HAYALİMDEKİ EV

HAYALİMDEKİ EV

Benim hayalimdeki ev büyük olmalı. Ama en önemlisi güzel olmalı. Evimin olmasını istediğim yer ağaçların olduğu sakin bir yer. Aslında bir karavan alıp tüm ülkeleri gezebilirim. Bence güzel bir fikir. Yani bunu herkese tavsiye derim. Kim bilir belki kendime yeşillikler arasında bir ev alırım ya da bir karavan alarak tüm ülkeleri gezerim. Ben ikinci seçeneği […]

Benim hayalimdeki ev büyük olmalı. Ama en önemlisi güzel olmalı. Evimin olmasını istediğim yer ağaçların olduğu sakin bir yer. Aslında bir karavan alıp tüm ülkeleri gezebilirim. Bence güzel bir fikir. Yani bunu herkese tavsiye derim.

Kim bilir belki kendime yeşillikler arasında bir ev alırım ya da bir karavan alarak tüm ülkeleri gezerim. Ben ikinci seçeneği seçerim çünkü ben her yeri gezmek istiyorum. Hem her yeri tanımış olurum. Kim bilir belki başka yerlerden yeni şeyler öğrenirim. Acaba tüm ülkeleri gezsem ne gibi şeylerle karşılaşırım. Yeni yerlerle yeni şeylerle karşılaşacağım. Ben acaba o zamanlar ne kadar büyüyeceğim.

Çok mutluyum. Ama belki ilk seçenekte olabilir. Yani yemyeşil ağaçların arasında olan o güzel ve sakin ev. Bu da iyi bir fikir. Hem sakin hem de güzel ve geniş bir ev olabilir. Orada yaşamakta güzel olurdu. Ama bunları yapabilmem için çok ama çok çalışmalıyım. Ders çalışmalı kitap okumalı ve test çözmeliyim. Çünkü gelecekte bir işim olsun ki hayallerim gerçek olsun.

Bence de bunların hepsi çok güzel fikirler. Evet artık bunun için çalışmalı ve çabalamalıyım. Bunların hepsi gerçek olmalı. Belki bir gün bu hayallerim gerçek olur. İki fikir de çok ama çok güzel. Herkese böyle güzel fikirler kurmalarını ve bunun için çalışmalarını öneririm. Hem daha çok çalışmak isteriz. Hayal gücümüz gelişir. Benim hayalimdeki ev işte böyle.

BUNU DA OKUMALISINIZ>>>  Kitap Okuma Hızınızı Arttırın

Bir önceki yazımız olan İnsan Olmak başlıklı makalemizde Asil Kişi, Güçlü Kişi ve Hayat Bayram Olsa hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?