Hanımlar İçin Örgü Cüzdan İşi

Hanımlar İçin Örgü Cüzdan İşi

Hem paraya ihtiyacı olanlara, hem de parası olanların estetik bir taşıma aracında gezdirmek için ideal olan örgü cüzdan-çanta yapılışı her iki tarafı da memnun edebilir. Dünya biraz tuhaf bir yer. Kimileri parasını koymak için rengarenk ve butik olarak kabul edebileceğimiz aksesuarlar tercih ederken, kimileri de ‘para olsun da onu koyacak yer bulurum’ diye düşünüyor. Biz […]

Hem paraya ihtiyacı olanlara, hem de parası olanların estetik bir taşıma aracında gezdirmek için ideal olan örgü cüzdan-çanta yapılışı her iki tarafı da memnun edebilir. Dünya biraz tuhaf bir yer. Kimileri parasını koymak için rengarenk ve butik olarak kabul edebileceğimiz aksesuarlar tercih ederken, kimileri de ‘para olsun da onu koyacak yer bulurum’ diye düşünüyor. Biz her iki düşünce yapısına sahip olan bayanlara yönelik kolay ve şık görünümlü örgü cüzdanlardan haber vereceğiz.

Eğer dostlarınız arasında fark oluşturmak istiyorsanız,  klasik cüzdanları bir kenara bırakın. Elde nakış nakış işlenmiş, şık ve zarif el yapımı cüzdanlar kullanın. Bu söylediklerimiz bütün bayanlar için geçerli olsa da daha ziyade parası çok ama gösteriş yapma düşüncesindeki bayanlara yönelik.

Bu yazıları okuyanlar da maalesef tam tersi durumda olan bayanlar diye tahmin ediyoruz. Çünkü yeterli gelire sahip olmayan insanlar ek iş olarak el örgüsü cüzdan yaparak para kazanmanın püf noktalarını öğrenmek için araştırma yapıyordur.  Aksi takdirde parasının hesabını bilmeyen bayanlar ekiş sitesine gelerek örgü cüzdan işi ile alakadar olmaz.

En üstte de söylediğiniz gibi dünya biraz adaletsiz bir yer. Bu sebeple geliri düşük olan insanlar bizi mazur görsünler. Amacımız sizlere yardımcı olmak.  Her türlü kazanç yollarının değerlendirilmesi için rehberlik yapmaktır. Bu amaçla örgü cüzdan yapılışı ile ailece huzur içinde yaşamanın yollarını göstermeye çalışıyoruz.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Siirt Evde Ek İş İlanları

El yapımı cüzdan modelleri zengin hanımların dikkatini çektiği zaman dolaylı olarak bu işten kazanç sağlamak isteyen diğer hobi sahibi bayanlara da domino etkisi yapacaktır. Bu modeller pratik kullanımları sayesinde sadece zenginlerin değil, her kesimden bayanın kullanımına imkan tanımaktadır. Kısa  süre içerisinde yapılması münasebetiyle örgü cüzdan işinden para kazanmak isteyenlere de sayısız faydaları bulunmaktadır.

Sizlerin de tahmin edileceği üzere yapılan her eserin en iyi şekilde pazarlanabilmesi için bazı püf noktalarının bilinmesi gerekir. Bunların başında da süsleme işinden anlamak en önemli konudur. Albenisi olan her şey müşteri bulur.  Dolayısıyla sizlerin yaptığı çalışmaları boncuklar, püskül ya da diğer aksesuarlarla müşteri potansiyelini artırması avantaj sağlayacaktır.

örgü cüzdan işi yapmak

Örgü cüzdan yapılışı hakkında sayısız görsel ya da videolu paylaşımlar mevcuttur. Onlardan esinlenebilirsiniz. Doğrudan tıpatıp aynısını yaparsanız müşteri bulmakta zorlanabilirsiniz. Özgün çalışmaların her zaman hem alıcısı hem de fiyatı çoktur yüksektir. Bu nedenle taklitçilikten sakınmalısınız.

Ortaya çıkardığınız eserleri satmak için farklı platformları değerlendirilmesi de satışı artıracaktır. Örneğin sahibinden, GittiGidiyor, Letgo, Sanalpazar gibi satış olanağı tanıyan platformları değerlendirilmesi size gelir artışı sağlayacaktır.

Bu işi yapmak isteyenler buradan da müşteri temin etmek amacıyla yaptığı çalışmalar hakkında konu altında bilgilendirme yazabilir. Bu şekilde bayanlar için örgü cüzdan yapılışının farkında olmayanlar da öğrenebilir. Bu şekilde karşılıklı olarak herkes kazançlı çıkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Beşamel Soslu Tavuklu Karnabahar Yemeği Tarifi başlıklı makalemizde beşamel soslu karnabahar ve tavuklu karnabahar yemeği hakkında bilgiler verilmektedir.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Hisse Senedi Nedir, Nasıl Alır-Satılır

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?