duyduğumuzda koşarak gittiğimiz derman aradığımız yerlerdir. Bu üçgenin sonuncusu ve şifa merkezleri olarak görünen eczaneler son yıllar da duyarlılıklarını geliştirerek hastaları küçük de olsa minicik jest yapmak için çantalarını çeşitlendirip renklendirdiler. Bir anı göstergesi olarak saklanmasa da hastalar iyileştiğinde bu çantaları kalan ilaçlarını saklamak için kullanıyorlar. Bu durumda reklamın iyisi kötüsü olmaz sözünü anımsatıyor.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Mali Planlayıcı Kimdir, Ne İş Yapar

FUAR ÇANTASI

Fuarlar dünya genelinde bulunan ülkelerin yılın belli ayların da her alan da üretim yapan firmaları bir araya toplanıp farklı stantlar da ürün tanıtımı yapmak ve ürünlerini dünya ve kendi ülkelerinde tanıtmak amaçlı yapılan büyük tanıtım pazarda kullanılan fuar çantası ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Bu pazarın içinde en iyi reklamla ürünlerinin adını duyurup tanıtmaya çalışan firmalar günümüzün en popüler tanıtım için çok geniş bir alana yayılmasından dolayı fuar çantalarını tercih etmektedirler.

Bu çantaları birçok farklı malzemeden üretilen farklı ebat ve çeşitli renk baskı tercihleri olan bu çantalar ekonomik ve yaygın kullanım alanı olması maliyetinin çok üzerinde getirisi olan tanıtım ürünüdür. Fuarlara ziyaretçi ya da yatırım yapacağı ürün ya da şirketi seçmek için gelen kişilerin dilini bile bilmediği fakat ilgilendiği bir firmanın fuar çantasını alarak o firmanın adını yaşadığı ülkeye taşıması en iyi geniş ağda reklam yapılmasına neden olmuştur. Küçük broşürlerin ve benzeri eşyaların toplu halde bir çantada taşınması her zaman daha az zahmetlidir böyle olunca da fuara gelen ziyaretçiler mutlaka çanta dağıtımı yapan bir firmayı tercih edip bu çantadan faydalanmak isteyecektir.

Fuarlarda kullanmak için çanta yaptırmış olan firma ziyaretçinin işini kolaylaştırmasının yanı sıra diğer firmaların çanta üzerinde yazan isim ve logosu ile önüne geçecektir. Ziyaretçi bu çantayı oteline, havaalanına, tren garına, gideceği yer neresi ise oraya kadar bir tek çanta ile o çantanın üzerinde ki isim ya da logo da o ziyaretçi ile gidecek ve reklam en anlamlı ve geniş kesimlere ulaşmış olacaktır. Böylesine geniş bir ağ içine dağılacak olan fuar çantası önümüzdeki yıllarda da maliyetinin düşük getirisinin yüksek olması nedeni ile giderek artan taleple üretimi yaygınlaşarak devam etme yolunda ilerlemektedir. Şirketlerin yoğun talep alması ve iyi bir reklam ürünü olarak kullanabileceği fuar çantalarını; doğru üretim ve kalitesinden ödün vermeyen çanta üretimi yapan firma ile çalışmaya başladıktan sonra işleri daha da kolaylaşacaktır.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Yapı Dekorasyon Teknisyeni Ne İş Yapar Görevleri Maaşı

Bir önceki yazımız olan Kredi ile Alınan Ev (Konut) Satılır mı? başlıklı makalemizde banka ipotekli ev satın alınır mı, ipotekli ev satın alınır mı ve ipotekli konut satılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?